forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

blum 09 iun 2011 15:11:41

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 683456)
fug la sport,turbo fire scrie pe mine.am pus la descarcat si insanity.trebuie s apot face ceva ceva din el,nu neaprat pe tot,completez apoi cu ce pot mai bine:)trebuie trebuie trebuie sa pot face si insanity:)

termen specific,Flori:)

no, atunci n-am cum sa te ajut, termeni specifi cunosc putini si tin de meseria mea: valoarea ph, scala de umididate, botrytis, etc :))

happygirldiana 09 iun 2011 16:54:25

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 683463)
no, atunci n-am cum sa te ajut, termeni specifi cunosc putini si tin de meseria mea: valoarea ph, scala de umididate, botrytis, etc :))

:)):))as fi in stare sa ii bag si pe astia in lucrare in lipsa de altceva:))

eu sunt gata,55 de min TF ez class si 10 min ridicari greutati usoare:D 3 tipuri de exercitii,cate trei seturi de 15 ridicari.cred ca am zis bine.acum ma bag la un masaj cu relax and tone,ca aud cum ma striga gelul anticelulitic de pe raft:D dupa masaj,aranjat par,poate si un pic de manichiura,cina si iesit un pic in oras.la intoarcere...licenta:|

blum 09 iun 2011 18:17:49

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 683552)
:)):))as fi in stare sa ii bag si pe astia in lucrare in lipsa de altceva:))

eu sunt gata,55 de min TF ez class si 10 min ridicari greutati usoare:D 3 tipuri de exercitii,cate trei seturi de 15 ridicari.cred ca am zis bine.acum ma bag la un masaj cu relax and tone,ca aud cum ma striga gelul anticelulitic de pe raft:D dupa masaj,aranjat par,poate si un pic de manichiura,cina si iesit un pic in oras.la intoarcere...licenta:|

uite ce m-am gandit eu: tot pot sa te ajut, daca vrei . eh, ideea ar fi: eu am un apartament in viena, deocamdata mai am niste kiriasi care vor pleca peste ceva timp ( oamenii isi fac casa si stau la mine in ap). daca termini bine licenta, iti ofer apartamentul pe o sapt., gratis . ce zici? n-ati vrea voi sa vedeti viena?

happygirldiana 09 iun 2011 18:24:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 683603)
uite ce m-am gandit eu: tot pot sa te ajut, daca vrei . eh, ideea ar fi: eu am un apartament in viena, deocamdata mai am niste kiriasi care vor pleca peste ceva timp ( oamenii isi fac casa si stau la mine in ap). daca termini bine licenta, iti ofer apartamentul pe o sapt., gratis . ce zici? n-ati vrea voi sa vedeti viena?

8-> ce bine suna.....normal ca am vrea...:D:"> dar sa terminam noi cu bine licentele,ca amandoi le dam anul asta:)

blum 09 iun 2011 18:27:47

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 683608)
8-> ce bine suna.....normal ca am vrea...:D:"> dar sa terminam noi cu bine licentele,ca amandoi le dam anul asta:)

ok, oferta ramane deskisa. terminati voi licentele alea.

happygirldiana 09 iun 2011 18:29:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 683610)
ok, oferta ramane deskisa. terminati voi licentele alea.

oare cat m-ar costa drumul pana acolo?:>

blum 09 iun 2011 18:34:25

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 683613)
oare cat m-ar costa drumul pana acolo?:>

daca vrei ma interesez. cred ca dus-intors cam 100 euro/pers

happygirldiana 09 iun 2011 18:36:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 683617)
daca vrei ma interesez. cred ca dus-intors cam 100 euro/pers

waaa...ce frumos ar fi..si-asa,niciodata nu am facut vreo excursie,vreo vacanta doar noi doi...:-< nici nu locuim impreuna,dar abia asteptam sa facem pasul8->

blum 09 iun 2011 18:37:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 683620)
waaa...ce frumos ar fi..si-asa,niciodata nu am facut vreo excursie,vreo vacanta doar noi doi...:-< nici nu locuim impreuna,dar abia asteptam sa facem pasul8->

vezi? ar fi ocazia de "locuit de proba" :P + k viena e superbaaaaaaaaaaa

happygirldiana 09 iun 2011 18:41:34

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 683621)
vezi? ar fi ocazia de "locuit de proba" :P + k viena e superbaaaaaaaaaaa

imi dau seama....:Deu am fost doar o data,in trecere ,prin austria:D cand am mers in Spania,la parinti:d(unde m-am facut cat o vaca:)):)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:15:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO