forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/)
-   -   Vreau sa slabesc (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-50-kg-60-kg/vreau-slabesc-2319.html)

oana.andreea 07 aug 2009 17:03:31

Vreau sa slabesc
 
Buna:)
Ma numesc oana, am intrat pe site nu ca as avea neaparat nevoie sa slabesc dar imi place ce am gasit aici . Momentan trebuie sa tin si eu cura pt ca am probleme cu stomacu si mi sa recomandat (medicu) sa nu mai mananc "prostii" si am inceput sa caut pe net ce as putea manca , ca mam saturat de salata :)) (era cam singura chestie care stiam ca as putea manca)iar aici am gasit tot ce am nevoie .
ce pot sa mai zic felicitari pt site :x

nicol30 07 aug 2009 17:55:20

Re: buna :)
 
Bine ai venit printre noi!

>:D< >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

mishutza 07 aug 2009 18:00:15

Re: buna :)
 
Hello onesteanca mica.Si eu is din Onesti.Bine ai venit.
Care e problema de trebuie sa mananci sanatos?Ca sanatos poate insemna multe feluri de a manca.
Sa te faci sanatoasa repede.

oana.andreea 08 aug 2009 00:07:43

Re: buna :)
 
pai nu prea am avut niciodata probleme cu greutatea mereu am oscilat intre 50-55 kg , de aceea mi'am permis sa mananc orice , cartofii prajitzi , prajeli, grasimi fast food'uri etc.
Iar recent din cauza stresului Bac + Admitere am avut niste crize la stomac (nervi stomacali ), si ca sa le evit trebuie sa mananc mai sanatos . (fructe. legume. fara prajeli, fara condimente etc.)
si imi place sa cred ca e o usoara dieta :)) cu ocazia asta incerc sa scap si de celulita care o mai am pe picioare :)) si imi place aici pe site ca ma face sa cred ca se poate :P ma simt motivata ...:x

Roxana 08 aug 2009 01:04:58

Re: buna :)
 
Citat:

Anterior postat de oana.andreea (Post 17704)
Buna:)
Ma numesc oana, am intrat pe site nu ca as avea neaparat nevoie sa slabesc dar imi place ce am gasit aici . Momentan trebuie sa tin si eu cura pt ca am probleme cu stomacu si mi sa recomandat (medicu) sa nu mai mananc "prostii" si am inceput sa caut pe net ce as putea manca , ca mam saturat de salata :)) (era cam singura chestie care stiam ca as putea manca)iar aici am gasit tot ce am nevoie .
ce pot sa mai zic felicitari pt site :x

Bine ai venit in ,,familia noastra,,!

ianna 08 aug 2009 01:30:18

Re: buna :)
 
Buna Onule si bine ai venit printre noi

ce probleme de stomac ai? de diagnostic nervi stomacali n-am auzit:)

anyway poate e mai bine sa evitzi tot ce ridica aciditatea precum otetul sau merele, lamaia, grepfruit


Citat:

Anterior postat de oana.andreea (Post 17704)
Buna:)
Ma numesc oana, am intrat pe site nu ca as avea neaparat nevoie sa slabesc dar imi place ce am gasit aici . Momentan trebuie sa tin si eu cura pt ca am probleme cu stomacu si mi sa recomandat (medicu) sa nu mai mananc "prostii" si am inceput sa caut pe net ce as putea manca , ca mam saturat de salata :)) (era cam singura chestie care stiam ca as putea manca)iar aici am gasit tot ce am nevoie .
ce pot sa mai zic felicitari pt site :x


dietfo0d 08 aug 2009 06:29:13

Re: buna :)
 
welcomee:) sa te insanatosesti repede:*

oana.andreea 08 aug 2009 09:24:41

Re: buna :)
 
multzumesc fetelor :-* suntetzi niste dragute ..
chiar imi place aici la voi ... mai am si eu cu cine vb ... de 2 saptamani am ajuns in italia si am uitat cum se socializeaza :))
Nu am iesit decat de vreo 3 ori din casa ... pt ca trebuie sa invatz pt admitere , care e foarte airea si mai sunt 20 de zile (imaginatziva ca trebuie sa invatz si constitutzia italiei :)) eu nu o stiu nici pe a romaniei )
Cat despre nervi mei stomacali , sunt pe sistem nervos pt ca ma agit prea mult :))
Si de asta medicu mia zis sa am grija ce mananc macar ca poate nu o sa mai fiu atat de predispusa la crize ...
Gata va pup :-*:-*:-*(ma intorc la studiat )
http://mintencolturi5.files.wordpres...-sad-faces.jpg

Bee 07 oct 2009 16:10:26

Vreau sa slabesc 4 cm
 
Please help! Vreau sa slabesc 4 cm in talie, dar fara a da jos prea multe kg. Problema mea este ca depun grasimea in zona abdominala si vreau neaparat sa scap de ea. Totusi, sunt multumita de restul corpului meu.

mishutza 07 oct 2009 17:56:07

Re: Vreau sa slabesc 4 cm
 
Incearca tae-bo bootcamp abs,functioneaza garantat,eu in primele 2 luni maxim am pierdut cam 15 cm in talie,ok,am si slabit la kg,dar corpulmi s-a modelat foarte bine.Adica,am poze cand aveam 76 de kg ca si acum,dar acum arat mult mai slaba decat atunci.
Deci,fa zilnic tae-bo si sigur vei vedea rezultate.>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:41:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO