forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 27 sep 2011 08:50:44

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!Am inceput o noua zi.Sunt la serviciu.SPer sa decurga totul bine astazi.
Va salut pe toate si imi cer scuze pentru plecarea de aseara.
Sa aveti o zi frumoasa!

Animis23 27 sep 2011 08:51:18

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Si eu sunt o pacatoasa. Toate suntem. Treci peste. Incanta-ne cu prezenta ta. O zi buna! Pupici!

bebi 27 sep 2011 09:05:29

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 802655)
Buna dimineata!Am inceput o noua zi.Sunt la serviciu.SPer sa decurga totul bine astazi.
Va salut pe toate si imi cer scuze pentru plecarea de aseara.
Sa aveti o zi frumoasa!

Neatza!
Sa ai o zi minunata si fara abateri hai ca stiu ca poti iti tin pumni
:-*>:D<

Deliutza 27 sep 2011 09:58:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata!!!


http://www.allgraphics123.com/ag/01/13002/13002.gif

happygirldiana 27 sep 2011 10:02:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Deliutza (Post 802748)

Buna dimineata,Deliutza!Ce mai faci tu?
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 802683)
Neatza!
Sa ai o zi minunata si fara abateri hai ca stiu ca poti iti tin pumni
:-*>:D<

Pot,Alexandra?Neata!>:D<
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 802656)
Si eu sunt o pacatoasa. Toate suntem. Treci peste. Incanta-ne cu prezenta ta. O zi buna! Pupici!

Buna dimineata,Simi!ZI frumoasa si tie!:-*

Deliutza 27 sep 2011 10:17:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Bine fac...Pe acasica, am de facut ceva curat prin casa, dar nu prea ma indur, am zis sa trec un pic pe la voi prin jurnale, sa va salut si sa va urez o zi fara ispite! Am si ma mai bucur de putinele zile de vacanta :D si de soare :P
Tu ce mai faci?

lonely 27 sep 2011 10:20:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 802655)
Buna dimineata!Am inceput o noua zi.Sunt la serviciu.SPer sa decurga totul bine astazi.
Va salut pe toate si imi cer scuze pentru plecarea de aseara.
Sa aveti o zi frumoasa!

Hello again :)
Sa ai o zi usoara la serviciu si sa poti face fata oboselii :)

happygirldiana 27 sep 2011 10:33:57

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 802785)
Hello again :)
Sa ai o zi usoara la serviciu si sa poti face fata oboselii :)

Merci Ionely,sa fie dar ma simt foarte rau,aproape ca incep sa planng de durere,am niste crampe oribile.Ma doare ceva inauntru,in partea abdominala, nu stiu cum sa zic.E groaznica,mai ca nu incep sa plang.
Citat:

Anterior postat de Deliutza (Post 802779)
Bine fac...Pe acasica, am de facut ceva curat prin casa, dar nu prea ma indur, am zis sa trec un pic pe la voi prin jurnale, sa va salut si sa va urez o zi fara ispite! Am si ma mai bucur de putinele zile de vacanta :D si de soare :P
Tu ce mai faci?

Eu sunt la serviciu.Chiar acum am o durtere groaznica,abdominala.Seamana foarte mult cu crampele abdominale,nu pot nici sa merg de durere.Simt cum se contracta un muschi ceva,nu stiu,parca ma taie.SI nu imi dau seama daca e din cauza nenorocitului astuia de tranzit,ca m-a dat peste cap de tot,nu mai rezist sa fie asa dereglat:|

lonely 27 sep 2011 10:37:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 802814)
Merci Ionely,sa fie dar ma simt foarte rau,aproape ca incep sa planng de durere,am niste crampe oribile.Ma doare ceva inauntru,in partea abdominala, nu stiu cum sa zic.E groaznica,mai ca nu incep sa plang.


Eu sunt la serviciu.Chiar acum am o durtere groaznica,abdominala.Seamana foarte mult cu crampele abdominale,nu pot nici sa merg de durere.Simt cum se contracta un muschi ceva,nu stiu,parca ma taie.SI nu imi dau seama daca e din cauza nenorocitului astuia de tranzit,ca m-a dat peste cap de tot,nu mai rezist sa fie asa dereglat:|

Nu vrei sa mergi sa incerci sa ai scaun? Poate scapi si de durere..... Si mai esti si la serviciu....... daca erai acasa puteai merge la un doctor. Un no-spa ceva n-ar merge?

happygirldiana 27 sep 2011 10:39:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 802823)
Nu vrei sa mergi sa incerci sa ai scaun? Poate scapi si de durere..... Si mai esti si la serviciu....... daca erai acasa puteai merge la un doctor. Un no-spa ceva n-ar merge?

Nu pot sa merg pentru ca oricand ar putea veni cineva.Si in plusde-asta,am o problema cu wc-urile din afara casei mele.
Nu am nicio pastila,nimic.Dar simt ca mor de durere.


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:40:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO