forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

happygirldiana 19 sep 2010 10:28:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de cris17 (Post 333985)
Incearca cu zeama de lamaie ;)

multzam pt pont Cris!o sa incerc;))

happygirldiana 19 sep 2010 10:56:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
fetele eu merg sa fac o pizza :> imi permit si eu 2 triunghiuri la pranz;))
am kuat acum cafea de cereale,o sa beau o ceasca sa vad cum e,am auzit ca e benefica organismului.ne auzim mai tarziu,va puuuup!!!!

Florea Andreea 19 sep 2010 12:17:48

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 334003)
fetele eu merg sa fac o pizza :> imi permit si eu 2 triunghiuri la pranz;))
am kuat acum cafea de cereale,o sa beau o ceasca sa vad cum e,am auzit ca e benefica organismului.ne auzim mai tarziu,va puuuup!!!!

Mno sa ai pofta buna atunci!:D
Si eu azi cochetez cu ideea de a manca o bucata de chec...sa mananc, sa nu mananc....vedem noi care pe care pana la sfarsitul zilei:)). Am si eu cafea de orz...e bunicica si decaff...dar nu-s mare amatoare de cafele...beau doar in sesiune si cand ma ia pofta.:D

happygirldiana 19 sep 2010 13:11:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 334073)
Mno sa ai pofta buna atunci!:D
Si eu azi cochetez cu ideea de a manca o bucata de chec...sa mananc, sa nu mananc....vedem noi care pe care pana la sfarsitul zilei:)). Am si eu cafea de orz...e bunicica si decaff...dar nu-s mare amatoare de cafele...beau doar in sesiune si cand ma ia pofta.:D

gata!am facut pizza,am si mancat,am baut o cafea si acum ma pun sa ma pensez,sa "jumulesc" mustata etc:)) pe seara,adica pe la 6jum,7 sport apoi iesire cu iubu cu ocazia aniversarii a 3 ani si 10 luni de relatie;)):">
desi cred ca trag si un pui de somn...nush ce am cu somnul asta de la un timp..:??

Florea Andreea 19 sep 2010 13:16:34

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 334097)
gata!am facut pizza,am si mancat,am baut o cafea si acum ma pun sa ma pensez,sa "jumulesc" mustata etc:)) pe seara,adica pe la 6jum,7 sport apoi iesire cu iubu cu ocazia aniversarii a 3 ani si 10 luni de relatie;)):">
desi cred ca trag si un pui de somn...nush ce am cu somnul asta de la un timp..:??

Heeeey...Happy anniversary!!>:D<
Mult timp...muuult timp...acum stiu la cine sa vin sa cer sfaturi de relatii.:D

happygirldiana 19 sep 2010 13:37:36

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 334104)
Heeeey...Happy anniversary!!>:D<
Mult timp...muuult timp...acum stiu la cine sa vin sa cer sfaturi de relatii.:D

multumim la fel :*>:D< ehhh...sincer,prietena mea imi cere mereu sfaturi in legatura cu baietii si relatii dar nu ma simt in masura sa dau.daca gresesc cu ceva?:P
dap,e destul de mult ;))

gata si cu mustatile si sprancenele:> acum nu stiu ce sa fac sa nu ma plictisesc:))nu am ce sa fac?rar se intampla asta :D

happygirldiana 19 sep 2010 14:08:38

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
eu ma bag la un film.ne auzim mai tarziu >:D<

happygirldiana 19 sep 2010 17:29:45

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
slabutelor,eu am vazut filmul Salt cu Angelina Jolie,superb nu am ce zice.actiune nu gluma.cred ca urmeaza si o partea a 2 a ca parca prea s-a sfarsit brusc :))
acum merg sa ma zbengui un pic.nu stiu ce sport o sa fac,probabil 20 de min de zumba si 20 de TJ.nu am prea mare chef de sport dar zic sa fac totusi,sa nu stau ca vita in fata comp-ului:D
asadar ne auzim mai tarziu,muuuult mai tarziu,cand vin din oras.ca fac sport,ma bag la o baita calda si apoi,asa cum i-am zis si lui Andu,ies cu iubitul meu(aniversam 3 ani si 10 luni;)) ;;) ) nu tinem cont luna de luna dar luna asta vrem sa "sarbatorim" un pic ca in ultimul timp nu prea am avut timp pt noi.sa vedem cum ne petrecem seaara :-??
va pup dragele mele.aveti grija de voi.o seara placuta :-*>:D<

cris17 19 sep 2010 17:36:38

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Distractie placuta! >:D<

Florea Andreea 19 sep 2010 17:58:10

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Am tot zis ca vreau sa vad filmul ala, dar numa nu il mai scot...
Sa ai o seara frumoasa!:D
Te astept cu un ceai de soc:D.


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:53:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO