forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Adina14 09 iul 2012 22:58:57

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1088102)


Dap, cand sunt de zi, schimb 1, car dupa mine cutiute si borcanele ca iau aici si pranzul si cina, macar md il servesc acasa:))Iti dai seama ca am cutiute si cutiute pt fiecare masa:D

Cand iti doresti ceva din tot sufletul, faci tot posibil sa te apropii macar de acel lucru, nu? E ca si cum tocmai as fi vazut o poza motivanta, scris undeva cu litere mari " NO EXCUSES " ! Bravo >:D<

happygirldiana 09 iul 2012 23:07:55

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1088108)


Cand iti doresti ceva din tot sufletul, faci tot posibil sa te apropii macar de acel lucru, nu? E ca si cum tocmai as fi vazut o poza motivanta, scris undeva cu litere mari " NO EXCUSES " ! Bravo >:D<

Ai dreptate cu ce spui tu acolo:)
Multumesc;))
Noapte buna!:-*

happygirldiana 10 iul 2012 05:33:42

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!Intr-o ora si jumatate pot spune ca sunt libera!
Dimineata pare ca a inceput bine, e un soi de furtunica, tunete, fulgere si vant, poate ne mai racorim un picut:D SI poate anulez plecarea la tara:))
Daca e pe asa, merg acasa si dorm bustean!Daca nu....merg acasa, fac un picut de sport, ii las gatit lui iubi, ceva putin acolo si am si plecat! sa revin maine dpa amiaza, deci pana atunci nu ne mai auzim.

Va doresc tuturor o zi minunata!Ne auzim maine muuuult mai mult!

Adina14 10 iul 2012 06:43:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata, Diana! >:D<
Vaii ce bine de tine ca ai vremea mai racoroasa pe acolo :( La mine a fost putin mai innorat acum vreo 3-4 zile dar de atunci numai calduri insuportabile.
Te pup si abia astept sa mai vorbim maine >:D<

happygirldiana 10 iul 2012 07:37:25

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata,Adinutzule!Daaa,ne-a racorit un pic Doamne Doamne dar deja se incalzestw si la noi...Nu mai merg la tara azi,poate in urmatoarele libere. Acum merg acasa si stau cu sorela si iubi ca si el e liber azi!
Sunt acasa asa ca ne auzim si azi.
Mai un pic si ajung acasa si trec la sooooomn!Hugs and kisses!

Adina14 10 iul 2012 08:02:31

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1088167)
Neata,Adinutzule!Daaa,ne-a racorit un pic Doamne Doamne dar deja se incalzestw si la noi...Nu mai merg la tara azi,poate in urmatoarele libere. Acum merg acasa si stau cu sorela si iubi ca si el e liber azi!
Sunt acasa asa ca ne auzim si azi.
Mai un pic si ajung acasa si trec la sooooomn!Hugs and kisses!

Macar te mai odihnesti putin >:D<
Au ajuns norisorii de ploaie si pe la mine >:) :)) Dar deocamdata nu m.au udat.Cred ca e prima zi dupa mult timp cand nu va fi o tortura sa fac sport :)) Caldura imi taie tot cheful.

happygirldiana 10 iul 2012 08:06:36

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 1088177)


Macar te mai odihnesti putin >:D<
Au ajuns norisorii de ploaie si pe la mine >:) :)) Dar deocamdata nu m.au udat.Cred ca e prima zi dupa mult timp cand nu va fi o tortura sa fac sport :)) Caldura imi taie tot cheful.

Mie imi spui?Sa vezi ce spor la sport vom avea azi:)

Inca nu m-am bagat la somn ca stau sa descarc un joc de care mi-am amintit acum, il jucam cand eram mai mica, Bomberman, nu stiu daca il stii. Mama, mama, petreceam mai tot timpul la tv, ca era la joc pe televizor:))Si trebuie sa il am din nou:))

Era irelevant sa ma cantaresc ieri, eram si inca sunt balon, azi au venit rusii:D:D

Kclaudyia 10 iul 2012 09:14:44

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neatza Dienush! Felicitari ptr decizia de a nu iti mai cantari mancarea! Asa scapi de stres.. Iti pui si tu portii mici in farfurii mici si asa stii ca nu mananci peste limita. Mai citeste odata cartea Mihaelei Bilic, eu asa am facut si mi-a dat ambitite.

Cu sportul daca esti prea obosita nu tre sa faci in fiecare zi oricum nici programul nu iti permite. Daca daci de 2-3 ori pe sapt e stas!

Te tzuc blondinel! >:D<

happygirldiana 10 iul 2012 09:19:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1088228)
Neatza Dienush! Felicitari ptr decizia de a nu iti mai cantari mancarea! Asa scapi de stres.. Iti pui si tu portii mici in farfurii mici si asa stii ca nu mananci peste limita. Mai citeste odata cartea Mihaelei Bilic, eu asa am facut si mi-a dat ambitite.

Cu sportul daca esti prea obosita nu tre sa faci in fiecare zi oricum nici programul nu iti permite. Daca daci de 2-3 ori pe sapt e stas!

Te tzuc blondinel! >:D<

Neata, zuza!Da,da, am dreptate cu cantaritul,asa-i?:)
O sa o recitesc desi totul e foarte proaspat in mintea mea:D:D

Cu sportul o sa fie bine, stiu asta. O sa renunt la sport doar din motive bine intemeiate in ziua respectiva, gen oboseala mare sau stare fizica proasta sau alte urgente. Cert e ca lenea nu e unul dintre motivele pentru care voi lasa sportul deoparte.

Tu ce faci?Azi la munci?
Pup, CLaudici scump!

mihaela01 10 iul 2012 10:02:42

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata:*


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:53:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO