forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-ii-10180.html)

ramo0215 06 oct 2011 19:03:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 811329)
bine ramo sa nu gifii ca mine:))

sper..:)))

ramo0215 06 oct 2011 19:03:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 811330)
te poti uita la poze si ai sa o vezi:P

am vazut-o..:x:x:x

marinuta 06 oct 2011 19:04:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
fetele va urez bafta la sport care se pregatesc, eu plec prin casa sa fac ceva curatenie miine la ceai mai vb noi pa pa:-*:-*:-*:-*>:D<

Prapadeala 06 oct 2011 19:15:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 811256)
am citit draga........sincer nici nu stiam ce sa bag in gura asa de rau imi era noaptea un ochi nu am inchis:((:((

Citat:

Anterior postat de Asistenta81 (Post 811282)
Salutare fetele.......cum mai stati la kg?
:)

Marinuta, sa te simti mai bine si sa ai grija de tine...sanatatea inainte de toate

La kg, stau la fel, poate si din cauza ca ma lupt cu tranzitul...voi aveti probleme la capitolul acesta? cum le rezolvati? Eu am citit ca ceaiul verde ar face bine, dar pe mine nu m-a ajutat :(

ramo0215 06 oct 2011 20:10:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 811345)




Marinuta, sa te simti mai bine si sa ai grija de tine...sanatatea inainte de toate

La kg, stau la fel, poate si din cauza ca ma lupt cu tranzitul...voi aveti probleme la capitolul acesta? cum le rezolvati? Eu am citit ca ceaiul verde ar face bine, dar pe mine nu m-a ajutat :(

eu fac o cura cu detoxicolon..sau foloseam supozitoare cu glicerina..

Andra D 06 oct 2011 20:29:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Ramo draga, era un compliment ca esti pieptoasa! :D mie mi se pare ca ai un piept foarte fain si sexy!
Oh, eu sufar ca mi-s asa mici :)) as vrea sa facem schimb! si nu spune... tu esti muult mai sexy la corp.. eu arat asa nefeminin... asa masculin :-s am un corp tare drept :)) nicio forma :-j

ramo0215 06 oct 2011 21:38:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 811413)
Ramo draga, era un compliment ca esti pieptoasa! :D mie mi se pare ca ai un piept foarte fain si sexy!
Oh, eu sufar ca mi-s asa mici :)) as vrea sa facem schimb! si nu spune... tu esti muult mai sexy la corp.. eu arat asa nefeminin... asa masculin :-s am un corp tare drept :)) nicio forma :-j

mie imi place cum arati u..ai picioarele:x:x:x..si abdomenul:x:x:x..eu mai am d munca..eu sincer as vrea sa nu am sani mai deloc..asa acolo dar nu asa mari:(((..abia gasesc sutiene..costume de baie..sunt mica in spate si am cupele mari..:-<..

Andra D 06 oct 2011 21:50:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de ramo0215 (Post 811486)

mie imi place cum arati u..ai picioarele:x:x:x..si abdomenul:x:x:x..eu mai am d munca..eu sincer as vrea sa nu am sani mai deloc..asa acolo dar nu asa mari:(((..abia gasesc sutiene..costume de baie..sunt mica in spate si am cupele mari..:-<..

vaaai.. hai facem schimb! =)) iti dau eu picioarele..tu da-mi sanii!!
abdomenul??? wai.. nu se vede bine-n pzoe! :)) e burtaa..si e naspa :-j

dar gata.. facem schimb :>
mie mi se par sexi fetele cu piept mai mare.. sigur, ncii exagerat..dar nu m ise pare al tau prea mare... eu m-as mandri de el, in locul tau! :D
poti sa faci flotari si exercitii pentru el, sa-l tonifici.. si prin exercitiile astea se mai si micsoreaza, ca arde grasimea de-acolo :) eu mi-am luat dintr-un sueprmarket un fel de banda si o prin cu mainile si tot le departez si le apropii ... pot sa pun o poza sa vezi, daca te intereseaza :)

Alexik 06 oct 2011 22:02:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Ramona..poate tie iti pare rau ca ai sani..dar gandeste-te ca alte sute de fete fac operatie sa aiba..asa ca..:)nu e deloc placut sa fii mai plata;)

marlyn 06 oct 2011 22:53:46

Ajutati-ma please.
 
Buna tuturor slabutelor.Sant incantata ca am descoperit acest site si imi doresc sa leg cat mai multe prietenii....:):x>:D<Mam ingrasat intr-un an 18 kg.acest lucru nu mi sa intamplat niciodata mereu am avut o greutate constanta...Greseala o stiu mancam 1 data pe zi si numai seara....Mai rau mam umplut de celulita.Va rog ajutati-ma!!!!!!!Mentionez greutatea mea normala a fost 52 k si am ajuns la 70.Vreu o dieta sanatoasa si sa scap DE CELULITA!!!Va pupic si va mutumesc


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:13:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO