forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 15 iul 2012 21:41:26

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1092195)
Ma gandeam eu ca s-a intamplat ceva neprevazut acolo la tine;)):))
Te pup, o seara linistita, fara prea multa agitatie:-*
Si mai lasa cisterna de cafei:)):))
Somn usor, eu nu mai stau:-*

O las maine, Raluci, acum trebuie sa stau treaza:))
Pupici de noapte buna!

Animis23 15 iul 2012 21:58:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Acum apuc si eu sa trec pe la tine! Ma bucur ca te apropii din nou de ticker, si ca a fost doar o "problema trecatoare" cresterea aia...

Eu incerc sa imi gasesc un program sa impac toate cele, ca inca nu mi-am intrat in program, am senzatia ca sunt in vacanta!

Sunt langa tine si iti urez o saptamana perfecta! Pupici!

happygirldiana 15 iul 2012 22:02:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 1092217)
Acum apuc si eu sa trec pe la tine! Ma bucur ca te apropii din nou de ticker, si ca a fost doar o "problema trecatoare" cresterea aia...

Eu incerc sa imi gasesc un program sa impac toate cele, ca inca nu mi-am intrat in program, am senzatia ca sunt in vacanta!

Sunt langa tine si iti urez o saptamana perfecta! Pupici!

Simiiii>:D<
Bine ai venit!:-*
Cred ca esti pe fuga mereu, stiu cum e inceputul, trebuie sa faci de toate intr-o zi si nus tii ce sa faci mai intai, de fapt:)Dar o sa iti intre in mana la un moment dat, o sa fie reflex:))
Da, sunt aproape de ticker, chiar ma speriase si ma descumpanise cresterea aia, dar deh, daca sunt capcauna si ma cantaresc cand sunt cu rusii, asa imi trebuie:))
Sa ai si tu o saptamana minunata si cat mai usoara la serviciu!:-*

Chriselle 15 iul 2012 22:43:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Dia scumpa,

Am trecut si eu pe la tine da trebuie sa recunosc ca inca nu m-am pus la curent cu noutatile. Vad ca ai slabit frumos si ma bucur tare mult pentru tine >:D< Sunt tare mandra de tine. Tot hipo, nu?
Cu iubi al tau cum iti mai merge? Sper ca e totul bine si frumos asa cum meriti :-*

happygirldiana 15 iul 2012 22:52:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 1092241)
Dia scumpa,

Am trecut si eu pe la tine da trebuie sa recunosc ca inca nu m-am pus la curent cu noutatile. Vad ca ai slabit frumos si ma bucur tare mult pentru tine >:D< Sunt tare mandra de tine. Tot hipo, nu?
Cu iubi al tau cum iti mai merge? Sper ca e totul bine si frumos asa cum meriti :-*

Bine ai venit, Chris!Nu ai pierdut cine stie ce:)
Tot Hipo, da, desi la un moment dat am tinut si RIna si am slabit frumusel cu ea in 2 saptamani:)Dar am renuntat din cauza ca nu pot sa gatesc zi de zi, disociat, sa stau toata ziua in bucatarie. Nu prea am timp. :)Asa ca m-am indreptat tot catre mancarea sanatoasa:)Tot asa e mai bine.
Cu iubi e super!Ne intelegem bine, ne prieste locuitul impreuna, chiar daca la inceput ma temeam un pic;))
Pupici si pmultumesc de vizita!

ella 78 16 iul 2012 07:10:57

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata Dienuta:x..sa ai o saptamina minunata..ca tine asa..Te pup scumpo.-*:-*

Geanynna 16 iul 2012 07:33:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineataaa! nu zic trezirea ca ai lucrat in week-end. Asa ca iti doresc ca azi sa ai o zi relaxanta !
>:D<:-*

rommyna 16 iul 2012 07:55:23

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://baconwrappedmedia.com/wp-cont...-quotes-10.jpg

azra 16 iul 2012 09:49:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
neata Di,o saptamana frumoasa si somn pufos>:D<

niculina04 16 iul 2012 09:53:10

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
somnic pufos DY si un inceput de sapt minunat :-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:24:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO