forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

mutulica 09 iun 2012 22:38:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1063734)


asa, maine sa punem sa ne admiram:))
ba e burtoi, scumpa.de-abia asetpt sa scap de el.si la 66 era dar nu ca acum.se duce el, stiu,dar cam greu.si sper sa se duca si pernutele alea de pe spate, am un spate cat dulapul:))

doamne mai fato, tu vrei ca eu azi sa mor de ris sau ce:)):)):)), mdaaa mi-ai facut seara frumoasa;;):P
lasa inca un pic si se duce si burtica si aripiorele, eu mai am o bucatica de burtica da imi place asa, decit plata:D

happygirldiana 09 iun 2012 22:43:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1063735)
doamne mai fato, tu vrei ca eu azi sa mor de ris sau ce:)):)):)), mdaaa mi-ai facut seara frumoasa;;):P
lasa inca un pic si se duce si burtica si aripiorele, eu mai am o bucatica de burtica da imi place asa, decit plata:D

sa stii ca nici eu nu vreau sa fiu fotomodel.atat cat sa ma simt bine in pielea mea vreau sa slabesc.oricum, atitudinea mi s-a schimbat de mult. m-au schimbat kg pierdute,sunt un pic mai increzatoare:);))

mutulica 09 iun 2012 22:47:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1063736)


sa stii ca nici eu nu vreau sa fiu fotomodel.atat cat sa ma simt bine in pielea mea vreau sa slabesc.oricum, atitudinea mi s-a schimbat de mult. m-au schimbat kg pierdute,sunt un pic mai increzatoare:);))

te-ai mai odihnit si tu si acuma te apuci de treaba ca e deja vara si mergem la mare in costume de baie mini;),
ce fericire cind te vezi slaba, nici idee nu ai cit de fericita am fost azi cind am masurat rochita si am vazut cit de bine imi sta, nu imi iese slanina pe nicaieri, am zis doamne eu sint slaba si nici nu mi-am dat seama cu toate problemele, trebuie sa profit de asta...

DanielaDa 09 iun 2012 22:48:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1063680)


Multumesc frumos, Dani!!!>:D<:-*

Am pus poze sa ma laud :)
Da o fuga pe la mine daca nu te muncesc prea mult pe acolo :D

:-*

happygirldiana 09 iun 2012 22:49:29

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1063738)
te-ai mai odihnit si tu si acuma te apuci de treaba ca e deja vara si mergem la mare in costume de baie mini;),
ce fericire cind te vezi slaba, nici idee nu ai cit de fericita am fost azi cind am masurat rochita si am vazut cit de bine imi sta, nu imi iese slanina pe nicaieri, am zis doamne eu sint slaba si nici nu mi-am dat seama cu toate problemele, trebuie sa profit de asta...

sa stii ca sunt mai odihnita.astazi cel putin a fost o zi buna, am dormit toata ziua, sunt cat de cat fresh!
ah cat imi doresc sa imi cumpar si eu un lucru si sa imi placa din prima cum imi sta, fara sa iasa colacei, pernute si alte scarbosenii in evidenta:))vine si vremea mea, vine:))

mutulica 09 iun 2012 22:53:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1063741)


sa stii ca sunt mai odihnita.astazi cel putin a fost o zi buna, am dormit toata ziua, sunt cat de cat fresh!
ah cat imi doresc sa imi cumpar si eu un lucru si sa imi placa din prima cum imi sta, fara sa iasa colacei, pernute si alte scarbosenii in evidenta:))vine si vremea mea, vine:))

vine iubita, cum sa nu vina...un pic de rabdare si te lauzi si tu cu o rochita perfecta:D

happygirldiana 09 iun 2012 22:56:26

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1063744)
vine iubita, cum sa nu vina...un pic de rabdare si te lauzi si tu cu o rochita perfecta:D

maine tot sunt libera si mai dau pe aici o raita, pe la magazine, sa vad de gasesc ceva.tot pentru serviciu, ca tot ce cumpar pentru scarbici cumpar.ca la cat de des ies eu in oras...nici nu am nevoie:-j am primit de la iubi o bluzica draguta, de ziua mea, si merge de oras, mai casual, iar de la sorela o geanta. cu astea m-am aranjat. acum urmeaza sa innoiesc garderoba de serviciu, ca rochitele astea de le am deja sunt prea groase (desi au maneca chimono) pentru vremea de afara...

mutulica 09 iun 2012 23:07:17

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1063748)


maine tot sunt libera si mai dau pe aici o raita, pe la magazine, sa vad de gasesc ceva.tot pentru serviciu, ca tot ce cumpar pentru scarbici cumpar.ca la cat de des ies eu in oras...nici nu am nevoie:-j am primit de la iubi o bluzica draguta, de ziua mea, si merge de oras, mai casual, iar de la sorela o geanta. cu astea m-am aranjat. acum urmeaza sa innoiesc garderoba de serviciu, ca rochitele astea de le am deja sunt prea groase (desi au maneca chimono) pentru vremea de afara...

sper sa-ti gasesti ceva frumos>:D<>:D<>:D<

happygirldiana 09 iun 2012 23:08:42

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1063749)
sper sa-ti gasesti ceva frumos>:D<>:D<>:D<

vedem maine;))
oai, asa calduri ma trec..am baut cam multa cafea si ma luara niste tremuraturi....dar si daca nu beam, adormeam pana acum:))chiar ddaca am dormit aproape toata ziua:d

mutulica 09 iun 2012 23:13:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1063750)


vedem maine;))
oai, asa calduri ma trec..am baut cam multa cafea si ma luara niste tremuraturi....dar si daca nu beam, adormeam pana acum:))chiar ddaca am dormit aproape toata ziua:d

asi bea si eu o cafea dar nu am voie, asa ca mai beau oleaca de apa:D...
e greu sa lucrezi noaptea, acuma inca e devreme insa pe la 3-4 cred ca te apuca un somn si o oboseala de numai:(.....
mie nu mi-e somn, mi-am pierdut si somnul si tot, parca-s zombi:)), macar azi am mincat normal, ca uitasem ce inseamna sa maninci....


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:12:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO