forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 13 iul 2011 08:46:49

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata fetelor!Am venit si eu din oras,am fost cu actele la legalizat:)Pic de somn asadar o sa stau un pic in pat si o sa ma uit la un serial.amm adormit pe la 4 si m-am trezit la 7:-s Trebuie sa vorbesc cu Hippy sa vedem daca face sau nu echipa cu mine si Adriana,in concurs,sa putem completa forumlarele alea::D sau ce or fi:D:D aseara am fost in oras si....:">am baut un redds:D:D ne-am intalnit cu mai multi prieteni si am zis ca oricum imi era pofta de muuuult de bere,macar sa iau redds,ca daca luam una normala sigur ma imbatam,avand in vedere ca nu am mai baut de mult alcool:D
mai tarziu trec la sport si apoi ma pun sa citesc un pic.dar mai intai sa ma satur de somn, ca altfel nu pot functiona:)

happygirldiana 14 iul 2011 08:10:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!O noua zi!Am reusit sa merg la baie si m-am cantarit.Intr-adevar cantarul a mintit cand a aratat 67,2.Am 68 de kg:D Pana luni cand trebuie sa setez tickerul mai slabesc eu cateva sute de grame,spoer:-s dau acum o tura pe aici sa vad ce se mai intampla si cred ca ma pun sa citesc un pic:)Sa aveti o zi superba!

flor1ana 14 iul 2011 09:18:14

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
bauuu ;;) >:D<

happygirldiana 14 iul 2011 09:21:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de flor1ana (Post 722382)
bauuu ;;) >:D<

Buna,Flori>:D< Bine ai venit:-* Ce mai faci tu?

happygirldiana 14 iul 2011 09:24:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Am prins si eu curaj s apun poze in costum de baie:D:D Poze dinaintea concursului:)Sper sa fie ceva schimbari dupa concurs;))

Maryyana 14 iul 2011 09:44:38

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Hei,

Bafta la concurs. Si spor la slabit :D.

Lectura placuta!>:D<

happygirldiana 14 iul 2011 12:10:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Eu am terminat cu sportul.Am facut 50 de min turbo jam:)ma simt bine.mai stau un picut si ma duc sa iau niste paste,sper sa gasesc integrale,sa le fac cu dovlecel si rosii;;)dupa pranz citeeeeesc:X:X

happygirldiana 14 iul 2011 15:47:52

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
eu mai ies de aici un pic,ma pun sa imi fac manichiura:D am mancat de pranz pe la ora 2,paste cu rosii si dovlecel.as fi facut cu paste integrale sau din grau dur dar nu am gasit asa ceva aici:|am facut cu paste din faina alba.

happygirldiana 14 iul 2011 19:02:19

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
gata cina,spalat vase,aragaz,lustruit gresie.acum dus si pedichiura apoi iesit in oras un pic:)maine la Craiova,la depunerea dosarului pentru facultate:)merg cu sorela.deci daca nu ne auzim azi,maine ne auzim pe seara.imbratisez toate slabutele care ma viziteaza!

steffany 15 iul 2011 13:10:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna Didi draga ce faci? Am venit sa te vad si am vazut ca ai plecat azi la Craiova cu sorela . Dupamasa vreau sa-mi fac unghiutele asa cum ai zis tu :D apoi am sa fac o poza :D . Cum iti mai merge? Sper ca bine . Te pupic si dupamasa daca vii de la Craiova vorbim . :-* :-* :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:13:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO