forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-50-60-kg-ii-10180.html)

Andra D 14 sep 2011 09:13:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Multumesc fetelor! :) Si va multumesc si pentru suport! Fara slabute n-as fi reusit..
Da Georgi.. imediat ajung unde vreau :) tu ce mai faci? cum merge mentinerea?

Hai fetele, ca poate dam jos acuma cu concursul.. hai sa incercam sa dam tot jos, tot cat vrem! :D si cat de repedee :)) sigur, mancand sanatos si cu sport :D

alosadci 14 sep 2011 09:20:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Salut fetelor! Andra , Marinuta felicitari pentu gramele date jos!!!>:D<
eu sunt dezamajita de cantar:-o nustiu care o fi pricina..dar astazi am ramas socata cand am urcat pe cantar...deci intr-o saptamane iese ca am adaugat 4 kg:-o:(( recunosc ca am mancat mult...hai 2 kg dar nu 4:((..cu siguranta am si multa apa..deci incepem concursul cu Doamne ajuta..eu cu 54.5:((

Jen 14 sep 2011 09:21:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 789573)
Neata fetele! :D

50,4 kg!! wiii :D

Jen, am inceput noi un concurs.. in care ne angajam ca de azi suntem corecte si ne punem serios pe treaba :D fiecare trebuie sa se cantareasca in fiecare saptamana...si e o mica intrecere... cu cat dai mai multe kg,.. cu atat esti mai sus :)) cam asta e :D

Ah, eu nu ma bag atunci ca nu mai am de dat jos. :-s

Felicitari Andra pentru noul ticker :D

alosadci 14 sep 2011 09:26:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Fetelor ajutati-ma va rog !!! e bine sa alergi in fiecare zi? La mine picioarele au devenit prea batute..mai groase..gamba mai mare:-o poate dauna cu ceva la picioare alergatul? Merci mult de eventuale raspunsuri:-*

Geanynna 14 sep 2011 09:31:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de alosadci (Post 789666)
Fetelor ajutati-ma va rog !!! e bine sa alergi in fiecare zi? La mine picioarele au devenit prea batute..mai groase..gamba mai mare:-o poate dauna cu ceva la picioare alergatul? Merci mult de eventuale raspunsuri:-*

Nu dauneaza alergatul, iti formeaza muschii:)
Si slabesti de peste tot, eu asa stiu:D

Am o profa la master, alearga zilnic, are 40 de ani si arata super super tare:)

Andra D 14 sep 2011 09:34:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de alosadci (Post 789666)
Fetelor ajutati-ma va rog !!! e bine sa alergi in fiecare zi? La mine picioarele au devenit prea batute..mai groase..gamba mai mare:-o poate dauna cu ceva la picioare alergatul? Merci mult de eventuale raspunsuri:-*

eu zic ca e imposibil sa adaugi 4 kg :| serios..ceva nu e ok...

Alergatul e cel mai bun la slabit! Dar atentie! Trebuie sa iti intinzi putin muschii inainte..si foloseste adidasi de alergat..adica sa aiba o talpa mai moale, sa iti protejezi picioarele. E f important! Altfel poti avea probleme cu gleznele, cu genunchii..

Eu zic sa mergi si la doctor sa iti faci un control..e ciudat ce-mi spui tu..cu 4 kg in plus intr-o saptamana... da-o-n colo de treaba.. :|

Andra D 14 sep 2011 09:36:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 789653)

Ah, eu nu ma bag atunci ca nu mai am de dat jos. :-s

Felicitari Andra pentru noul ticker :D

da..tu deja esti super, nu mai ai treaba :D :> sper sa fiu si eu pe cand ne vedem! :))

merci merci :) sunt fericita..vad ca dau jos constant.. sunt bucuroasa ca programul meu are efect... ca mi-am conceput eu programul de sport :) :D sunt entuziasmata.. n-am mai avut sub 50 kg de la 14 ani cam asa... oai..cand o sa vad acolo pe cantar 49,9 cred ca o sa explodez de fericireee :))

Jen 14 sep 2011 09:41:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Andra D (Post 789691)
da..tu deja esti super, nu mai ai treaba :D :> sper sa fiu si eu pe cand ne vedem! :))

merci merci :) sunt fericita..vad ca dau jos constant.. sunt bucuroasa ca programul meu are efect... ca mi-am conceput eu programul de sport :) :D sunt entuziasmata.. n-am mai avut sub 50 kg de la 14 ani cam asa... oai..cand o sa vad acolo pe cantar 49,9 cred ca o sa explodez de fericireee :))

Zi-mi si mie de programul tau de sport, trebuie si eu sa ma tonifiez.

alosadci 14 sep 2011 09:57:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
merci fetelor de raspuns!:-* poate s-a incepe odata ciclul asta..cred ca de la el se trag kg..

marinuta 14 sep 2011 10:17:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (II)
 
fetele alergatul ajuta cu 6 ani in urma alergam si in 3 luni am slabit 18 kg si era totul ok, cei drept pe zi mincam numai mere>:), acuma slabesc sanatos fara.... INFOMETARE;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:17:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO