forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

lonely 19 nov 2011 21:45:31

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 850451)

nu am pretentii sa dorm.macar sa atipesc cate 10 minute:)):">

Gata ca-mi rup falcile cascand :))) Ma bag in pat. O noapte usoara si sper sa dormi mai mult de 10 minute >:D< :-*

Animis23 20 nov 2011 00:32:42

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Sa ai o tura usoara, sa treaca repede. Te pup.

Sa stii ca si eu patesc asa - ma incant cand am ceva de sarbatorit cu iubi, sau cand ne vedem dupa mai multe zile, si eu...adorm, rupta, ca evident nu ne-am vazut pentru ca am fost ocupata si prezenta lui ma linisteste, asa ca adorm ca un prunc :)) Nu esti singura.

>:D<

happygirldiana 20 nov 2011 00:40:19

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 850532)
Gata ca-mi rup falcile cascand :))) Ma bag in pat. O noapte usoara si sper sa dormi mai mult de 10 minute >:D< :-*

Pfff...nu ti-am spus noapte buna cat ai fost aici:( sa ai somn pufos;)pe maine!
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 850735)
Sa ai o tura usoara, sa treaca repede. Te pup.

Sa stii ca si eu patesc asa - ma incant cand am ceva de sarbatorit cu iubi, sau cand ne vedem dupa mai multe zile, si eu...adorm, rupta, ca evident nu ne-am vazut pentru ca am fost ocupata si prezenta lui ma linisteste, asa ca adorm ca un prunc :)) Nu esti singura.

>:D<

Multam, Simi!>:D<
Daca ai sti cat de prost m-am simtit aseara...si acum la fel:( Cam asa am fost eu aseara.Eram obosita, inghetata si cand ne-am bagat sub plapumica am adormit ca un bebe:))Saracul iubi.....Si nu e prima data cand se intampla asta:| Mi-e asa ciuda pe mine...:|

In fine, am trecut si eu pe aici sa va mai spun o data noapte buna.Inca nu am ramas singura, mai trebuie sa plece barmanul si gata, raman singura in ditai'hotelul/....
Noapte buna si pe maine!:-*>:D<

Polux 20 nov 2011 10:10:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata, Diana! Am trecut sa iti urez o zi minunata!
Stai linistita, o sa ai numeroase ocazii sa te revansezi fata de iubitul tau!
Pupici!

happygirldiana 20 nov 2011 20:43:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Seara buna!Gata, am ajuns la serviicu, mi-am preluat tura, toate bune.Avem clienti, mai sunt altii care trebuie sa vina si eu sunt obosita foc:))Sper sa fac fata:D Maine si poimaine sunt libera:> Nu m-am adaugat azi la concurs, desi am facut pozele, am zis sa mai astept, poate mai slabesc un pic pana cand incepe consursul si vreau sa intru in el cu noua greutate:)

Va pupi pe toate si va urez o seara frumoasa!

lonely 20 nov 2011 21:03:58

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 851576)
Seara buna!Gata, am ajuns la serviicu, mi-am preluat tura, toate bune.Avem clienti, mai sunt altii care trebuie sa vina si eu sunt obosita foc:))Sper sa fac fata:D Maine si poimaine sunt libera:> Nu m-am adaugat azi la concurs, desi am facut pozele, am zis sa mai astept, poate mai slabesc un pic pana cand incepe consursul si vreau sa intru in el cu noua greutate:)

Va pupi pe toate si va urez o seara frumoasa!

Hello >:D< :-*
Deci tragi de timp :))) Ba eu sa fiu in locul tau acum as posta pozele........ ca sa se vada diferenta mai bine dupa ce slabesc :))) Eu n-am apucat sa fac poza..... am rugat copila cand iese din dush sa-mi faca ea una :) Si apoi ma inscriu si eu. Pana atunci merg inainte cu neoficialul ;)) Deci dieta si sport. Azi am cam ratat :)) N-am facut nici miscare si nici dieta n-am tinut ca la carte........ E, vin ele zile mai frumoase :)

rozica1965 20 nov 2011 22:20:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Diana,tu te-ai mutat cu iubi al tau?........:-/:-/:-/......te rog,sa imi rsp in jurnalul meu,ca eu pe al tau il gasesc doar daca postezi tu pe undeva.......:-/:-/..alta modalitate nu stiu....:-s:-s:-s

lonely 21 nov 2011 07:54:19

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata >:D< :-*
Sper c-ai avut o noapte cat de cat linistita. Azi esti libera, libera sa tii dieta si sa faci miscare, nu?
O zi frumoasa sa ai >:D< :-*

mutulica 21 nov 2011 08:06:03

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...3wZXxCwN4SogXG

bebi 21 nov 2011 10:15:52

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neatza diana!

Un inceput de saptamana frumos si poate nu am fost eu pe faza,dar ai venit la raport ieri:-/ca ramasese ca ne cantarim amandoua ieri dimi
:-*>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:11:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO