forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-meu-monica17-viata-e-mai-frumoasa-fara-kg-plus-8564.html)

giglio86 14 mar 2011 23:13:12

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Salutare si aici Monica ......

Monica17 14 mar 2011 23:46:57

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Citat:

Anterior postat de giglio86 (Post 571059)
Salutare si aici Monica ......

Buna,buna! Bine ai venit in casuta mea! te astept bucuroasa, oricand!! pupici >:D<

Alexandra Andreea 15 mar 2011 07:31:12

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Neatza Mona! >:D< Sa ne pui meniu astazi ca nu iti mai aduc cafelutza! >:)
http://www.flu.ro/imgblog/949_big/cafea-cu-lapte.jpg
Sa ai o zi minunata! >:D<

madulina 15 mar 2011 10:01:00

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 569987)
Salve Moni!!!Si bine te-am gasit la tine in casutza:)Akm am unde sa vin dupa tine:D
Iubita mea citind povestea ta am inteles mai multe chestii si am inteles si de ce ai inceput sa intampini dificultati...pt k deh mi se parea un pic ciudat...esti la o varsta frageda si slabitul ar fi trebuit sa fie floare la ureche pt tine...dar se pare k ti-ai chinuit ceva organismul cu pastile si diete tampite(nu e o critica ci doar o constatare si eu am facut tampenii de genul)...pana akm ai slabit relativ usor pt k era grasime proaspat depozitata...akm ai ajuns la depozitele vechi si de aia e mai greu....dar cum ti-am spus si la mine in jurnal vom gasi noi o metoda potrivita tie si sanatoasa sa punem pe fuga si ultimele sunculitze...sport stiu k faci...dar stii ce nu stiu eu?de cate ori pe saptamana faci sport si cat dureaza o sedintza de sport??o sa ma apuc sa iti studiez si meniurile k sa vedem ce experimente ar trebui sa facem...hai k te-am innebunit destul...pupicei si o saptamana minunata k tine:-*

ia uite cine bantuie pe aici:D
felicitari Alino, ti-am citit si interviul, esti suuuuper>:D<

madulina 15 mar 2011 10:04:56

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Neata Moni si felicitari pentru casuta!:D
iti voi citi mesajele zilnic ;)
puuup

pufik 15 mar 2011 10:14:15

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Buna dimi ! Ce faci ? Nu cred ca mai ai asa multe kg in plus. Te incadrezi in limitele normale . Eu oricum n-am avut mult de slabit si cred ca de aia se misca greu la mine. Si asa toata lumea imi zocea mananca pt ca ai slabit rau. De parca as fi vreun schelket ambulant :)). Eu zic ca sunt bine, nici grasuta dar nici slaba . Ce planuri ai pt azi?>:D<

Monica17 15 mar 2011 10:30:29

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 571184)
Neatza Mona! >:D< Sa ne pui meniu astazi ca nu iti mai aduc cafelutza! >:)
http://www.flu.ro/imgblog/949_big/cafea-cu-lapte.jpg
Sa ai o zi minunata! >:D<

Neata! Iti multumes cpentru cafeluta :"> =P~
Pun indata meniul pentru ca am deja stabilit ce o sa pap >:)... ca atunci cand nu il "fac" de dimineata mai "bag" si tampenii...
Te astept la mine in casuta sa imi spui si tu unde crezi ca gresesc :-<

O zi frumoasa iti doresc! :-*

Monica17 15 mar 2011 10:31:02

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Citat:

Anterior postat de madulina (Post 571385)
Neata Moni si felicitari pentru casuta!:D
iti voi citi mesajele zilnic ;)
puuup

Neata Madu,iti multumesc pentru vizita! te astept oricand aici >:D<>:D<

Monica17 15 mar 2011 10:36:10

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Citat:

Anterior postat de pufik (Post 571405)
Buna dimi ! Ce faci ? Nu cred ca mai ai asa multe kg in plus. Te incadrezi in limitele normale . Eu oricum n-am avut mult de slabit si cred ca de aia se misca greu la mine. Si asa toata lumea imi zocea mananca pt ca ai slabit rau. De parca as fi vreun schelket ambulant :)). Eu zic ca sunt bine, nici grasuta dar nici slaba . Ce planuri ai pt azi?>:D<

Buna dimineata pufik.
Nu sunt intr-o stare excelenta pentru ca m-a cam luat raceala. Ma doare capul,gatul si nasul parca nu mai e :|.. DAr nu-i nimic,macar e cald afara si nu o sa ma "sufoc" cu aerul rece.

Asa este,ma incadrez in limitele normale,dar acum lupt pentru ca vreau sa imi placa si mie cum arat! Sa spun si eu "gata! nu mai am fundul imens si nici picioarele asa groase"... Ai vazut ca asa sunt eu,am talia mica si soldurile.......fara sfarsit :)).

Tu ce faci? >:D<
E o zi frumoasa azi,cum o sa profiti de ea? ;;)

Si nici eu nu vreau sa fiu vreo slabanoaga.... Nu pot spune ca ma incanta ideea de a avea numai oase... DEci nu! >:D<

Astazi ma duc la liceu si diseara vreau sa merg sa alerg din nou. AM mai fost sambata trecuta si aseara!
Ce regret este ca trebuie sa imi vina CM si cantarul meu s-a "dat peste cap" in perioada asta,deci nu imi pot da seama daca ma ajuta deocamdata alergatul,dar o sa continui oricum! AM febra musculara,deci muschii lucreaza! :>

Monica17 15 mar 2011 10:46:35

Re: Jurnalul meu-Monica17 (viata e mai frumoasa fara kg in plus)
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 571452)
Neata! Iti multumes cpentru cafeluta :"> =P~
Pun indata meniul pentru ca am deja stabilit ce o sa pap >:)... ca atunci cand nu il "fac" de dimineata mai "bag" si tampenii...
Te astept la mine in casuta sa imi spui si tu unde crezi ca gresesc :-<

O zi frumoasa iti doresc! :-*

Nooo,treb sa ma intelegi,sunt cam zapacita azi! =)) o sa pun deocamdata meniul de ieri...


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:22:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO