forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

andra_aly 13 mar 2011 19:29:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 569243)

Andra,la mine duminica este jalnica.duminica vin la camin si atat de "fericita"sunt incat nu pot manca nimic....si persista starea:D

:( Pai macar 1000 kcal trebuie sa papi. in nici un caz sa nu mai papi asa putin. plus ca fructele se mananca la gustari, nu la cinab-)

happygirldiana 13 mar 2011 19:30:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 569240)
Stai asa ca daca postez eu meniul de azi o sa te sperii! :)) Mananci putin :( ...

azi am mancat putin,asa cum spuneam,e zi de plecat de acasa,nu intra mai nimic.ma mir ca mancai si atat:))) sper ca de maine sa fie ok:d trec sa vad meniul tau;)
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 569242)
stiu diana ca la mine acum slabirea e mai usoara ca am de unde.......dar si ce lung e drumul:-*:-*

oricat ar fi de lung satisfactia o sa fie imensa,de nepretuit,la final,verushka>:D<

happygirldiana 13 mar 2011 19:31:41

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 569245)

:( Pai macar 1000 kcal trebuie sa papi. in nici un caz sa nu mai papi asa putin. plus ca fructele se mananca la gustari, nu la cinab-)

stiu si asta.....in ultimele luni nu am mai avut sub 1000 de calorii si in niciun caz nu am mancat fructe la cina dar..asta e situatia.mi-e foame,e adevarat,dar numai cand ma gandesc,numai cand rostesc cuvantul mancare se zbarleste parul pe mine.mi-e greata:d ma speria greata:D

andra_aly 13 mar 2011 19:33:25

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ok, dar maine sa papi mai bine, da?:)
Cu toate ca nu am inteles de ce ti-e rau:-s :-/

happygirldiana 13 mar 2011 19:38:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 569252)
Ok, dar maine sa papi mai bine, da?:)
Cu toate ca nu am inteles de ce ti-e rau:-s :-/

:))) multa lume nu intelege andra.probabil sunt eu prea sensibila:d azi am venit la camin,dupa o saptamana de stat acasa.din anul 1 pana acum eu nu am reusit sa ma acomodez cu caminul,sau m-am acomodat dar imi e asa greu sa plec de acasa pt ca acolo ramane iubitul,sora,parintii.si eu singura aici....si mai am si alte probleme,de fapt o problema,o sa spun maine,direct rezultatul:rezolvata sau nu.si atunci aflati si problema.prefer sa nu vb acum de asta,superstitia ma mananca:D

Alexandra Andreea 13 mar 2011 19:42:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 569262)

:))) multa lume nu intelege andra.probabil sunt eu prea sensibila:d azi am venit la camin,dupa o saptamana de stat acasa.din anul 1 pana acum eu nu am reusit sa ma acomodez cu caminul,sau m-am acomodat dar imi e asa greu sa plec de acasa pt ca acolo ramane iubitul,sora,parintii.si eu singura aici....si mai am si alte probleme,de fapt o problema,o sa spun maine,direct rezultatul:rezolvata sau nu.si atunci aflati si problema.prefer sa nu vb acum de asta,superstitia ma mananca:D

Iubita eu te inteleg...exista momente in care nu te deranjeaza nimic si totusi ai o stare de caca maca! :D Iti urez succes in rezolvarea problemei >:D< , si m-ai facut curioasa! :D O sa fie bine oricum ar fi! ;) Gandeste-te ca Dumnezeu nu ne da mai mult decat putem duce! Asta inseamna ca esti speciala!

In leg. cu superstitia, sincer mi se pare o prostie! :D Din punctul meu de vedere e ceva care fara sa vrei iti strica starea de bine cateodata! :-s

Poopici :-*:-*:-*

Alexandra Andreea 13 mar 2011 19:43:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 569250)

stiu si asta.....in ultimele luni nu am mai avut sub 1000 de calorii si in niciun caz nu am mancat fructe la cina dar..asta e situatia.mi-e foame,e adevarat,dar numai cand ma gandesc,numai cand rostesc cuvantul mancare se zbarleste parul pe mine.mi-e greata:d ma speria greata:D


Nu te-ai gandit ca poate e ceva psihologic? :-s (nu te supara pls!)

happygirldiana 13 mar 2011 19:44:41

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 569272)


Iubita eu te inteleg...exista momente in care nu te deranjeaza nimic si totusi ai o stare de caca maca! :D Iti urez succes in rezolvarea problemei >:D< , si m-ai facut curioasa! :D O sa fie bine oricum ar fi! ;) Gandeste-te ca Dumnezeu nu ne da mai mult decat putem duce! Asta inseamna ca esti speciala!

In leg. cu superstitia, sincer mi se pare o prostie! :D Din punctul meu de vedere e ceva care fara sa vrei iti strica starea de bine cateodata! :-s

Poopici :-*:-*:-*

din suflet ma bucur ca intelegi:)si ma bucur ca pot vorbi aici cu voi,ca pe ai meii-am inebunit la telefon,de azidimineata,inclusiv iubitul si sora:D pot sa ma descarc si aici.

In leg cu problema,sper sa nu imi dea mai mult decat pot duce ca nu stiu cum as reactiona.....da,sunt superstitioasa,nu exagerat,dar tin cont de unele chestii:)

andra_aly 13 mar 2011 19:47:46

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Sa stii ca te inteleg... am avut si eu momente de aceastea. si iti dai seama ca nu iti e usor acolo. tot mai bine e acasa... dar ce sa facem. fi tare>:D<
si nu zi nimic, ne zici maine atunci;) :P
Pupici:-* o seara frumoasa:)

happygirldiana 13 mar 2011 19:48:23

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 569277)



Nu te-ai gandit ca poate e ceva psihologic? :-s (nu te supara pls!)

ce anume sa fie psihologic?:D faptul ca nu pot manca?o fi...dar nici nu vreau sa ma apropii acum de mancare...nu pot:d maine o sa fie o zi mai buna,sper.

si stai linistita,nu ma supar,nu din atat.o sa iti dai seama cand ma supar.(iti spun eu cand ma supar:))) )>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:33:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO