forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-i-8179.html)

Hatshepsut 13 apr 2011 17:48:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
eu acum vad ca tu esti clujeana:D

Andra D 13 apr 2011 17:53:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Hatshepsut (Post 621018)
eu acum vad ca tu esti clujeana:D

:)) acum vad si eu ca tu esti!
De fapt, sunt din Baia Mare, dar de doi ani studiez la Cluj :D

Hatshepsut 13 apr 2011 18:01:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
oo..am prietene dragi din bm:)

pitic zuz 13 apr 2011 18:02:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
hatshepsut, am vazut pozele tale, tu nu trebuie sa ti regim ca sa slabesti, ci sa faci sport ca sa elimini "aripioarele" si sa-ti tonifici burtica. numai prin sport poti sa ajungi cum iti doresti, regimul va fi unul conform sportului, proteine ca sa faci muschi, lactate...

Andra D 13 apr 2011 18:05:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de pitic zuz (Post 621029)
hatshepsut, am vazut pozele tale, tu nu trebuie sa ti regim ca sa slabesti, ci sa faci sport ca sa elimini "aripioarele" si sa-ti tonifici burtica. numai prin sport poti sa ajungi cum iti doresti, regimul va fi unul conform sportului, proteine ca sa faci muschi, lactate...

hmm.. cred ca si eu am acam ceeasi problema.. ca acum mai am burtica si maini groase.
Te intreb si pe tine, nu stii ce as putea sa fac sa am maini mai subtiri? :(

Andra D 13 apr 2011 18:06:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Hatshepsut (Post 621028)
oo..am prietene dragi din bm:)

:) poate sunt cunostinte in comun, ce mica-i lumea :D

pitic zuz 13 apr 2011 18:15:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 621031)
hmm.. cred ca si eu am acam ceeasi problema.. ca acum mai am burtica si maini groase.
Te intreb si pe tine, nu stii ce as putea sa fac sa am maini mai subtiri? :(

sunt exercitii pentru brate, scrie pe youtube "8 min arms workout", sunt si pentru abdomene, coapse, stretching.

Andra D 13 apr 2011 18:18:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de pitic zuz (Post 621045)
sunt exercitii pentru brate, scrie pe youtube "8 min arms workout", sunt si pentru abdomene, coapse, stretching.

Da stiu.. dar citisem in mai multe locuri ca prima data trebuie sa slabesti si apoi sa tonifici.. eu deja am brate groase. daca mai fac si pt muschi.. apoi cum o sa arate oare? :(
Ma gandeam ca eventual mai raman cu dieta.. sa mai slabesc..si dupa ce se mai subtiaza putintel, ma apuc de exercitii si greutati sa le tonific :)
ce parere ai? :-?

pitic zuz 13 apr 2011 18:23:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 621048)
Da stiu.. dar citisem in mai multe locuri ca prima data trebuie sa slabesti si apoi sa tonifici.. eu deja am brate groase. daca mai fac si pt muschi.. apoi cum o sa arate oare? :(
Ma gandeam ca eventual mai raman cu dieta.. sa mai slabesc..si dupa ce se mai subtiaza putintel, ma apuc de exercitii si greutati sa le tonific :)
ce parere ai? :-?

dar alea nu sunt pentru musculosi,... sunt pt incepatori si nu trebuie sa le faci pe toate. faci ce poti... te ajuta

Hatshepsut 13 apr 2011 18:26:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de pitic zuz (Post 621029)
hatshepsut, am vazut pozele tale, tu nu trebuie sa ti regim ca sa slabesti, ci sa faci sport ca sa elimini "aripioarele" si sa-ti tonifici burtica. numai prin sport poti sa ajungi cum iti doresti, regimul va fi unul conform sportului, proteine ca sa faci muschi, lactate...

da asa e, trebuie sa fac mult sport, de saptamana asta chiar m-am pus serios pe treaba si sper sa reusesc sa elimin tot ce e inestetic, multumesc mult de sugestii:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:55:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO