forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Niculae Roxana 09 dec 2011 07:05:31

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 872011)


nu stiu, scumpa daca ti s-ar face foame. e totusi mamaliga, foarte satioasa:-?

nu ma refeream...la tn...daca mancam ce papi tu la pranz adik o salata de varza cu ciupercute...mi-ar fi foame...cred...stiu ca e satioasa mamaliga..:-*

Niculae Roxana 09 dec 2011 07:07:19

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 872044)


bine, iubita!noapte buna!ne auzim maine dupa ce dorm si eu, ca sunt libera 2 zile:>

Super...eu voi fi pe la munk...dar cred ca voi vb pe forum...ca nu voi fi chiar atat de ocupata...:-*>:D<Ne auzim cand te trezesti...somn usor..

mutulica 09 dec 2011 07:44:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://fs72.trilulilu.ro/imgs/puiutz...da9f015358.jpg

lonely 09 dec 2011 07:52:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata >:D< :-*
Mai ai o picatura si fugi acasa la somnic :) Sa dormi bine sa te trezesti odihnita sa poti face sport si sa tii dieta cum trebuie :)
A propos, mai e ciocolata pentru iubi, da? Sa nu uiti sa scapi de ispita :)
O zi frumoasa >:D< :-*

Jen 09 dec 2011 09:15:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 871415)



Buna, Jen!>:D< Ce sa fac, mi-am facut prima parte de somn, m-am trezit de foame si acum as vrea sa mai dorm macar 2 ore. ca nu imi ajung 3 ore de somn pentru la noapte:d

Asa ca in afara de somn planuiesc sa imi spal mormanul de vase, sa fac un pic de sport, astazi macar 30 de min si apoi iar la serviciu.
Tu ce mai zici?Sper ca nu mai dispari:D:-*:-*


:) Ai grija cu somnul, lipsa somnului incetineste procesul scaderii in greutate. :(
foarte bun planul tau!

Eu ma pregatesc de weekend, ies din oras cu prietenul meu, si mergem la un spa, o piscina ... cu colegii lui de serviciu, mi cam jena sa imi expun burta.
Offf ...
Sper sa fie ok :)))
in rest, planuiesc si eu sa ma reapuc de sport ca am luat prea multa pauza. :D
NU mai dispar, prooooomit! >:D<

Jen 09 dec 2011 09:15:45

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Un weekend superb sa ai! >:D<:-*

loralin 09 dec 2011 10:11:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Multumesc Diana pentru vizita in casuta mea..nu ma mai vb de multisor amandoua ..vina e a mea..eu am fost dezertoarea:">.Iti doresc un week-end minunat >:D<:-*!

Polux 09 dec 2011 10:28:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata, Diana!

Arata superb cosuletul de ciocolata, eu l-as innebuni pe al meu daca i-as face asa ceva!

Sa stii ca eu am observat la mine daca fac mult sport si intnes si mananc cat de cat ok, pana in 1200 - 1300 calorii, chiar si cu cate 1 zi - 2 de abateri, slabesc!
Daca mananc multe zile de parca ar fi ultima zi pe pamant, si fac mult sport ma mentin sau pun ceva pe mine.
Dupa sarbatori ma gandeam sa ma tin 2 saptamani de o dieta drastica de detoxifiere, fara cereale (doar juma de cana de orez brun fiert), fara zahar, alcool (eu de la alcool pun pe mine repede), lactate. Pare super si ma gandesc serios sa o tin, desi probabil ca voi mai strecura o bucatica de branza sau un iaurt.

Te pup si un weekend minunat!

happygirldiana 09 dec 2011 17:34:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Polux (Post 872278)
Neata, Diana!

Arata superb cosuletul de ciocolata, eu l-as innebuni pe al meu daca i-as face asa ceva!

Sa stii ca eu am observat la mine daca fac mult sport si intnes si mananc cat de cat ok, pana in 1200 - 1300 calorii, chiar si cu cate 1 zi - 2 de abateri, slabesc!
Daca mananc multe zile de parca ar fi ultima zi pe pamant, si fac mult sport ma mentin sau pun ceva pe mine.
Dupa sarbatori ma gandeam sa ma tin 2 saptamani de o dieta drastica de detoxifiere, fara cereale (doar juma de cana de orez brun fiert), fara zahar, alcool (eu de la alcool pun pe mine repede), lactate. Pare super si ma gandesc serios sa o tin, desi probabil ca voi mai strecura o bucatica de branza sau un iaurt.

Te pup si un weekend minunat!

Buna,Andreea!>:D< Nu stiu ce sa zic de dieta aia drastica,,..:-s dar stiu ce sa spun despre gafa mea de azi:D:D am facut-o de oaie rau de tot:(( si acum, aproape de cantar...sper sa nu ma coste prea mult:D:D
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 872262)
Multumesc Diana pentru vizita in casuta mea..nu ma mai vb de multisor amandoua ..vina e a mea..eu am fost dezertoarea:">.Iti doresc un week-end minunat >:D<:-*!

Hello, Loralin>:D< Weekend frumos si tie:-*>:D< Intr-adevar, nu am mai vb de un car de vreme:)Dar niciodata nu e tarziu;)
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 872203)
Un weekend superb sa ai! >:D<:-*

Buna, iubita Jen>:D< Stiu ca mi se da metabolismul peste cap daca nu ma odihnesc...Deja s-a intamplat asta.SI mai stiu ca oboseala impiedica procesul de slabire...si daca mai fac si eu gafe e si mai rau:D
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 872117)
Buna dimineata >:D< :-*
Mai ai o picatura si fugi acasa la somnic :) Sa dormi bine sa te trezesti odihnita sa poti face sport si sa tii dieta cum trebuie :)
A propos, mai e ciocolata pentru iubi, da? Sa nu uiti sa scapi de ispita :)
O zi frumoasa >:D< :-*

Salut, iubita!Ciocolata pentru iubi a fost, nu am mancat-o, dar azi am facut gafa calumea:))am mancat o gramada de gogosi.am zis ca a venit sorela acasa si eram sigura ca asa patesc...de dimi cand a zis ca face, am zis ca nu mananc, dar cnd le-am vazut...am zis ca iau una, mai iau una, inca una etc..si s-au facut gramada:D::((
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 872111)

\buna, Cris!Multu!>:D<
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 872101)

Super...eu voi fi pe la munk...dar cred ca voi vb pe forum...ca nu voi fi chiar atat de ocupata...:-*>:D<Ne auzim cand te trezesti...somn usor..

Hello, Roxi!Te pup!Serviciu usor daca esti inca acolo:)

Niculae Roxana 09 dec 2011 18:47:07

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Hello Dia!...am terminat cu sportul pe ziua de azi....sw 5 mile(1 ora si 10)+20 min zumba intens...u ce ai facut azi?...te-ai odihnit?...ai facut sport?....pupik


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:45:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO