forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

bebi 17 nov 2011 18:57:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 847981)

dap, petrecere.eu zic ca e bine ca suntem amandoi la serviciu, ca altfel probabil el era la tara, eu la serviciu, sau eu acasa si el la serviciu:))macar asa:)multumesc pentru urari scumpa mea>:D<:-*


eheee,,,ce petrecere cu mancare?:-j altfel de petrecere:>:)) o sa stam la el si sigur nu mancam:)) iti multumesc mult pentru urari, asa vrem si noi, sa fim impreuna cat mai mult timp8->

Eeee bine ca nu petreceti prin mancare asa cum e romanu obisnuit cand e vb de petrecere,sarbatoare ci din contra ardeti calorii:>:>>:)>:)

happygirldiana 17 nov 2011 19:03:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 847983)
Eeee bine ca nu petreceti prin mancare asa cum e romanu obisnuit cand e vb de petrecere,sarbatoare ci din contra ardeti calorii:>:>>:)>:)

:)):))asta cu mancarea de sarbatori din pacate e asa adevarata...dar nu stiu de ce, nu pot sa explic comportamentul asta al nostru.sau daca mananci la o sarbatoare,manca dom'le mai putin, nu di tati cum s-ar spune.iaca de sarbatori carnati, toba, carne grea de porc, sarmale, piftii, cozonoaci si alte prajituri, de rev la fel, de pasti la fel.ce sa mai...suntem de speriat.mie mi-e o groaza ca vin sarbatorile si parca vad ca le intampin cu 70 ca acum si cand oi iesi din ele ies cu mai multe kg:-< anul trecut de sarbatori aveam 72 de kile.sa vad ce zice maine cantarul:))poate ajung la greutatea de astaiarna:(((( atunci macar de srabatori nu m-amingrasat ci am salbit....acum nu stiu ce o fi, avand in vedere ca ma comport foarte diferit fata de atunci, din punct de vedere culinar....

happygirldiana 17 nov 2011 22:16:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
in sfarsit am terminat!am gatit, am spalat vase, am facut dus, am pregatit pachetelul si am baut si o canuta cu vin fiert.acum sunt ca un bebelus, gata de somn, ca mine e o noua zi de serviciu.
noapte buna si sa ne uzim cu bine maine dimineata![*128*][*8*][*sarut*][*hug*]

lonely 18 nov 2011 08:20:40

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata Daiana >:D< :-*
Ce zice cantarul tau? Sper ca de bine, ca de plusuri si stagnari....... sunt satula :((
O zi frumoasa si plina de lucruri bune >:D< :-*
Uitam.......... La Multi Ani!!!!! pentru tine si iuby tau >:D< :-*

bebi 18 nov 2011 08:25:18

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neatza diana!


Inca odata LA MULTI ANI pt tine si iuby multi ani inainte!:-*>:D<
Haide TREZIREA te asteptam la raport cantarul tau ce a zis a fost bun cu tine?
:>

happygirldiana 18 nov 2011 08:40:19

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 848472)
Neatza diana!


Inca odata LA MULTI ANI pt tine si iuby multi ani inainte!:-*>:D<
Haide TREZIREA te asteptam la raport cantarul tau ce a zis a fost bun cu tine?
:>

Buna dimineata, bebi!>:D< Multumesc:-* Sa ai o zi frumoasa, trezirea am avut-o la 6 jum:P Sunt la serviciu;)
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 848458)
Buna dimineata Daiana >:D< :-*
Ce zice cantarul tau? Sper ca de bine, ca de plusuri si stagnari....... sunt satula :((
O zi frumoasa si plina de lucruri bune >:D< :-*
Uitam.......... La Multi Ani!!!!! pentru tine si iuby tau >:D< :-*

Buna dimineata, ionely>:D< Sa ai si tu o zi cat mai frumoasa si calduroasa ca aici e moarte, au inghetat toate:))

Cat despre cantar, fetelor, nu stiu cat arata, ca nu m-am cantarit:D Eram in intarziere si era si frig sa ma apuc sa ma dezbrac sa ma cantaresc:)) Asa ca las cantarirea pe duminica sau luni....imi pare rau:( oricum azi nu am avut tranzit asa ca....:-??

Va pup si va urez tuturor o zi frumoasa>:D<

bebi 18 nov 2011 08:44:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
6 jum:-o:-oServiciu usor!Atunci te astept duminica la raport ca atunci am si eu cantarul:-s:-sCe zici?ai timp duminica dimi de o cantarire?:-*

happygirldiana 18 nov 2011 08:48:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 848513)
6 jum:-o:-oServiciu usor!Atunci te astept duminica la raport ca atunci am si eu cantarul:-s:-sCe zici?ai timp duminica dimi de o cantarire?:-*

Dap, la 6 jum:)Pe duminica e perfect, am timp;)Ca sambata intru de seara si duminica dimineata cand ajung acasa sar direct pe cantar:))
Pup fata>:D<:-*

bebi 18 nov 2011 08:55:28

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 848522)


Dap, la 6 jum:)Pe duminica e perfect, am timp;)Ca sambata intru de seara si duminica dimineata cand ajung acasa sar direct pe cantar:))
Pup fata>:D<:-*

ok Asa ramane sa nu ma uiti:)Eu trebuie sa ma urnesc din loc sa merg la sport ca apoi la 12 trebuie sa plec la fac asa ca mai vorbim:-*>:D<>:D<

happygirldiana 18 nov 2011 08:57:23

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de bebi (Post 848536)
ok Asa ramane sa nu ma uiti:)Eu trebuie sa ma urnesc din loc sa merg la sport ca apoi la 12 trebuie sa plec la fac asa ca mai vorbim:-*>:D<>:D<

la mine nu merge cu sportul:(( delooooc:| zi usoara la facultate!


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:53:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO