forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Un ras_cristalin mai suplu (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/ras_cristalin-mai-suplu-991.html)

ras_cristalin 16 sep 2009 13:52:52

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Bine fac, micuto. Tu ce faci? Piciorushu' lu' iubi ce face? :)

meapasarica 16 sep 2009 13:54:46

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 32519)
Bine fac, micuto. Tu ce faci? Piciorushu' lu' iubi ce face? :)

E bine draga mea...se reface, al meu e ca superman:)):))

ras_cristalin 16 sep 2009 14:02:27

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de meapasarica (Post 32524)
E bine draga mea...se reface, al meu e ca superman:)):))

:)) Rad in hohote... Nu stiu daca stii reclama aceea la Durex in care ea il vede ca pe un Superman, cu pelerina falfaind in vant si cu aura aceea de super-erou.... cand el de fapt era in chiloti si casca in oglinda.
Ca Superman iti doresc sa-l ai in fiecare zi ! >:D<;;)

meapasarica 16 sep 2009 14:03:19

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 32542)
:)) Rad in hohote... Nu stiu daca stii reclama aceea la Durex in care ea il vede ca pe un Superman, cu pelerina falfaind in vant si cu aura aceea de super-erou.... cand el de fapt era in chiloti si casca in oglinda.
Ca Superman iti doresc sa-l ai in fiecare zi ! >:D<;;)

sarumana :)):)):))

ras_cristalin 16 sep 2009 17:50:32

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Am nevoie de niste sprijin si vorbe de incurajare, poate chiar sfaturi.

Prietenul meu a primit un mail de la un tip pe care nu-l stie. In mail i se explica faptul ca este un prost ca sta cu mine, pentru ca eu il joc pe degete si sunt o femeie de moravuri usoare (cuvantul acela urat din 5 litere). Ca m-am culcat cu un tip cu o reputatie foarte proasta si ca tot orasul ma stie, ca nimeni nu ma respecta.. si ca daca nu era prostul de el, nu se uita nimeni la mine in veci. Ba chiar ii recomanda sa intrebe in orice bar din oras, sigur va afla mai multe detalii urate despre mine.
Prietenul meu nu crede, dar la inceput m-a luat tare si m-a intrebat cine e tipul. Normal ca nu stiu, nimic din ce spune nu e adevarat. Nu stiu nici cine poate fi, nici de unde are mailul lui...
M-am intristat foarte tare, ma stiu o fata linistita, 6 zile din 7 stau doar in casa si rareori ies in oras fara el. Sunt chiar prea "de casa", nici vorba sa fiu asa cum ma descrie necunoscutul din mail.
Nu stiu cum pot sa existe oameni atat de rau intentionati... :(
Ma duc la dentist, pe mai tarziu. Am moralul la pamant azi...

Adella 16 sep 2009 18:01:12

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 32613)
Am nevoie de niste sprijin si vorbe de incurajare, poate chiar sfaturi.

Prietenul meu a primit un mail de la un tip pe care nu-l stie. In mail i se explica faptul ca este un prost ca sta cu mine, pentru ca eu il joc pe degete si sunt o femeie de moravuri usoare (cuvantul acela urat din 5 litere). Ca m-am culcat cu un tip cu o reputatie foarte proasta si ca tot orasul ma stie, ca nimeni nu ma respecta.. si ca daca nu era prostul de el, nu se uita nimeni la mine in veci. Ba chiar ii recomanda sa intrebe in orice bar din oras, sigur va afla mai multe detalii urate despre mine.
Prietenul meu nu crede, dar la inceput m-a luat tare si m-a intrebat cine e tipul. Normal ca nu stiu, nimic din ce spune nu e adevarat. Nu stiu nici cine poate fi, nici de unde are mailul lui...
M-am intristat foarte tare, ma stiu o fata linistita, 6 zile din 7 stau doar in casa si rareori ies in oras fara el. Sunt chiar prea "de casa", nici vorba sa fiu asa cum ma descrie necunoscutul din mail.
Nu stiu cum pot sa existe oameni atat de rau intentionati... :(
Ma duc la dentist, pe mai tarziu. Am moralul la pamant azi...


:-o:-o:-o:-oDoamne ce om tampit ..ori te place ..ori e treaba unei "prietene" bine-intentionate ..nu baga in seama ..nu trebuie sa te darame ..sunt niste oameni invidiosi pe voi ,pe relatia voastra ..poate sa fie si cel mai probabil e vre-o tipa amorezata de el ..asa ca sa nu te surprinda de unde are mailul ..sigur e cineva din anturajul vostru ..nu e greu sa-ti faci cont fals ..asa e netul ..de ce nu se intalneste face to face cu el sa-i spuna ...
Eu din ce am vb cu tine si dupa poze esti o fata extraodinara care d emulte ori m-a facut sa zambesc si sa rad in fata pc-ului asa ca mi se pare o punere in antiteza o astfel de marsavie :-o:-o:-o
Si inca ceva ..al tau e bine ca nu crede ..dar nu trebuie sa fie deranjat de acest mail ..ci sa-l stearga si sa uite in secunda 2 ..si eu primeam telefoane si sms-uri cum ca ma iubeste ..si culmea ca era si fostu asa ca la mine stia si cu cine am de a face ..si persoana respectiva ..ma ia cica din obisnuintza ..ca a gresit numarul:))
Esti o scumpa si nu baga in seama astfel de rautati ,se intoarce la fiecare ..si acel cuvant in 5 litere e cea persoana care a trimis mailu-ul care sigur e o tipa invidioasa;)

lalita 16 sep 2009 18:01:44

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 32613)
Am nevoie de niste sprijin si vorbe de incurajare, poate chiar sfaturi.

Prietenul meu a primit un mail de la un tip pe care nu-l stie. In mail i se explica faptul ca este un prost ca sta cu mine, pentru ca eu il joc pe degete si sunt o femeie de moravuri usoare (cuvantul acela urat din 5 litere). Ca m-am culcat cu un tip cu o reputatie foarte proasta si ca tot orasul ma stie, ca nimeni nu ma respecta.. si ca daca nu era prostul de el, nu se uita nimeni la mine in veci. Ba chiar ii recomanda sa intrebe in orice bar din oras, sigur va afla mai multe detalii urate despre mine.
Prietenul meu nu crede, dar la inceput m-a luat tare si m-a intrebat cine e tipul. Normal ca nu stiu, nimic din ce spune nu e adevarat. Nu stiu nici cine poate fi, nici de unde are mailul lui...
M-am intristat foarte tare, ma stiu o fata linistita, 6 zile din 7 stau doar in casa si rareori ies in oras fara el. Sunt chiar prea "de casa", nici vorba sa fiu asa cum ma descrie necunoscutul din mail.
Nu stiu cum pot sa existe oameni atat de rau intentionati... :(
Ma duc la dentist, pe mai tarziu. Am moralul la pamant azi...

:-o deci poate e vreunu caruia ii placi,alfel nu vad nici o explicatie..
si oricum chiar daca ar fi fost adv ce zice el in mail,nu vad de ce ar fi problema si treaba lui..
hai nu fi trista,important e ca prietenul tau are incredere in tine,daca te cunoaste cu adv nu tre sa aibe nici un dubiu..

nicol30 16 sep 2009 18:12:54

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 32613)
Am nevoie de niste sprijin si vorbe de incurajare, poate chiar sfaturi.

Prietenul meu a primit un mail de la un tip pe care nu-l stie. In mail i se explica faptul ca este un prost ca sta cu mine, pentru ca eu il joc pe degete si sunt o femeie de moravuri usoare (cuvantul acela urat din 5 litere). Ca m-am culcat cu un tip cu o reputatie foarte proasta si ca tot orasul ma stie, ca nimeni nu ma respecta.. si ca daca nu era prostul de el, nu se uita nimeni la mine in veci. Ba chiar ii recomanda sa intrebe in orice bar din oras, sigur va afla mai multe detalii urate despre mine.
Prietenul meu nu crede, dar la inceput m-a luat tare si m-a intrebat cine e tipul. Normal ca nu stiu, nimic din ce spune nu e adevarat. Nu stiu nici cine poate fi, nici de unde are mailul lui...
M-am intristat foarte tare, ma stiu o fata linistita, 6 zile din 7 stau doar in casa si rareori ies in oras fara el. Sunt chiar prea "de casa", nici vorba sa fiu asa cum ma descrie necunoscutul din mail.
Nu stiu cum pot sa existe oameni atat de rau intentionati... :(
Ma duc la dentist, pe mai tarziu. Am moralul la pamant azi...

si mie mi s-au zis asa de multe de sotul meu incat eram satula dar am avut incredere in el si in dragostea pe care mi-o poarta si uite ca nu m-am inselat....

atunci normal ca am aveam discutii cu el dar l-am ascultat cu atentie si am ajuns la concluzia ca oamenii sunt invidiosi... trebuie sa gasiti o cale de mijloc ca sa rezolvati aceste probleme odata pentru totdeauna si sa nu mai reveniti asupra lor....

ar fi trebui sa aibe incredere in tine pana acum ....

eu am o vorba....nu cred nimic pana nu vad cu ochii mei si nu aud cu urechile mele...iar daca s-a intamplat atunci sa vezi ce tambalau fac de ma stie toata lumea....pana atunci nimic.....daca ar fii fost ceva stai linistita ca auzeam sau vedeam ceva pana acum......

nu am vrut sa-ti dau sfaturi ca e mai greu dar incearca sa-ti dai seama singura din ce am scris ce am dorit sa-ti transmit....uneori se lupta pentru dragostea pe care o avem si asta lasa si urme normal dar va si sudeaza relatia ....

nicol30 16 sep 2009 18:25:45

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
stii cum se mai zice....ca in dragoste si in razboi totul e posibil.....fruntea in sus, expira si apoi inspira...sigur e cineva care vrea sa va desparta dar e norocul tau ca el te crede si ca te iubeste.....tu cum ai fi reactionat ?

Adella 16 sep 2009 18:26:50

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Eu am ramas socata ..cum de exista oameni atat de josnici :-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:34:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO