forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/reusesc-jurnal-romyna-8701.html)

Romyna 28 mar 2011 14:12:15

Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Buna fetelor.Astazi este prima mea zi pe acest forum si am ceva emotii.
Am 22 de ani,1,65 si 85 de kg.Sunt disperata pt ca trebuie sa slabesc foarte mult.
Momentan nu am o dieta anume...incerc sa mananc in asa fel incat sa slabesc.
Daca mai sunt fete care se afla in aceeasi situatie cu mine va astept cu drag,poate vreti sa slabim impreuna.
O sa fac cateva serii de abdomene,si in curand o sa-mi cumpa un stepper (imi place foarte mult)
La sala nu vreau sa merg inca pt ca ma simt foarte complexata(si credeti-ma ca am de ce)
Sper sa reusesc!!!>:D<Va pup.
Cu drag Romyna:-*,
http://i249.photobucket.com/albums/g...doniz/0531.jpg

marinuta 28 mar 2011 17:01:21

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Bine ai venit draga Romyna, eu zic ca la 1.65 cm ar fi bine 55 kilograme. Xu multa ambitie cu sport si cu un mincat sanatos zic eu ca pina de revelion vei arata super. Bafta si tarie de caracter iti doresc.

Alexandra Andreea 29 mar 2011 07:53:50

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Buna Romyna!! >:D< Bine ai venit printre noi, slabutzele! ;;)

Pai incearca sa ne dai mai multe detalii despre tine! Activitate fizica, ce mananci, programul dupa care mananci...si orice altceva la care te-ai putea gandi! ;;) :D

O zi frumoasa, si spor in tot ceea ce ti-ai propus! >:D< [*24*][*24*][*24*]

Romyna 29 mar 2011 08:22:35

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Neta si multumesc mult fetelor.Activitate fizica:deocamdata fac mai multe serii de abdomene si in curand imi voi cumpara un stepper.

Momentan am un stil sedentar ,stau toata ziua,imi caut insa de lucru,pt ca m-am saturat sa stau acasa.
Peste tot mi se spune ca nu ma pot angaja pt ca nu am experienta,sper sa gasesc ceva totusi.

http://i624.photobucket.com/albums/t...thd69e748e.jpg

Romyna 29 mar 2011 08:23:38

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 593446)
Bine ai venit draga Romyna, eu zic ca la 1.65 cm ar fi bine 55 kilograme. Xu multa ambitie cu sport si cu un mincat sanatos zic eu ca pina de revelion vei arata super. Bafta si tarie de caracter iti doresc.

wow Felicitari,tu cum ai slabit atat de mult?
da la 55 as fi si eu multumita:)

Alexandra Andreea 29 mar 2011 08:25:59

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Spor la gasit un serviciu! >:D< Intr-adevar e mai greu acum, dar sa nu te descurajezi! ;;) Poate postezi si un meniu, ca sa vedem ce papi! :d

EveEve 29 mar 2011 08:42:58

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 594571)
Neta si multumesc mult fetelor.Activitate fizica:deocamdata fac mai multe serii de abdomene si in curand imi voi cumpara un stepper.

Momentan am un stil sedentar ,stau toata ziua,imi caut insa de lucru,pt ca m-am saturat sa stau acasa.
Peste tot mi se spune ca nu ma pot angaja pt ca nu am experienta,sper sa gasesc ceva totusi.

http://i624.photobucket.com/albums/t...thd69e748e.jpg

Buna dimineata Romyna!:-*M-am gandit sa trec si eu putin prin junralul tau, deci bine te-am gasit;)) Sa-ti doresc totodata si bun venit in comunitatea aceasta!>:D<
Imi permit sa-ti dau si eu un mic sfat;)) Fetele care avem grasime pe burtica, sau in orice parte a corpului, nu ajuta foarte mult sa facem exercitii pentru intarirea muschilor a acelei zone. Adica in cazul asta abdomenele. Defapt ajuta, bineinteles. Muschiul se formeaza si se intareste, dar cum avem stratul de grasime deasupra, degeaba se intareste muschiul, pentru ca nu se vede:| Daca tot ai timp liber si stai acasa, intra in sectiunea SPORT de pe forum, si uitate la exercitiile aerobicce si cardio. Acestea ne ajuta sa ardem multe grasimi, prin urmare sa ne dispara colaceii, aripioarele, etc;))Iar apoi cand vom avea mult mai putin, putem sa incepem si cu exercitii de intarire a muschilor:D O sa gasesti aici pe forum multe filmulete. Incepe cu cat poti tu, apoi poti sa maresti, pana sa faci minim 30 min pe zi.
Te-ai gandit sa urmezi vreo dieta anume?
Te pup, si sa ai o zi cat mai buna>:D<!

Romyna 29 mar 2011 08:44:27

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 594582)
Spor la gasit un serviciu! >:D< Intr-adevar e mai greu acum, dar sa nu te descurajezi! ;;) Poate postezi si un meniu, ca sa vedem ce papi! :d

Multumesc.Da o sa postez zilnic meniul.

Romyna 29 mar 2011 08:46:35

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 594634)
Buna dimineata Romyna!:-*M-am gandit sa trec si eu putin prin junralul tau, deci bine te-am gasit;)) Sa-ti doresc totodata si bun venit in comunitatea aceasta!>:D<
Imi permit sa-ti dau si eu un mic sfat;)) Fetele care avem grasime pe burtica, sau in orice parte a corpului, nu ajuta foarte mult sa facem exercitii pentru intarirea muschilor a acelei zone. Adica in cazul asta abdomenele. Defapt ajuta, bineinteles. Muschiul se formeaza si se intareste, dar cum avem stratul de grasime deasupra, degeaba se intareste muschiul, pentru ca nu se vede:| Daca tot ai timp liber si stai acasa, intra in sectiunea SPORT de pe forum, si uitate la exercitiile aerobicce si cardio. Acestea ne ajuta sa ardem multe grasimi, prin urmare sa ne dispara colaceii, aripioarele, etc;))Iar apoi cand vom avea mult mai putin, putem sa incepem si cu exercitii de intarire a muschilor:D O sa gasesti aici pe forum multe filmulete. Incepe cu cat poti tu, apoi poti sa maresti, pana sa faci minim 30 min pe zi.
Te-ai gandit sa urmezi vreo dieta anume?
Te pup, si sa ai o zi cat mai buna>:D<!

Buna.o sa caut filmuletele.In ceea ce proveste dieta vroiam sa tin Dukan dar nu stiu daca o reusesc,asa ca ieri am mancat sanatos ,pe aici ce diete tin fetele?

Romyna 29 mar 2011 08:59:08

Re: Am sa reusesc~~~Jurnal Romyna
 
Cred ca o sa optez totusi pentru o dieta personalizata:)>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:02:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO