forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-i-8179.html)

pitic zuz 22 feb 2011 15:12:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Buna fetelor, am trecut putin sa va salut... am vazut ca ati slabit frumos si faceti mult sport. am mai intrebat o data, dar nu au rasp prea multe, care dintre voi mai faceti si altceva ca sa slabiti? cum ar fi tratamente corporale, sauna, masaj? as vrea sa stiu si eu ce rezultate dau

andra_aly 22 feb 2011 15:16:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de ramayanaa (Post 538644)
salutare fetelor
azi am ceva mai mult timp liber, asa ca stau un pic la taclale cu voi>:D<
bun venit fetelor noi, daca aveti intrebari, nelamuriri, intrebati, sunt fete tare pricepute p-aici care va raspund cu siguranta

azi am imbracat o pereche de pantaloni, care nu imi mai veneau de vreun an jumate cel putin...iar atunci cand i-am cumparat pocneau pe mine, erau genul stransi de tot de sus pana jos, pe purtat la cizme, dar nu elastici...ei bine, azi i-am purtat si nu la cizme, pt ca jos la pulpa nu mai sunt deloc stramti:-/...in rest, nu vreau sa va zic cum arat in ei;;);;);;) "BESTIAL", a zis sotul de dimineata:P

si tickerul l-am modificat din nou, in sfarsit, dupa vreo 2 saptamani de stagnare...#:-s

Bravo;;) ai vazut, rabdare sa ai:D
Ma bucur ca ai reusit sa intrii in acei blugi;;)
Bravo si pentru ticker:)

ramayanaa 22 feb 2011 15:24:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Mersi Andra>:D<

Pitic Zuz, eu folosesc numai ceva ulei anticelulita, super natural si s-a imbunatatit f mult aspectul pielii, dar nu cred ca numai de la el, cred ca sportul si mancatul cat de cat sanatos mai degraba...si nu fac masaj nu stiu cat, il intind doar pe piele, se absoarbe repede

Aseara am fost sa jucam squash, maaaama ce febra musculara am facut!!! ca se pun in miscare alti muschi decat la sala...ar trebui sa mergem mai des, se consuma f multe calorii si am fost lac de apa dupa...mi-ar place sa fac si Zumba, tot de la voi am auzit de asta, m-am interesat la mine in oras daca se face, am luat contact cu o instructoare si mi-a raspuns ca tine undeva la o scoala de dans...am intrat pe un site ce mi l-a dat ea, dar erau numai cursuri de dans (merengue, salsa etc), dar eu vroiam ca fitness...mai caut

pitic zuz 22 feb 2011 15:35:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Ramayanaa, eu am facut masaj anticelulitic 12 sedinte, recunosc nu am tinut nici o dieta atunci, dar s-au vazut putin rezultate asupra pielii.
Zumba am facut si eu anu trecut, mi-a placut la nebunie, numai ca ma plictiseam ca faceam aceasi coregrafie, si o invatasem pe dinafara ca puteam sa o fac si acasa/ dar era fparte solicitant si distractiv, transpiram foarte mult.

monymo 22 feb 2011 18:42:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
buna!sunt mona si sunt noua pe acest site.vreau sa slabesc cam 5 kg dar totodata sa adopt si un stil alimentar sanatos...

dupy 23 feb 2011 15:18:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Hei fetele, ce faceti ? >:D<
Eu am clacat ieri, dupa o saptamana de strictete am papat 4 gogoshele :">
Dar parca nu imi pare rau, simteam nevoia. Acum reiau, am 53.6 si doresc progrese:d
In afara de dieta si miscare, mai stiti alte "trucuri" de pacalit kilogramele? :D
(de ex, eu am obs ca ajuta sa consumi alimente cat mai condimentate)

>:D< :-*

maneki 23 feb 2011 16:41:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
buna!
hai ca am reusit sa intru si eu putin, sper sa pot macar un mesaj pe zi sa va mai scriu... am avut niste zile destul de aglomerate

am mai avut si eu mici abateri in weekend... alcool :D, nu mult, dar na e abatere, plus ca am facut fasole cu ciolan afumat si nu m-am putut abtine sa nu pap si eu putin...
astazi in sfarsit mi-a venit si sigur imi vor trece si poftele de orice fel, o sa ma abtin mai usor
acum incerc sa mentin stilul de viata sanatos si sa am rabdare... sper macar sa mai dau 2 kg jos pana de Paste.. cam pe atunci e si ziua mea:) si as vrea sa ma bucur de reusita

am vazut fete noi pe-aici, chiar si un baiat... as vrea sa va spun ca trebuie sa aveti o mare vointa si sa aveti rabdare... incepeti pur si simplu un nou stil de viata..nu va poate spune nimeni la inceput cat veti slabi, daca veti slabi etc... dar cu siguranta ceva bun se va intampla in viata voastra daca renuntati la cateva alimente "rele" gen dulciuri, sucuri acidulate, cartofi prajiti, fast food... aveti incredere si faceti primul pas, oricine poate!!!!

mult succes!!!
>:D<:-*:-*

mariaaaa 23 feb 2011 21:24:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
buna fetelor! sunt noua,as vrea sa-mi fac prietene printre voi si sa ma ajutati sa ma tin d treaba,am tinut multe diete,am slabit dar nu m-am mentinut si m-am ingrasat la loc:((.Mereu am pofta d cv dulce...chiar azi am facut greseala d a manca foarte multe,iar acum ma simt vinovata:(.Sper sa pot scapa d acest viciu si sa slabesc...succes la toatee:*

andra_aly 23 feb 2011 23:19:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de monymo (Post 539079)
buna!sunt mona si sunt noua pe acest site.vreau sa slabesc cam 5 kg dar totodata sa adopt si un stil alimentar sanatos...

Bine ai venit printre noi! sa ne spui cam ce mananci , daca faci sport... mai multe despre tine:)
Mult succes!:)

Citat:

Anterior postat de mariaaaa (Post 541399)
buna fetelor! sunt noua,as vrea sa-mi fac prietene printre voi si sa ma ajutati sa ma tin d treaba,am tinut multe diete,am slabit dar nu m-am mentinut si m-am ingrasat la loc:((.Mereu am pofta d cv dulce...chiar azi am facut greseala d a manca foarte multe,iar acum ma simt vinovata:(.Sper sa pot scapa d acest viciu si sa slabesc...succes la toatee:*

Bun venit Maria:) Pai iti dai seama ca lòa toate ne e greu cu poftele, dar trebuie sa invatam sa le controlam;) nu e usor, dar incet incet o sa reusesti:)
Ce dieta tii? faci sport?
Iti doresc mult succes!:)

marinuta 24 feb 2011 09:13:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)
 
Salutare la toate slabutele de pe forum, vad ca nu numi voi aveti nevoia de a alua ceva dulge in furita, aseara am facut o mare gafa, am mincat 1 felie de torta, apoi piine cu salam, :(:((:"> , si aseara am calcat strib e prima data mam culcap pe o ureche, dar astazi mi-am spus GATA. Caci de pasti vreau sa am 48 kilograme. Cu ajutorul vostru sau des acele 17 kilograme si la moment am 52.6 kilograme. Incepind cu saptamiine viitoare tot Joi, cind va fi ziua cintarului sper vor fi mai putine kilograme. Voua bafta si ambitie multa multa caci la pasti sa fim cele mai cohete fete. Va-m pupat pe toate, sa aceti o zi frumoasa si placuta.:-*:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:45:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO