forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-60-70-kg-ii-8639.html)

Monica17 30 mar 2011 22:41:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de roxyyc (Post 598740)
fetelor.. vorbarete ati mai fost.... 10 pagini am avut de recuperat... uffff... am fost toata ziua prin oras azi am .... alergat pe ici pe colo... am papat aiurea rau ptr ca nu am avut timp... apoi cu Raul in parc... sunt franta... dar mai stau putin cu voi la palavre si apoi bag macar 20 min bicicleta asa ca sa nu am constiinta incarcata...

e foarte bine ca nu te lasi >:D<..putin sport nu strica niciodata :-*
ce ai papat azi?:-*

roxyyc 30 mar 2011 22:55:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 598745)
e foarte bine ca nu te lasi >:D<..putin sport nu strica niciodata :-*
ce ai papat azi?:-*

pai ieri gatisem o varzica calita si scosesem si niste piept de pui sa il perpelesc putin la teflon... dar au intervenit ceva treburi si a trebuit sa plec... asa ca am luat masa in oras... am papat dimi acasa... iaurt cu 1/2 banana si 10g musli, apoi pe la 11,30 am papat cativa biscuiti bellvita start apoi pe la 14 am papat o salata cu somon la o cafenea prin oras... apoi in parc am bagat cativa pufuleti cu Raul iar cand am ajuns acasa (in jur de 21,30) am papat un iaurt cu prune uscate.... putin si total aiurea...

Monica17 30 mar 2011 22:56:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de roxyyc (Post 598760)
pai ieri gatisem o varzica calita si scosesem si niste piept de pui sa il perpelesc putin la teflon... dar au intervenit ceva treburi si a trebuit sa plec... asa ca am luat masa in oras... am papat dimi acasa... iaurt cu 1/2 banana si 10g musli, apoi pe la 11,30 am papat cativa biscuiti bellvita start apoi pe la 14 am papat o salata cu somon la o cafenea prin oras... apoi in parc am bagat cativa pufuleti cu Raul iar cand am ajuns acasa (in jur de 21,30) am papat un iaurt cu prune uscate.... putin si total aiurea...

lasa ca de maine iti revi si o sa fie bine! >:D<

roxyyc 30 mar 2011 23:03:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
eeee.... si maine am program incarcat... de fapt cred ca vreo cateva sapt de acum inainte... sunt ceva probleme la serviciu, sunt bagata si intr-un proces (ca martor) din cauza asta... si ma tot cheama de acasa.... si mai nasol ideea este ca nu mai recunosc nici un coleg .... parca sunt turbati.... sunt din ce in ce mai dezamagita de ceea ce vad acolo... si sunt si in dubii daca sa ma mai intorc acolo sau sa incep sa imi caut in alta parte...

roxyyc 30 mar 2011 23:10:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Fetelor eu ma bag la putin sport... intre timp m-am razgandit... nu prea am chef de bicicleta asa ca o sa bag niste exercitii ptr abdomen, fesieri, coapse, talie...

Monica17 30 mar 2011 23:12:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de roxyyc (Post 598771)
eeee.... si maine am program incarcat... de fapt cred ca vreo cateva sapt de acum inainte... sunt ceva probleme la serviciu, sunt bagata si intr-un proces (ca martor) din cauza asta... si ma tot cheama de acasa.... si mai nasol ideea este ca nu mai recunosc nici un coleg .... parca sunt turbati.... sunt din ce in ce mai dezamagita de ceea ce vad acolo... si sunt si in dubii daca sa ma mai intorc acolo sau sa incep sa imi caut in alta parte...

Ah...imi pare rau ca esti dezamagita.
Totusi ai putea sa te intorci acolo o perioada. Si daca nu iti place poti cauta in alta parte. Totul e sa nu te grabesti ca apoi sa regrreti mai tarziu >:D<.
Acum...asta e doar o parere. Tu ai parerea ta si faci cum crezi ca-ti va fii tie mai bine :-*:-*

Monica17 30 mar 2011 23:13:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de roxyyc (Post 598780)
Fetelor eu ma bag la putin sport... intre timp m-am razgandit... nu prea am chef de bicicleta asa ca o sa bag niste exercitii ptr abdomen, fesieri, coapse, talie...

Spor la treaba! [*abdomene*][*stepaerobic*]>:D<

Monica17 30 mar 2011 23:26:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Noapte buna fetelor! :-*

roxyyc 30 mar 2011 23:29:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 598782)
Ah...imi pare rau ca esti dezamagita.
Totusi ai putea sa te intorci acolo o perioada. Si daca nu iti place poti cauta in alta parte. Totul e sa nu te grabesti ca apoi sa regrreti mai tarziu >:D<.
Acum...asta e doar o parere. Tu ai parerea ta si faci cum crezi ca-ti va fii tie mai bine :-*:-*

Mercik Moni.... esti o dulcica...:-*:-*:-*... pana in august am tot timpul sa reflectez daca ma intorc acolo sau nu... dar crede-ma ca mi se face greata numai cand ma gandesc... de fiecare data cand trec pe acolo ma crucesc de transformarea oamenilor... de cum se vand intre ei, de cum se las manipulati de niste unii nou veniti...ca sa nu spun de presiunile care se fac asupra mea... noroc ca am o personalitate mult prea puternica ca sa ma las influentata in a face rau unei persoane care a facut numai bine la toata lumea... e aiurea rau de tot dar asta e viata... astia sunt oamenii, astia sunt romanii, fara principii, fara coloana vertebrala, niste marionete ....cu ei defilam...

roxyyc 30 mar 2011 23:32:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
gata.. acum chiar ca ma bag la sport ... poate ma mai destind putin .... am terminat si ceiutul... maine iar alergatura, iar declaratii peste declaratii, iar alergatura de la o institutie la alta... noroc ca conflictele de munca se judeca la urgenta... dar maine imi voi lua varza la mine si voi papa in masina.. ca tare imi face cu ochiul si nici nu m-am atins de ea...


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:11:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO