forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

lonely 27 sep 2011 10:42:00

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 802828)

Nu pot sa merg pentru ca oricand ar putea veni cineva.Si in plusde-asta,am o problema cu wc-urile din afara casei mele.
Nu am nicio pastila,nimic.Dar simt ca mor de durere.

;)) Si eu am o problema cu alte wc-uri..... credeam ca la tine nu se aplica. Nici macar nu poti ruga pe cineva sa mearga la o farmacie sa-ti ia ceva de dureri? Un scobutil (daca se mai fabrica) sau ceva ce o recomanda farmacista.........

happygirldiana 27 sep 2011 10:44:15

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 802831)
;)) Si eu am o problema cu alte wc-uri..... credeam ca la tine nu se aplica. Nici macar nu poti ruga pe cineva sa mearga la o farmacie sa-ti ia ceva de dureri? Un scobutil (daca se mai fabrica) sau ceva ce o recomanda farmacista.........

Sincera sa fiu nu am pe cine trimite.Sper doar sa treaca mai repede pentru ca mi se taie respiratia.Nu mai suport disconfortul asta....Nu stiu cu ce naiba sa rezolv....Nu stiu

Deliutza 27 sep 2011 10:47:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Un no-spa cred si eu ca ti-ar fi de ajutor, sau macar un ceai caldut de tei sau musetel:-s

lonely 27 sep 2011 10:49:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 802836)

Sincera sa fiu nu am pe cine trimite.Sper doar sa treaca mai repede pentru ca mi se taie respiratia.Nu mai suport disconfortul asta....Nu stiu cu ce naiba sa rezolv....Nu stiu

Corect, are dreptate Deliuta....... un ceai sau o cana de lapte cald........ nici nu stiu ce sa-ti recomand sa nu facem mai rau....... :( Poate gasesti un coleg sau suna pe sora ta sa iti aduca o pastila ceva........

happygirldiana 27 sep 2011 10:51:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Deliutza (Post 802841)
Un no-spa cred si eu ca ti-ar fi de ajutor, sau macar un ceai caldut de tei sau musetel:-s

Sa vad daca gasesc pe cineva care sa imi ia....Ceai de mustele in niciun caz nu am de unde bea....

happygirldiana 27 sep 2011 10:52:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 802843)
Corect, are dreptate Deliuta....... un ceai sau o cana de lapte cald........ nici nu stiu ce sa-ti recomand sa nu facem mai rau....... :( Poate gasesti un coleg sau suna pe sora ta sa iti aduca o pastila ceva........

Mai astept putin,poate totusi trece de la sine.Daca nu,rezolv eu cumva,trimit pe cineva daca gasesc.Habar nu am:(

happygirldiana 27 sep 2011 11:51:23

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
S-a mai calmat putin durerea.De la sine.Sper sa se linisteasca de tot si nici sa nu mai apara.Mai tarzior putin iau si eu pranzul:o bucatica de peste cod la gratar si 200 de gr orez fiert in supa de pui.
Deseara am legume fierte cu porumb.Iar pentru la noapte nu am nimic pentru ca nu am mai avut niciun ban sa cumpar vreun iaurt.Beau apa ca si-asa nu ma hidratez indeajuns.

happygirldiana 27 sep 2011 13:32:47

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
A fost ziua unuia dintre sefi si am pus bani sa ii cumparam un tort.I-am cumparat si ne-a servit apoi cu o feliuta de tort si sampanie.Am ales eu cea mai micuta feliuta dar tot tort e,asa ca iar am pacatuit.Si miscare 0 azi,asa ca....

anqutz 27 sep 2011 13:40:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Stai linistita, o felie de tort nu e big deal. :P Nu poti sari peste anumite evenimente sociale doar pt ca esti la dieta. :)

happygirldiana 27 sep 2011 13:42:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 802989)
Stai linistita, o felie de tort nu e big deal. :P Nu poti sari peste anumite evenimente sociale doar pt ca esti la dieta. :)

Anqutzu,in situatia mea,ar cam trebui sa sar:D Nu mai am demult 65 de kg.....De cand m-am angajat am reusit sa ma ingras si ma chinui sa ma pun pe picioare.Nu prea imi iese:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:17:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO