forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 03 dec 2013 10:35:44

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 1315861)
te'ai distrat?sper ca ai si dansat..:>te poop DY HAPPY mai lasa dulciurile:">hai ca te cert pe tn ca sa ambitionezsi eu s nu mai dau gres:D

Silvia, draga mea, macar de ar fi dulciurile de vina, ca de-alea ciugol mai rar. Mancarea e problema, mancam super aiurea si super mult.Incerc sa ma redresez cat mai repede. Inca mai am apucaturi pacatoase :)))
Da,da, am dansat, m-am simtit bine, m-am distrat ;))
Tu ce mai faaaaci?
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 1315887)
Draga Diana, am revenit si eu pe aici si astept cu drag sa citesc despre pregatirile pentru nunta si orice ai tu de povestit pe tonul asta pozitiv si bucuros.

Ma bucur mult pentru tine. Te pup cu drag si iti urez spor la slabit. Am facut amandoua ce-am facut si acum o luam de la capat, de mana!

Simiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* >:D< >:D<
Nu mai dispari nici tu, nu? :D Bine ai revenit! Cum mai esti?Ce mai faci?Ce mai spui? Dieta?Sport? Chestii? :D
Da,da, ne facem planuri, deocamdata mare lucru nu am pus in practica. DOar am dat avansurile pt formatie, local, urmeaza sa il achitam si pe cameraman, ne-am ales nasii, mosii, domnisoarele de onoare, cumnatul de mana, sora de cruce (eu sunt lunatica cu sorela si am inteles ca si eu si ea trebuie sa ne alegem un frate/sora de cruce), eu in continuare caut modele de rochii de mireasa si pt cununie, paharele mirilor, marturii, nu ma pot hotaa asupra modelului pt invitatii, cosulete, flori, buchetul meu si tot asa :)
Curand vom incepe sa mai cumparam din bauturi, pentru ca sunt destul de scumpe si trebuie sa ne pregatim, dar asta dupa sarbatori, ca si-asa ne descurcam destul de greu si na....cadouri, pregatiri, stii cum e cu sarbatorile :)
Cam atat deocamdata, referitor la asta. Astept noutati de la tine :)

happygirldiana 03 dec 2013 10:44:21

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!!!!
In sfarsit reusesc sa intru si eu!
Ieri am fost super busy toata ziua pentru ca, din pacate, ne-a plecat contabilul si a trebuit sa lucrez la conta in paralel cu receptie. Nici nu stiti cati draci aveam pe mine. Nu ma asezam bine la calculator pentru niruri, suna clopotelul din receptie,. suna telefonul, veneau cazati....Chin! :)) Dar azi nu mai fac prostia asta, sa se descurce!Pentru ca ma enervez, gresesc facturile si nirurile si nici la receptie nu mai sunt prea atenta si devin irascibila u clientii :D
Iar in dimineata asta am fost ocupata pentru ca au fost clientii pusi pe plecare :))
Incerc sa ignor frigul si sa imi fac de lucru pe aici :D
Cu sportul inca nu ma misc, bat pasul pe loc..... Cu mancarea stau relativ bine cu mici scapari.
Sambata,spre exemplu,am cam sarit calul, am fost la parinti si ne-au indopat cu bunatati si..nici noi nu am refuzat :))
Eu va pup si va urez o zi buna si cat mai calduroasa!!!E geeeer!!!

happygirldiana 03 dec 2013 10:53:50

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Super melodieeee!!!!! I'm gonna be your bubble gum bitch! :))
BORKED

Animis23 03 dec 2013 14:05:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Diana draga,

Nu am inteles multi din termenii pe care i-ai pus acolo. Mosi? Frati de cruce? Cand ai timp poate ma luminezi si pe mine :D

Te pup cu drag, spor la toate, chiar daca te-a deprimat un pic cantarul azi!

silviadm 03 dec 2013 18:50:49

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
bn sunt diana dde aziaam inceput si mai bn cun ziceam m'am apucat de ceva miscare...stepper vreo 25 min am facut....e bun pt inceput nu asta e in plus fata de ceea ce fac zilnic ....ca la munca bnu stau chiar pe loc;;)te poop

happygirldiana 06 dec 2013 08:12:50

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
buna dimineata!
sunt pe fuga, as always:) am iesit din ultima tura de noapte, azi si maine sunt libera.
acum sunt barmanita pt o jumatate de ora, ii tin locul lui Dani, el a mers sa ii ia pe parinti de la tara, ne viziteaza si pe noi in sfarsit! tocmai azi, de ziua lui tati :)
asa ca nu stiu cat de des o sa trec pe aici in urmatoarele doua zile, profit de vizita si mai stau cu ei putin :)
eu va doresc o zi frumoasa, sanatate si toate cele bune voua si sarbatoritilor vostri!
pupicei!

happygirldiana 08 dec 2013 12:13:53

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ziua buna, albinute!
Eu sunt la serviciu, weekend am avut vineri si sambata si a fost un weekend taaaare frumos :x :x
Au fost parintii pe la noi, am iesit la plimbarici, am stat de vorba si....am si mancat olecuta. Acum ei sunt in drum spre casa iar eu astept sa vina Dani si sorela pe la mine.
Va pup si va doresc o duminica frumoasa!

happygirldiana 09 dec 2013 09:10:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!
Back to work!
Ma asteapta zi lunga si astazi, ies la 8 din tura, apoi raman cu iubi pana la inchidere si de-abia apoi mergem acasa.
Ieri am tremurat de minune la receptie, noroc ca a venit sorela cu Dani, cu nasii nostri si au mai stat cu mine, mi-au mai tinut de urat si am mai uitat de frig, nu de alta dar deja incepe sa mearga tot mai greu hotelul, ca in fiecare iarna si nu prea am clienti in ultima vreme.
Parintii au plecat deja la tara, am ramas noi trei acasa, momentan, maine pleaca si suri la Craiova, la facultate, ramanem in doi :)
Am pus niste pozisoare de la iesirea in 5, din weekend. A fost un weekend asa frumooooos :x :x :x
Va pup, fetelor, sa aveti o zi frumoasa!

rainbow 09 dec 2013 09:22:17

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata Di!
Servici usor! De fiecare data cand am timp sa intru p slabute,dau fuga in jurnalul tau:D..imi plac povestile tale,sunt vesele..ma inveselesc mereu.
Ma bucur tare mult pt tine,ca ti s-a schimbat viata..
Te pup..mult succes in ceea ce ti-ai propus>:D<:-*

happygirldiana 09 dec 2013 09:27:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 1316961)
Neata Di!
Servici usor! De fiecare data cand am timp sa intru p slabute,dau fuga in jurnalul tau:D..imi plac povestile tale,sunt vesele..ma inveselesc mereu.
Ma bucur tare mult pt tine,ca ti s-a schimbat viata..
Te pup..mult succes in ceea ce ti-ai propus>:D<:-*

He heeee, uite cine ma viziteaza! :)
ce faci, scumpa mea? :-* :-* :-*
nu ne-am mai "vazut" asa des in ultima vreme pe aici :D :">
multumesc frumos, ma bucur sa aud ca iti face placere sa imi citesti jurnalul ;)) :">
ce mai zici tu?toate bune?
ia zi, mamico, ce face ghinda ta mica? cred ca e lumina ochilor vostri, nu? :x:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:06:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO