forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu ...incepe ACUM - Amalya (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-incepe-acum-amalya-3497.html)

andra_aly 16 apr 2010 19:20:46

re: Jurnalul meu ...incepe ACUM - Amalya
 
Bine ai venit printre noi amalya>:D< vei vedea ca alaturi de slabute v-a veni si ziua in care vei spune: AM AVUT 90 de kg CANDVA:D
si sigura ca acest drum iti v-a fi mai placut si ti se v-a parea mai usor alaturi de slabute:)

amalya 18 apr 2010 15:32:41

re: Jurnalul meu ...incepe ACUM - Amalya
 
Ceau fetelor!
Aseara am fost la un party unde nu vreti sa stiti ce se gasea pe masa...acesta a fost primul test pt mine de cand am inceput cura...iti ploua in gura cu bunatati..si toata lumea parca nu avea altceva de facut decat sa te imbie la pacat...ia si tu , ca doar nu are nimic daca gusti si tu...stiti voi cum e cu gustatul..eu mai bine nu gust, se aplica totul sau nimik.
Am rezistat...am mancat doar o portocala din multitudinea de fructe exotice , dulciuri si carbohidrati...si am baut muulta apa plata ( trebuia sa-mi umplu cu ceva golul din stomac)
Azi m-am trezit cu o satisfactie mare si m-am apucat sa-mi fac o salata de cruditati pe care am s-o pap cu multa pofta.

jolye79 18 apr 2010 21:20:24

re: Jurnalul meu ...incepe ACUM - Amalya
 
Ei, bravo ca ai rezistat! O sa vezi ca dupa ceva timp nici macar nu-ti va mai fi pofta. La mine cam asa se intampla. Cand vad carnati, mici sau prajituri hipercalorice mi se intoarce stomacul pe dos...

ianna 21 apr 2010 14:52:25

re: Jurnalul meu ...incepe ACUM - Amalya
 
Cand ai ziua de cantar Amalya?

Masurile ti le-ai luat cu centimetru?

ras_cristalin 17 mai 2010 10:52:05

re: Jurnalul meu ...incepe ACUM - Amalya
 
Buna Amalya [*5*]
Ce mai faci? Cum te descurci cu rezistatul in fata tentatiilor? ;;)
Slabitul merge ok?

amalya 18 mai 2010 22:10:54

Merg in jos la kantar
 
;)CEAU FETELOR!

Va tin si eu la curent cu slabitul meu, azi m-am cantarit, mi-a aratat acul inca 3 kile in minus, dupa multe tone de apa plata si legume fierte. Am mai bagat si niste cartofi prajiti:D, dar numai o data.
Spre rusinea mea nu pot sa ma mobilizez sa fac sportx-(, poate e si astenia asta de primavara, cand nu sunt la lucru am chef doar sa dorm si atat.

In rest, mi-am depus cv ul sa plec pe dincolo, sper ca daca voi pleca sa nu imi dereglez programul cu mesele mele..
va pup >:D< si
Jos cu kilogramele!

ianna 18 mai 2010 23:22:16

re: Jurnalul meu ...incepe ACUM - Amalya
 
FELICITARI si la un cantar cat mai zgarcit!>:D<

LicuriciColorat 19 mai 2010 14:27:22

Re: Merg in jos la kantar
 
Citat:

Anterior postat de amalya (Post 192268)
;)CEAU FETELOR!

Va tin si eu la curent cu slabitul meu, azi m-am cantarit, mi-a aratat acul inca 3 kile in minus, dupa multe tone de apa plata si legume fierte. Am mai bagat si niste cartofi prajiti:D, dar numai o data.
Spre rusinea mea nu pot sa ma mobilizez sa fac sportx-(, poate e si astenia asta de primavara, cand nu sunt la lucru am chef doar sa dorm si atat.

In rest, mi-am depus cv ul sa plec pe dincolo, sper ca daca voi pleca sa nu imi dereglez programul cu mesele mele..
va pup >:D< si
Jos cu kilogramele!

hey felicitari
sa stii ca sportul te-ar ajuta mult mai mult
ar trebui sa uiti de astenia de primavara si sa faci miscare,pt inceput e bine si 15min:)))

Adella 21 mai 2010 16:30:51

Re: Merg in jos la kantar
 
Citat:

Anterior postat de amalya (Post 192268)
;)CEAU FETELOR!

Va tin si eu la curent cu slabitul meu, azi m-am cantarit, mi-a aratat acul inca 3 kile in minus, dupa multe tone de apa plata si legume fierte. Am mai bagat si niste cartofi prajiti:D, dar numai o data.
Spre rusinea mea nu pot sa ma mobilizez sa fac sportx-(, poate e si astenia asta de primavara, cand nu sunt la lucru am chef doar sa dorm si atat.

In rest, mi-am depus cv ul sa plec pe dincolo, sper ca daca voi pleca sa nu imi dereglez programul cu mesele mele..
va pup >:D< si
Jos cu kilogramele!

:-*>:D<Felicitari pentru kg pierdute;;)>:D<
Dar sa papi si lactate si carnita:) ca sa nu ai carente apoi:)
Pupici si te asteptam in casuta sa ne mai spui ce mai faci:)
Multa bafta cu jobul:)!


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:55:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO