forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul lui Roxii (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-lui-roxii-3692.html)

Roxii 28 iul 2010 13:57:35

Re: Jurnalul lui Roxii
 
Moama fetelor,mor:((Ai mei au plekt la mare de dimineata:((Vreau si eu=((=((=((M`am plictisit groazniiic acasa:((

alinush 28 iul 2010 14:58:42

Re: Jurnalul lui Roxii
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 270380)
Moama fetelor,mor:((Ai mei au plekt la mare de dimineata:((Vreau si eu=((=((=((M`am plictisit groazniiic acasa:((

cum roxi,si tu dc nu ai mers?:(

alinush 28 iul 2010 15:11:22

Re: Jurnalul lui Roxii
 
roxii,hai ca iti rasp aici ce m-ai intrebat in jurnalul lu licurici;;),ca ea a plecat;))si sa nu vb acolo fara ea;))
pai eu nu pap numa 2 gustari,la mine is mai multe:-s
hai sa.ti zic ce am papat intr-o zi;;),ca azi am papat cam naspa rau..aiurea adica..
da sa nu te sperii;))
md:lapte cu cereale+2felii paine prajita integrala cu branza philadelphia
g:nectarina,pepene
pranz:omleta cu mozzarela+1 crenvuste(stiu ac nu e prea bun,dar:-s)
gustare:2 mere,2nectarine+1porumb fiert(imitatie de porumb mai bine:)),ca numa gust de porumb nu avea:-s..il vreau pe ala de acasa:xe asa bun:x):))ce gustare:))
cina:supa de pui..
g:1pahar lapte
si cam atata..
stiu ca pap mult:-s
deci tre sa reduc fructele,sa pap mai putin..daca as avea cantar de bucatarie m-as apuca de cantarit,macar cat sunt aici in italia..da nu am:-s...
dar tre sa fac ceva neaparat..
aaa,si de cand fac sport in fiecare zi..adica de cand sunt aici in italia..pielea sta mai lasata,adica inainte eram mai indesata asa:))...acu mi se lasa slaninuta in jos:))
sunt mai molicica:))


tu ce mai faci roxi?
ce mai papi?;;)
>:D<

Roxii 28 iul 2010 15:18:37

Re: Jurnalul lui Roxii
 
Citat:

Anterior postat de alinush (Post 270498)
roxii,hai ca iti rasp aici ce m-ai intrebat in jurnalul lu licurici;;),ca ea a plecat;))si sa nu vb acolo fara ea;))
pai eu nu pap numa 2 gustari,la mine is mai multe:-s
hai sa.ti zic ce am papat intr-o zi;;),ca azi am papat cam naspa rau..aiurea adica..
da sa nu te sperii;))
md:lapte cu cereale+2felii paine prajita integrala cu branza philadelphia
g:nectarina,pepene
pranz:omleta cu mozzarela+1 crenvuste(stiu ac nu e prea bun,dar:-s)
gustare:2 mere,2nectarine+1porumb fiert(imitatie de porumb mai bine:)),ca numa gust de porumb nu avea:-s..il vreau pe ala de acasa:xe asa bun:x):))ce gustare:))
cina:supa de pui..
g:1pahar lapte
si cam atata..
stiu ca pap mult:-s
deci tre sa reduc fructele,sa pap mai putin..daca as avea cantar de bucatarie m-as apuca de cantarit,macar cat sunt aici in italia..da nu am:-s...
dar tre sa fac ceva neaparat..
aaa,si de cand fac sport..adica de cand sunt aici in italia..pielea sta mai lasata,adica inainte eram mai indesata asa:))...acu mi se lasa slaninuta in jos:))


tu ce mai faci roxi?
ce mai papi?;;)
>:D<

Pai hai sa`ti zic daca as fi in locul tau ce as reduce eu.De exemplu dimineata as papa exact ce ai papat tu doar ca as papa doar 1 felie de paine nu 2,apoi la gustare as papa doar pepene,la pranz doar omleta fara cremwusti:-s,gustarea as papa doar porumb fiert si o nectarina sau un mar,iar seara si gustarea 3 le`as lasa la fel:D

Eu ce sa fac,stau singurica:-<Nu m`am dus cu ai mei la mare ca`s pe stop....Si nu`mi place sa ma duc la mare sa stau doar pe plaja:(

De papat am papat dimineata fulgi de porumb cu lapte si o felie de paine graham cu muschi file:x,apoi am papat o nectarina la gustare,la pranz am papat piept de pui fiert cu salata de varza si diseara nush:-s

alinush 28 iul 2010 15:25:50

Re: Jurnalul lui Roxii
 
hmm,o sa incerc sa fac asa cum zici tu;;)
sa mai reduc din mancare,ca deja am luat.o pe aratura:-s,si nu rezolv nimic asa...

hmm,roxi,imi pare rau..eu in locul tau as fi mers..macar asa sa stau pe plaja;;)

imi place ce ai papat astazi...
cum reusesti sa papi asa ok?;;)

ps:am vazut si eu twlight,prima serie..m-am indragostit:xe asa misto;;)
acum ast sa mi se descarce si a doua parte..de ieri tot incerc si numa nu reusesc..a doua parte se cheama new moon,nu?

Roxii 28 iul 2010 15:28:06

Re: Jurnalul lui Roxii
 
Citat:

Anterior postat de alinush (Post 270517)
hmm,o sa incerc sa fac asa cum zici tu;;)
sa mai reduc din mancare,ca deja am luat.o pe aratura:-s,si nu rezolv nimic asa...

hmm,roxi,imi pare rau..eu in locul tau as fi mers..macar asa sa stau pe plaja;;)

imi place ce ai papat astazi...
cum reusesti sa papi asa ok?;;)

ps:am vazut si eu twlight,prima serie..m-am indragostit:xe asa misto;;)
acum ast sa mi se descarce si a doua parte..de ieri tot incerc si numa nu reusesc..a doua parte se cheama new moon,nu?

Eh,eu am nimerit de cateva ori si acum m`am invatat cum sa pap:))

Nu`mi place,eu sunt moarta dupa mare:(Vreau in apa:((Plus ca fiind pe stop trebuia sa stau in pant scurti..ma bronzam ca tractorista=;

Da,new moon,e super:x:x:x:xEu il ador:x:x:x:x

Stephanie 28 iul 2010 15:28:59

Re: Jurnalul lui Roxii
 
Hei Roxii...nu fii trista!Las' ca se intorc ei si nu te mai plictisesti...Cum mai stai cu kg si cu dieta?Succes mult in continuare...:-*

alinush 28 iul 2010 15:31:25

Re: Jurnalul lui Roxii
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 270520)
Eh,eu am nimerit de cateva ori si acum m`am invatat cum sa pap:))

Nu`mi place,eu sunt moarta dupa mare:(Vreau in apa:((Plus ca fiind pe stop trebuia sa stau in pant scurti..ma bronzam ca tractorista=;

Da,new moon,e super:x:x:x:xEu il ador:x:x:x:x

bravo;;)
tre sa reusesc si eu pana la urma,da de maine,ca azi a fost un dezastru alimentatia mea:))

eu de cate ori m-am dus aici la mare si nu am bagam in apa,,nu-mi place chiar asa mult..mai ales cand vad pestii printre picioare,vaaiii,ma ingrozesc..si alge:-s
mie mai mult imi place la soare..sa ma bronzez:x

si mie,asa mult imi place:x
da cartile cum is?e vreo diferenta?

>:D<

Roxii 28 iul 2010 15:38:24

Re: Jurnalul lui Roxii
 
Citat:

Anterior postat de Stephanie (Post 270522)
Hei Roxii...nu fii trista!Las' ca se intorc ei si nu te mai plictisesti...Cum mai stai cu kg si cu dieta?Succes mult in continuare...:-*

Eh,pe mine nu ma deranjeaza ca ma plictisesc,o fac si dak sunt ei acasa,dar as fi vrut si eu la mare:-<Pacat ca mi`a venit:-<Cu kg vad ca e bine deocamdata,maine trebuia sa fie zi de cantar dar sunt pe stop:-sOricum vad ca si pe stop am 55.5,m`am cantarit si dupa ce mi`a venit si azi,deci cum pe stop se zice ca ai mai multe kg inseamna ca e de bn;;)Tie cum iti merge cu dieta?>:D<

Citat:

Anterior postat de alinush (Post 270525)
bravo;;)
tre sa reusesc si eu pana la urma,da de maine,ca azi a fost un dezastru alimentatia mea:))

eu de cate ori m-am dus aici la mare si nu am bagam in apa,,nu-mi place chiar asa mult..mai ales cand vad pestii printre picioare,vaaiii,ma ingrozesc..si alge:-s
mie mai mult imi place la soare..sa ma bronzez:x

si mie,asa mult imi place:x
da cartile cum is?e vreo diferenta?

>:D<

Ai sa vezi ca ai sa reusesti>:D<Pai tie nu`ti place pt ca nu stii sa inoti,daca ai stii ti`ar place:xAm fost si eu in cipru,si tot asa era apa,se vedeau toti pestii si etc,dar m`am balacit o gramada:x:x:x

Cartile sunt super:x:x:xEste o diferenta intre carti si filme,mie una mi`au placut fff mult si cartile.Mai ales ca am si a 4 a carte:xAia e supeeeer:x:x:x:xAbea astept sa apara si filmul:xDar eu le`am citit in engleza,le`am downloadat de pe net:D>:D<

alinush 28 iul 2010 15:41:20

Re: Jurnalul lui Roxii
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 270533)
Eh,pe mine nu ma deranjeaza ca ma plictisesc,o fac si dak sunt ei acasa,dar as fi vrut si eu la mare:-
:D<</P>



Ai sa vezi ca ai sa reusesti>:D

Cartile sunt super:x:x:xEste o diferenta intre carti si filme,mie una mi`au placut fff mult si cartile.Mai ales ca am si a 4 a carte:xAia e supeeeer:x:x:x:xAbea astept sa apara si filmul:xDar eu le`am citit in engleza,le`am downloadat de pe net:D>:D<

sper sa reusesc;;)
daaa,sunt sigura ca daca stiam sa inot,toata ziua eram in apa:x

aa,inseamna ca stii bine engleza,eu is bota:">...adica na pricep ceva..dar nush sa vb,sa ma exprim..si cand ma gandesc ca dau bacul:-s..pff..


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:28:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO