forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Teenager's thoughts (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/teenagers-thoughts-12394.html)

WhiteAngel 17 aug 2013 10:45:15

Re: Teenager's thoughts
 
Citat:

Anterior postat de lavinia elena (Post 1290427)
in fiecare zi sunt matinala :)) m-am obisnuit cu programul de dimineata de la scoala si nu pot dormi mai mult de ora 8.pai weekend-ul acesta vreau sa ma duc sa imi iau niste haine..de toamna asa ca sunt TONE de reduceri in mall :D si tot mai e putin pana incepe scoala..chiar la ce facultate vrei Roberta?altceva ce planuri ai?am vazut ca ai inceput sa te faci si mai frumoasa pentru maine :x

dap si eu la fel :))
chiar sunt reduceri .. eu mi`am luat acum 2 sapt o pereche de blugi si niste pantaloni turcoaz .. pe cei din urma am dat doar 30 de lei ! :))
hmm pe mine ma bate gandul la automatica :D doar la materiile astea exacte ma pricep :)) in rest, bata :))
momentan niciun plan mai maret :-?? vedem ce mi`o mai trece prin cap :)) :-*:-*

lavinia elena 17 aug 2013 11:26:02

Re: Teenager's thoughts
 
e f buna automatica..mie nu-mi place info deloc ..desi sunt pe mate info :))

marry10 17 aug 2013 14:31:14

Re: Teenager's thoughts
 
Citat:

Anterior postat de lavinia elena (Post 1290453)
e f buna automatica..mie nu-mi place info deloc ..desi sunt pe mate info :))

Nici mie nu imi placea, pentru ca nu stiam:)). Nu stiam cum se "invata" la info, asa ca nu invatatm niciodata. Pe semestru I pe la sfarsit ne-a dat o lucrare neanunta si (cu 3 exceptii) toata clasa a luat 3-4. Atunci m-am trezit la realitate, am inceput sa lucrez, sa fac multe probleme si sa stiu si am luat numai 10 de atunci:)). Dar tinand cont ca anul acesta voi avea 4 ore de info :-?? nu stiu ce ma asteapta:)) :-*

WhiteAngel 17 aug 2013 17:00:43

Re: Teenager's thoughts
 
Citat:

Anterior postat de lavinia elena (Post 1290453)
e f buna automatica..mie nu-mi place info deloc ..desi sunt pe mate info :))

eu am fost in buzesti pana in cls a10a sem II si acolo am avut o profa super .. am inteles de la ea ff bine .. acum in titulescu e jale .. eu cu inca vreo 2 colegi suntem pe c++ si restul pe pascal .. iar profa preda in pascal .. si oricum suntem doar vreo 3-4 buni la info in clasa .. eu am cam invatat si pascalul, ca imi transform mereu in c++ .. dar in clasa a11a am cam inceput sa scartai .. au intervenit multe diferente si m`am cam pierdut .. dar vreau anul asta sa fac meditatie si sa recuperez :D pt ca imi place :)

lavinia elena 17 aug 2013 18:22:02

Re: Teenager's thoughts
 
si eu in cls a 9-a si a 10-a eram praf..n-am avut media mai mare de 8..dar anul asta am inteles ca profa de info ne-a devenit diriga si si-a dat interesul mai mult

marry10 18 aug 2013 09:24:10

Re: Teenager's thoughts
 
Buna dimineata!:-*:x

lavinia elena 18 aug 2013 10:22:26

Re: Teenager's thoughts
 
neataaa >:D< ce faci?
aseara n-am avut timp sa mai intru am stat pe afara si cand am intrat in casa am adormit imediat.am fost la alergat aseara,nu mult 20 de minute ca se facuse tarziu si nu mai vedeam nici drumul :)))..dar incerc sa maresc treptat timpul :D

marry10 18 aug 2013 15:13:36

Re: Teenager's thoughts
 
Eu sunt bine! :-*
Ma bucur ca ai alergat :)). Eu trebuie sa-mi caut niste melodii noi (sau vechi pe care sa nu le stiu :)) ) ca m-am plictisit de playlistul actual :).
Suntem exact invers
:)) Tu vrei sa maresti timpul:)) eu sa-l micsorez :*:*

lavinia elena 18 aug 2013 15:19:22

Re: Teenager's thoughts
 
:))..fetelor ma simt cam dezamagita..parca nimic nu da roade la mine..sunt cam demoralizata :(nu stiu ce metode sa mai incerc..nu vreau sa mananc din ce in ce mai putin sa ma infometez..consider ca mananc portii chiar normale..cred ca o sa incep sa renunt la gustari..doar 3 mese

lavinia elena 18 aug 2013 20:45:36

Re: Teenager\'s thoughts
 
Meniul meu de azi :
terci de ovaz
strugure
supa de galusti
salata +chiftele din piept de pui coapte+2 felii de cascaval
sport: 1 h si 10 minute


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:44:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO