forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 08 iun 2011 18:39:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 682347)
si cum e in vacanta? mai ai mult de lucrat la licenta? mergeti undeva?

blum,scuze de intarziere...am vorbit un pic cu sorela...s-a despartit de iubitul ei:(
vacanta inca nu o simt....mai la licenta din pacate,studiul de caz,adica inca vreo 25 de pagini:(sunt in criza de timp si stau numai pe forum in loc sa scriu:|
am merge in vacanta...dar,din pacate,nu avem bani de asa ceva:(ne-ar placea undeva la munte,la o cabanuta,nu stiu...sa fim noi 2,romantici cum sunte si copilarosi dar...cel mai probabil stam acasa,ne facem veacul pe aici prin oras:(

blum 08 iun 2011 18:46:50

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 682398)
blum,scuze de intarziere...am vorbit un pic cu sorela...s-a despartit de iubitul ei:(
vacanta inca nu o simt....mai la licenta din pacate,studiul de caz,adica inca vreo 25 de pagini:(sunt in criza de timp si stau numai pe forum in loc sa scriu:|
am merge in vacanta...dar,din pacate,nu avem bani de asa ceva:(ne-ar placea undeva la munte,la o cabanuta,nu stiu...sa fim noi 2,romantici cum sunte si copilarosi dar...cel mai probabil stam acasa,ne facem veacul pe aici prin oras:(

deci nici voi......... nici noi, criza de timp, ca in fiecare an :( n-am mai fost in concediu de ani de zile. iarna nu vreau, iar vara nu e timp.

happygirldiana 08 iun 2011 18:48:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
desi in meniu am scris ca ca fac turbo fire,o sa fac bicileta sau stepper.am corupt-o pe sorela sa faca si ea cu mine unul dintre aparate,sa se mai destinda si sa mai uite.asa ca la biciclit sau la stepper astaseara

blum 08 iun 2011 18:51:34

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 682408)
desi in meniu am scris ca ca fac turbo fire,o sa fac bicileta sau stepper.am corupt-o pe sorela sa faca si ea cu mine unul dintre aparate,sa se mai destinda si sa mai uite.asa ca la biciclit sau la stepper astaseara

sunteti doua! Capoeira !!!!!!!!!!!!! (asa m-a apucat pe mine azi, din senin, vreau sa fac capoiera si pace :)) inca n-am facut un pas, da´las´k invat yo hora lor :)) si dupa ce bag primii pasi pe de rost, il iau pe baiatul meu la dans capoiera versus jiu jitsu :)) sa ma vezi atunci cazand in nas )

rozica1965 09 iun 2011 08:04:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neatza Diana,gata te-ai trezit?...

happygirldiana 09 iun 2011 08:05:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Morning,dear diary!!
Ieri am facut 60 de min de sport,30 bici,30 stepper si am baut fooooarte multa apa.cred ca din cauza asta sau din alta cauza mi-a aratat cantarul 70.3 azi.dar nu il cred.in primul rand pentru ca am obicei prost iar,sa ma cantaresc zi de zi,apoi pentru ca am vazut ca mai zi de zi am fluctuatii de greutate,poate am retinut apa,am mancat multa sare poate sau pur si simplu am pus cateva sute de grame...iar:(( m-am saturat de asta:| am avut multe calorii ieri pentru ca amm pus ca desteapta seminte de floarea soarelui(miez)in lapte cu ovaz.si seminte de in.si astea mi-au strans atatea calorii.azi am mancat doar cu seminte de in.

Astazi trebuie sa gatesc,sa ma ocup de vesnica lucrare ceva mai intens daca am de unde sa scriu, sa fac sport,de data asta TF,ma zdruncina mai tare:)si cu un pic de rezistenta mai adaug ceva sarit coarda sau biciclit macar 15 minute+ridicari de greutati de rigoare:)

Pe seara ies cu iubitul,daca ne lasa vremea,ca e urat aici,suntem in cod galben de ploi:(( nu imi place.vreau soare mult si caldura:)
Dau o fuga pe aici sa vad ce retete mai gatesc fetele si am tulit-o,ne auzim pe seara.Bun venit celor care trec prragul casutei mele>:D< Si o zi superba!

happygirldiana 09 iun 2011 08:07:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 682786)
Neatza Diana,gata te-ai trezit?...

Neata Rozel,dap,la 8 m-am trezit!:D ca in fiecare dimineata dar mai lenevesc un pic in pat si apoi iau md:)ma pregateam sa intru la 40 sa va salut:)

rozica1965 09 iun 2011 08:10:00

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 682790)
Morning,dear diary!!
Ieri am facut 60 de min de sport,30 bici,30 stepper si am baut fooooarte multa apa.cred ca din cauza asta sau din alta cauza mi-a aratat cantarul 70.3 azi.dar nu il cred.in primul rand pentru ca am obicei prost iar,sa ma cantaresc zi de zi,apoi pentru ca am vazut ca mai zi de zi am fluctuatii de greutate,poate am retinut apa,am mancat multa sare poate sau pur si simplu am pus cateva sute de grame...iar:(( m-am saturat de asta:| am avut multe calorii ieri pentru ca amm pus ca desteapta seminte de floarea soarelui(miez)in lapte cu ovaz.si seminte de in.si astea mi-au strans atatea calorii.azi am mancat doar cu seminte de in.

Astazi trebuie sa gatesc,sa ma ocup de vesnica lucrare ceva mai intens daca am de unde sa scriu, sa fac sport,de data asta TF,ma zdruncina mai tare:)si cu un pic de rezistenta mai adaug ceva sarit coarda sau biciclit macar 15 minute+ridicari de greutati de rigoare:)

Pe seara ies cu iubitul,daca ne lasa vremea,ca e urat aici,suntem in cod galben de ploi:(( nu imi place.vreau soare mult si caldura:)
Dau o fuga pe aici sa vad ce retete mai gatesc fetele si am tulit-o,ne auzim pe seara.Bun venit celor care trec prragul casutei mele>:D< Si o zi superba!

Cu cantarul asta e o problema....x-(...uite,eu ieri aveam 124,azi aveam 124,8...x-(x-(x-(...pai ce m-am ingrasat de la 50 grame de parizer?..:-/:-/:-/:-/....ca asta a fost in plus la mine...x-(x-(x-(

Tina 09 iun 2011 08:12:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata, Diana!
Vad ca esti matinala, eu la fel, cu toata oboseala m-am trezit la 7;30:)), acum fug la sport, am cardio recovery... cam plicitisitor pt mine dar si maine o sa fie rupere:)))
Zi frumoasa!

happygirldiana 09 iun 2011 08:15:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Tina (Post 682810)
Neata, Diana!
Vad ca esti matinala, eu la fel, cu toata oboseala m-am trezit la 7;30:)), acum fug la sport, am cardio recovery... cam plicitisitor pt mine dar si maine o sa fie rupere:)))
Zi frumoasa!

eu nu pot sa fac sport dimineata:D am nevoie de muzica,tare:D si doarme si sorela si...vecinii:))deci astept,ori il fac dupa amiaza ori deseara:>
spor:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:24:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO