forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

Florea Andreea 09 sep 2010 09:01:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Deeeeci, masuratoarea a zis asa:
9.09. fata de 16.08:

gat 33 cm [la fel]
bust 99 cm [-1cm]
talie 78 cm [-5 cm :O]
burta 93 cm [-3 cm] [eu masor la buric, ca mai jos mi se pare ca e deja sold la mine]
solduri 101 cm [-3 cm]
coapsa 59 cm [-0.8 cm]
gamba 38.3 cm [-0.6 cm]

Diana, sunt articole pe site care iti explica cum sa te masori corect, vrei sa ti le caut?:D

happygirldiana 09 sep 2010 09:11:44

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320887)
Deeeeci, masuratoarea a zis asa:
9.09. fata de 16.08:

gat 33 cm [la fel]
bust 99 cm [-1cm]
talie 78 cm [-5 cm :O]
burta 93 cm [-3 cm] [eu masor la buric, ca mai jos mi se pare ca e deja sold la mine]
solduri 101 cm [-3 cm]
coapsa 59 cm [-0.8 cm]
gamba 38.3 cm [-0.6 cm]

Diana, sunt articole pe site care iti explica cum sa te masori corect, vrei sa ti le caut?:D

nu e mare diferenta intre noi...:D desi eu am 77 kg :-??
si talia unde o masori?sau bustul?;;)
uite,caut si eu.dar cauta si tu ca poate nu gasesc :))

happygirldiana 09 sep 2010 09:21:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
asa,am gasit si eu ;))citesc acum

happygirldiana 09 sep 2010 09:35:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
eu beau o cana de ceai verde si trec la tortura epilatorului :)) ca mai apoi sa am timp sa fac sport ,sa gatesc,sa citesc un pic si mai vad eu ce mai fac pe aici ;))
voi beti ceaiul verde indulcit?si daca da,cu ce il indulciti?eu il beau fara zahara,mai puneam o tabletuta de zaharina dar...nu e sanatoasa asa ca...merge si neindulcit

Florea Andreea 09 sep 2010 09:43:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 320911)
nu e mare diferenta intre noi...:D desi eu am 77 kg :-??
si talia unde o masori?sau bustul?;;)
uite,caut si eu.dar cauta si tu ca poate nu gasesc :))

Nu stiu care a faza, ca sunt si un pic mai inalta ca tine...poate ai oasele mai grele:D.Eu cand am inceput aveam la solduri cam 107-108, la burta tot peste 100 si la talie cam 86, si coapsa cam 65.

lucia ely 09 sep 2010 09:50:52

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
neata fetelot:*:*:*
:X
ce faceti?:X
imi place de voi:X
dar eu doar acuma m-am trezit:)))
am 67,5:-s (fara tranzit) probabil cum nu am facut sport si...am amestecat carbo cu...proteine:D

happygirldiana 09 sep 2010 10:03:56

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 320999)
neata fetelot:*:*:*
:X
ce faceti?:X
imi place de voi:X
dar eu doar acuma m-am trezit:)))
am 67,5:-s (fara tranzit) probabil cum nu am facut sport si...am amestecat carbo cu...proteine:D

cum scumpa sa nu faci sport?treaba cu carbo si proteine nu e strict valabila,se pot amesteca cu limite...ia de citeste Mihaela Bilic si spune acolo despre asta(eu tot insist asupra cartii asteia:)) )

eu am terminat ceaiul si acum imi misc fundul la epilat..sunt aici,langa laptop,mai puetm pastra legatura |;))

happygirldiana 09 sep 2010 10:05:21

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320974)
Nu stiu care a faza, ca sunt si un pic mai inalta ca tine...poate ai oasele mai grele:D.Eu cand am inceput aveam la solduri cam 107-108, la burta tot peste 100 si la talie cam 86, si coapsa cam 65.

da,e posibil sa fie oasele un pic mai grele:D
cu coapsa si eu am inceput la 65 :D de asta stiu sigur sigur.eh...important e ca se vad rezultate..sper sa se vada si in continuare.nici nu stiu cat sa zic ca as vrea sa am pana la 1 octombrie :D

lucia ely 09 sep 2010 10:20:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
:D
am revenit :)) am fost la magazin super fericita :D era iaurt 0,1 %:D iau unu mare sa fac cu fructe:d sa mananc si diseara la cina:D (cat mai am zmeurA:d)
Asa ajung acasa:d desfac vine laptE:)) la sfarsit:)) putin iaurt:)) dau amestec:)) nu era bun=)) si avea termen pana in 23 luna astaX(
acum mananc doar fructe:)) o banana ..2 piersici si niste zmeura:D:))

happygirldiana 09 sep 2010 10:27:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 321073)
:D
am revenit :)) am fost la magazin super fericita :D era iaurt 0,1 %:D iau unu mare sa fac cu fructe:d sa mananc si diseara la cina:D (cat mai am zmeurA:d)
Asa ajung acasa:d desfac vine laptE:)) la sfarsit:)) putin iaurt:)) dau amestec:)) nu era bun=)) si avea termen pana in 23 luna astaX(
acum mananc doar fructe:)) o banana ..2 piersici si niste zmeura:D:))

vaaai,mergi cu el la magazin!OPC!mai e pana pe 23....
fetelor,ia ziceti-mi si mie,azi e cumva sarbatoare?;;) ca nu mai am calendar si...am bagat o masina de spalat...:-S


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:58:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO