forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   VAmedeea-Misiune posibila (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/vamedeea-misiune-posibila-3022.html)

LoLy 05 apr 2010 16:25:25

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Spune-mi ,te rog cum ti-ai pus motto-ul cu N.Iorga?Am cautat printre intrebarile de pe forum,dar n-am gasit~X(

VAmedeea 05 apr 2010 16:45:11

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 137603)
Ai vazut ca de azi am trecut si eu la Monti? Acum stau sa studiez.Desi azi dim. cantarul meu arata 102,3, nu mai puteam de stresul de a numara tot timpul caloriile si de a cantari tot ce mancam.:-o
Tu ce fel de ceaiuri bei?

La Monti nu e obligatoriu sa bei ceai, iar daca totusi iti place sa faci lucrul asta, poti alege orice, cu conditia sa fie deteinato (sincer, nu stiu cuv in rom, asa ca il pun pe asta ca oricum tu intelegi:))).
Iar daca bei cafea, si aia trebuie sa fie fara cofeina.:(
Eu nu beau nici cafea si nu ma omor nici dupa ceaiuri sau sucuri din comert, in gen doar apa plata. Norocoasa de mine!:D
Te pup!>:D<

LoLy 05 apr 2010 17:27:05

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 137618)

La Monti nu e obligatoriu sa bei ceai, iar daca totusi iti place sa faci lucrul asta, poti alege orice, cu conditia sa fie deteinato (sincer, nu stiu cuv in rom, asa ca il pun pe asta ca oricum tu intelegi:))).
Iar daca bei cafea, si aia trebuie sa fie fara cofeina.:(
Eu nu beau nici cafea si nu ma omor nici dupa ceaiuri sau sucuri din comert, in gen doar apa plata. Norocoasa de mine!:D
Te pup!>:D<

deteinat se spune :):-*

VentoFreddo 05 apr 2010 19:17:43

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Am venit la tine in jurnal ca la Loly eram cam off topic:)

Ame, imi pare rau sa aud ca ai asa probleme, da din cate mi-ai zis sunt sperante asa ca..[-O<[-O
:D<oricum, esti f tanara, si daca eu inca mai consider ca am timp iti dai seama tu;;), ai tot timpul din lume.
</P>Pup:-*

VAmedeea 05 apr 2010 19:19:36

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 137675)
Am venit la tine in jurnal ca la Loly eram cam off topic:)

Ame, imi pare rau sa aud ca ai asa probleme, da din cate mi-ai zis sunt sperante asa ca..[-O<[-O
:D<oricum, esti f tanara, si daca eu inca mai consider ca am timp iti dai seama tu;;), ai tot timpul din lume.</P>Pup:-*

Multumesc mult Emi. Eu nu disper niciodata si asa cum am mai zis, am si plan de rezerva.:)) Speranta moare totusi ultima!:)

LoLy 05 apr 2010 19:43:57

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
HeeeI!!! RAGAZZE! Credeti ca puteti scapa asa de usor de mine?!=))

VAmedeea 05 apr 2010 19:45:48

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 137695)
HeeeI!!! RAGAZZE! Credeti ca puteti scapa asa de usor de mine?!=))

Nici nu ne dorim, Loly! Chiar sunt bucuroasa de vizita! Ce m-as face eu fara voi?:)>:D<

VentoFreddo 05 apr 2010 20:21:41

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Citat:

Anterior postat de LoLy (Post 137695)
HeeeI!!! RAGAZZE! Credeti ca puteti scapa asa de usor de mine?!=))

:))Nici nu vrem asa ceva..nu. Ame?Eu deja va simt prietenele mele, chiar daca Ame nu crede in prietenie:(Eu sper sa se razgandeasca:D

VAmedeea 05 apr 2010 21:02:26

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 137712)
:))Nici nu vrem asa ceva..nu. Ame?Eu deja va simt prietenele mele, chiar daca Ame nu crede in prietenie:(Eu sper sa se razgandeasca:D

Suntem, deja prietene si cred in prietenie adevarata si cu cine sunt mai apropiata incerc sa nu dezamagesc niciodata. Doar ca m-am obisnuit cu gandul ca oricand se poate intampla ceva care sa ma dezamageasca si atunci sunt pregatita ca sa nu sufar prea mult. In rest, eu sunt din fire o persoana loiala. Iar cu voi vb mai mult si decat cu sotul meu, asa ca voi sunteti deja prietenele mele!:x>:D<

VAmedeea 05 apr 2010 21:03:34

re: VAmedeea-Misiune posibila
 
Apropo, ma numesc Virginia Alina (VA), medeea e doar un pseudonim. Imi place mult numele asta si intr-un timp ma gandeam ca daca am o fetita o sa o numesc asa!:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:49:17.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO