forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul fericirii... LOREDANA99 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-fericirii-loredana99-11089.html)

LOREDANA99 27 iul 2012 20:55:33

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Buna fetelor! Imi cer scuze, stau ft ft prost cu timpul...niciodata nu-mi ajunge! Vreau sa incep Dukan pentru ca nu se mai poateee! Lumy, merge bine cu SB? Roxi, am vzt ca ai slabit, felicitari! ce dieta mai tii? va pup!!!

jeny2105 27 iul 2012 21:06:59

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
iti scriu aici pt ca normal la rezulttate ar rebui sa scriem doar rezultatele noastre si atat ;)
daca zici ca ti-a fostt rau poate nu ar trebui sa o tii, mai consulta-te si cu alte persoane care cunosc mai bine, cafea si ceai poti sa bei cat vrei doar cu indulcitor :)
daca tte mai intereseaza ceva anume, intreaba de fete la Regimul Dukan(partea 2)
pupici si bafta :-* :-* :-*

LOREDANA99 27 iul 2012 21:11:15

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de jeny2105 (Post 1101221)
iti scriu aici pt ca normal la rezulttate ar rebui sa scriem doar rezultatele noastre si atat ;)
daca zici ca ti-a fostt rau poate nu ar trebui sa o tii, mai consulta-te si cu alte persoane care cunosc mai bine, cafea si ceai poti sa bei cat vrei doar cu indulcitor :)
daca tte mai intereseaza ceva anume, intreaba de fete la Regimul Dukan(partea 2)
pupici si bafta :-* :-* :-*

Multumesc mult!!! Pe tine tot acolo te gasesc:P? :-*>:D<

jeny2105 27 iul 2012 21:17:21

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1101223)
Multumesc mult!!! Pe tine tot acolo te gasesc:P? :-*>:D<

sau acolo sau la mine in casuta :-*

sandra24 02 aug 2012 20:10:06

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
In sfarsitttt te gasesc online cand sunt si eu:D,cum mai esti,eu oscilez 61-62:(,tonifiata sunt dar la greutate mi-e rusine

LOREDANA99 02 aug 2012 20:41:43

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de sandra24 (Post 1105281)
In sfarsitttt te gasesc online cand sunt si eu:D,cum mai esti,eu oscilez 61-62:(,tonifiata sunt dar la greutate mi-e rusine

Buna!!! chiar ma gandeam la tine! eu in jur de 58-59 dar am o burtaaa...nu stiu cum ma dezbrac in costum de baie...am inceput Dukan dar e greu ca mi-e cam rau. e severa dieta dar functioneaza se pare...cu sportul sunt varza, stau cu bicicleta in casa si mereu gasesc cate o scuza...celelalte fete au disparut, cred ca s-au pus pe mancat:D...te pup! spune-mi despre tine, ce mai faci?

sandra24 02 aug 2012 22:18:01

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1105299)
Buna!!! chiar ma gandeam la tine! eu in jur de 58-59 dar am o burtaaa...nu stiu cum ma dezbrac in costum de baie...am inceput Dukan dar e greu ca mi-e cam rau. e severa dieta dar functioneaza se pare...cu sportul sunt varza, stau cu bicicleta in casa si mereu gasesc cate o scuza...celelalte fete au disparut, cred ca s-au pus pe mancat:D...te pup! spune-mi despre tine, ce mai faci?

Chiar mi-a spus o fata zilele trecute,din cercul de prieteni,ca a tinut Dukan si a slabit 15 kg intr-o luna,de la 80 la 65,si chiar se vede diferenta.Ce m-a dezamagit un pik a fost faptul k mi se pare k a slabit prea repede aceste kg si se vede urat rau,mai ales la burta,cu tot cu sport tot trebuie luata mai lent slabirea k o sa atarne pielea pe noi,eu n-am probleme d'astea,eu cu greutatea ma confrunt,pana si celulita s-a dus spre 20% sa zik fata de cum era,acum nu se mai vede nici aia k sunt bronzata:D
Si m-am interesat de dieta eu cred k e cam aiurea doar lactate si carne 3 zile,dar ,cine stie,pana nu incerci...

LOREDANA99 03 aug 2012 07:19:27

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
eu ma slabit 1,2 kg in 2 zile...cu SB trebuia sa tin o sapt strict sa slabesc asa, dar oricum la mine se obisnuise organismul si nu mai functiona...sa vad in continuare, cateva zile nu se intampla nimic oricum, cat tine perioada de atac, dupa devine mai ok...ce-ai fct cu celulita? doar prin sport si mancat sanatos? pup

sandra24 04 aug 2012 17:19:37

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1105437)
eu ma slabit 1,2 kg in 2 zile...cu SB trebuia sa tin o sapt strict sa slabesc asa, dar oricum la mine se obisnuise organismul si nu mai functiona...sa vad in continuare, cateva zile nu se intampla nimic oricum, cat tine perioada de atac, dupa devine mai ok...ce-ai fct cu celulita? doar prin sport si mancat sanatos? pup

doar sport,ceaiuri,apa,ca de mankat sanatos am mai zbarcit-o:(oricum sunt multumita de mine fata de cum eram inainte chiar nu conta ce e sanatos si ce nu,acum ma mai debarasez de unele chestii :D

Slabuta 03 nov 2012 17:54:39

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Jurnal activat :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:09:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO