forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 18 iul 2012 14:15:06

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1093826)
Neatza Dienus:-*>:D<. Sa ai o zi frumoasa in continuarea>:D<

Multumesc frumos, Miki!>:D<
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 1093844)

Da, ce sa facem , ne adaptam la orice situatie, cum o fi ea.Si noi strangem cureaua ca sa fim impreuna putin.
Asa bine faci:)) Sa visam e voie, plus ca e gratis inca:))

Corect:)):))
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1093961)
Buna ziua fetita frumoasa!!

Esti la munci azi?

Cand mai ai liber fugi si tu cu cortul la Dunare, ca tot esti atat de aproape!

O zi faina! >:D<:-*

La munci, la munci, gata cu sederea:))
Sa stii ca m-am gandit ca in urmatoarele libere, daca e si iubi liber, sa fugim cu cortul, sa facem o mica iesire, cred c ameritam si noi;))
Pupici si zi buna!
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 1094003)
Sa ai o zi frumoasa, si o revenire buna la munca dupa mica pauza. Se simte intotdeauna ca iti incarci bateriile in cele 2 zile libere, chiar daca numai chef de munca nu ai cand cele 2 zile trec :))

Spor in toate si succes cu mancatul sanatos si corect chiar si fara cantar, sunt convinsa ca ai destula experienta si discernamant ca sa fie totul ok! Mi-e dor de tine. Stiu ca intru rarut pe aici, dar...atata pot, si nici nu am nimic de transmis in ultima vreme!

Te pup, sa ai o saptamana super! >:D<

Buna, Siminel drag sufletului meu!>:D<
Intr-adevar, in ultimul timp parca am invatat sa ma bucur de cele 2 zile libere, altadata eram setata pe curatenie+gatit +alte activitati, numai odihna si timp pentru noi nu:D
Merci la fel, draga mea, si mie mi-e dor de tine. Adevarat, cam rar treci pe aici in ultimul timp, dar e bine si asa.Inteleg ca esti si tu ocupata....
Sper sa ai o zi buna si spor la munci!
Pupici, de aici, de la mine!>:D<:-*
Citat:

Anterior postat de DianaIulia (Post 1094006)
Buna Animis !Ma bucur sa te cunosc:)

Buna, Diana!>:D<Uite ca iti urez bun venit in casuta mea, desi ai venit dupa Simi:P
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1094013)

Merci,merci beaucoup mon Niculici!>:D<:-*

nikole89 18 iul 2012 15:22:19

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
>:D<buna bloindut! da la munci? foarte bine ca te mai relaxezi si tu putin in cele 2 zile libere! meriti!;) e minunat ca slabesti fara cantar serios vb? eu inca cantaresc tot:( iti soptesc ceva? ieri dimineata cantarul zicea 51:-$ da nu stiu daca sal cred? il mai las pana duminica;;) bine iubita servici usor!>:D<:-*

happygirldiana 18 iul 2012 15:45:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de nikole89 (Post 1094107)
>:D<buna bloindut! da la munci? foarte bine ca te mai relaxezi si tu putin in cele 2 zile libere! meriti!;) e minunat ca slabesti fara cantar serios vb? eu inca cantaresc tot:( iti soptesc ceva? ieri dimineata cantarul zicea 51:-$ da nu stiu daca sal cred? il mai las pana duminica;;) bine iubita servici usor!>:D<:-*

Buna, Nico!>:D<
Dap, la serviciu, like always:))
Da, serios vb, deocamdata merge slabirea si ma simt si mult mai bine, psihic vorbind, fara sa cantaresc tot. In acest fel sunt mai cumpatata:)
De ce sa nu il crezi?Daca atat a zis, inseamna ca atat e;))
Pupici!

DianaIulia 18 iul 2012 15:48:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Diana la cat timp te cantaresti?

Polux 18 iul 2012 16:55:51

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ce faci Dienush? Tura grea sau usoara?

Eu azi am facut o mica nebunie: m-am vopsit cum voiam de 7 ani dar nu am avut curajul sa ma decapez. Acum sunt blondaaaaa (miere). Mie imi place mult, si asta conteaza, chit ca satenul imi pune mai bine trasaturile in evidenta :D

Ma apuc sa citesc din paginile din urma, sa ma mai pun la curent cu ce ai mai facut. Daca nu am apucat sa iti zic pana acum... felicitari pentru scadere! Pup!

happygirldiana 18 iul 2012 18:37:14

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de DianaIulia (Post 1094126)
Diana la cat timp te cantaresti?

Buna,Diana!Cam la 2 saptamani as vrea sa ma cantaresc, insa acum m-am cantarit la interval de o saptamana (parca) pentru ca ma speriase cantarul cu o valoare neadevarata (eram cu menstruatia pe cap) si vroiam sa ma conving ca nu e adevarat ce spune. Urmatoarea cantarire va fi duminica cealalta:)
Tu cum procedezi?:)
Citat:

Anterior postat de Polux (Post 1094170)
Ce faci Dienush? Tura grea sau usoara?

Eu azi am facut o mica nebunie: m-am vopsit cum voiam de 7 ani dar nu am avut curajul sa ma decapez. Acum sunt blondaaaaa (miere). Mie imi place mult, si asta conteaza, chit ca satenul imi pune mai bine trasaturile in evidenta :D

Ma apuc sa citesc din paginile din urma, sa ma mai pun la curent cu ce ai mai facut. Daca nu am apucat sa iti zic pana acum... felicitari pentru scadere! Pup!

Buna, Andreea!>:D<
Tura a fost destul destul de uasoara, a trecut foarte repede ziua. Insa seful este cel care ma face sa ma agit si sa imi pun semne de intrebare. El e o persoana destul de nervoasa, se supara repede, ii sare mustarul imediat. Si asa cum am mai zis, mi se pare ca in ultimul timp prea tipa la mine din orice si fara sa am vreo vina.....Azi spre exemplu a inceput sa tipe la mine ca nu am primit un e-mail pe care el l-a primit pe blackberry (are acces si la adresa hotelului de e-mail). I-am spus clar ca pe mailul nostru nu a venit si tot spunea ca nu are cum, ca el l-a primit de o ora.SI de fapt, e-mailul fusese trimis pe adresa lui nu pe adresa noastra...Deci m-a luat in pene degeaba, asa cum a facut in legatura cu niste flyere de promovare a clubului. Cateodata am impresia ca are ceva cu mine, mai nou, desi pana acum toata baza si-o punea in mine si in mine avea cea mai mare incredere, si ca parca ar vrea sa imi caute nod in papura sa ma zboare de aici, chiar daca stie ca ma implic cel mai mult si dau randament indiferent de situatie. Sper doar sa mi se para si sa fie el mai agitat asa, in perioada asta....

Heeeei, te-ai vopsit, super!Acush fug sa vad daca ai pus poze, daca nu gasesc le astept cat mai curand!Si eu vreau sa ma vopsesc dar parca mi-e teama sa nu cumva sa imi stri parul, si-asa e el saracul sensibil si firav....Si multi mi-au spus ca nu are rost sa imi stric culoarea parului, naturala si frumoasa fiind. Iubi ma indeamna sa ma vopsesc, de cealalta parte. Ma gandeam,daca nu ma vopsesc, sa dau cu nuantator din ala de la L'oreal parca, dar e gri si...cred ca e destul de naspa, demodat, de babe:)):D:D Dupa parerea mea, sper sa nu jignesc pe cineva:)

Ba parca m-ai felicitat, dar iti multumesc din nou;))Acum mi-ar fi si frica sa ma cantaresc, sunt foarte balonata, mai rau ca un balon!Si azi m-am infometat cu un mare talent...Dar nu din cauza ci din cauza sefului care m-a alergat ca pe caii de cursa lunga. Chiar nu am apucat sa mananc prea bine si prea consistent....Pe fuga da, nemestecat cum trebuie-da, inghitit aproape intreg-da:))

Tu ce ai facut azi?Cum a fost la munci?CUm mai esti cu sportul?Dieta?:D:D
Pupici, draga mea!
P.S: Vreau o zi linistita la serviciu, cum erau odinioara, sa staaaaaau la taclale cu voi:x:x:X

DanielaDa 18 iul 2012 19:18:10

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ce faci Dienush? Inca putin si schimbi prefixul :D Iti tin pumnii :)
Hai la raport cu sportul ca nu te-am mai vazut pe acolo :D
Eu m-am tinut de prostii azi :(
Inghetata si shaorma :((
Mai stau putin si ma pun pe bataiala ca prea vinovata ma simt :))
Nu mai mancasem prostii de genul de mai bine de jumate de an (cam de cand m-am pus pe slabit). Am cam dat-o in prostii saptamana asta. Cred ca si din cauza ca tre sa-mi vina rusii :(.

Te pup!

cris85 18 iul 2012 19:51:31

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ciao Dia >:D<,

Felicitari pentru revenirea la ticker :D:D:D Imi place de tine ca abordezi lucrurile cu mai mult optimism si te tii de treaba ;;)

Back to munci? :( Cred ca zilele astea au fost faine si ai reusit sa te odihnesti :D Eu tot pe la ore d-astea misto ajung acasa :-q d-aia nu apuc sa va vizitez :(

Serviciu usor si o seara placuta :-*

Adina14 18 iul 2012 22:22:30

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Of, Diana, imi pare rau ca te mai oboseste si seful tau la servici. Sper sa.i treaca in curand supararea asta pe tine sau poate e asa cum ai spus si tu si ti se pare >:D<
Duminica trecuta am facut o prajitura si nu i.am putut rezista. Inca ma caiesc :))
Doamne, sa ma vezi cand prind reduceri la magazin si sunt cate 2 cutii la pret de una. Cumpar ca disperata chiar daca expira intr.o saptamana fiindca stiu ca le mananc pana atunci:)) Covalact mai aveau o branzica cu aroma de vanilie + stafide sau nuci si miere , foarte bune, dar pacatoasele aveau zahar :( =P~ Sa nu te mire faptul ca eu as vorbi intr.una de mancarica :))
Ai reusit astazi sa faci sport? >:D<

Geanynna 19 iul 2012 06:40:31

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
neata Scumpa>:D< ce faci? cum te simti in dimineata asta?
Mie imi e atata de somn !!! pff, ceva de groaze. Cred ca daca as inchide ochi as adormi intr-o secunda. sper sa treaca repede ziua si sa fie 14-30 sa plec catre casa :x


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:02:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO