forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-60-70-kg-ii-8639.html)

steffany 03 mai 2011 21:48:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
apropo de mesaje , intr-o zi cand bagam la greu cu mesaje pe privat cu o slabuta mi-a venit un mesaj care mia zis ca am depasit numarul de mesaje pe ora:)) asa ca aveti grija sa nu patiti si voi la fel si apoi sa nu ne mai puteti scrie nici noapte buna:)

Slabuta 03 mai 2011 21:48:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Va rog nu uitati ca aceasta comunitate este despre stil de viata sanatos, iar cresterea artificiala a numarului de mesaje va conduce la penalizari.

Monica17 03 mai 2011 21:48:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bellajane (Post 641387)
Ptiu ce draguta esti, as vrea eu:"> sa fi aratat asa vreodata;;) dar acum am planuri mari, [*stepaerobic*][*abdomene*][*fitness*][*banda*]:D:D:D

Te-am prins!!! >:)
Sa nu cumva sa te aud ca te plangi >:) ca vin dupa tine cu biciul (stiu eu pe cineva de la care sa-l imprumut=))). Eh.. si biciul asta face minuni >:).
Arati super, daraga mea :x. Putin sport si o sa arati mai mult decat BESTIAL! :x De ce n-as avea si eu piciorusele tale? :x
Te pup :-*

andra_aly 03 mai 2011 21:48:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de steffany (Post 641384)

noapte buna si tie andra si somnic usor>:D<>:D< si te asteptam si maine pe la noi:-*:-*

Noapte buna si tie ca nu am vb in seara asta:-*
>:D<>:D<

ps: fetelor, va reamintesc ca regula de la concurs zice despre cele 300 de mesaje cu un scop: o slabuta cu vechime nu sunt sansele asa mari ca o slabuta la inceput sa abandoneze..
iar daca abandoneaza liderul, face rau echipei. asa ca haideti sa nu ne prostim;)
mesajele apar...dar sa nu le scriem doar pentru un anumit scop, ok?;)

Monica17 03 mai 2011 21:49:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de steffany (Post 641397)
apropo de mesaje , intr-o zi cand bagam la greu cu mesaje pe privat cu o slabuta mi-a venit un mesaj care mia zis ca am depasit numarul de mesaje pe ora:)) asa ca aveti grija sa nu patiti si voi la fel si apoi sa nu ne mai puteti scrie nici noapte buna:)

A venit slabuta si... a spus ca nu e bine ce se face aici.... Deci shhhhtttt :">...

raicuraluca 03 mai 2011 21:50:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de madd (Post 641396)
ia zi raluk la ce facultate esti?

Eu sunt la Facultatea de economie din Iasi :)

Citat:

Anterior postat de steffany (Post 641397)
apropo de mesaje , intr-o zi cand bagam la greu cu mesaje pe privat cu o slabuta mi-a venit un mesaj care mia zis ca am depasit numarul de mesaje pe ora:)) asa ca aveti grija sa nu patiti si voi la fel si apoi sa nu ne mai puteti scrie nici noapte buna:)

Vai ce bine ca mi-ai zis :D. Multumesc :)). Dar imi restrictioneaza msg numai pt o ora nu?

shtrengaritza23 03 mai 2011 21:50:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
nb andra, vise placute :*

bellajane 03 mai 2011 21:50:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
eu nu te las ralu, scriu pe forum ma uit la meci si ascult serialul pe net, sunt mai rau ca Napoleon, oare slabesc daca faca atatea lucruri de pe loc:)::)):)):))

andra_aly 03 mai 2011 21:50:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de steffany (Post 641397)
apropo de mesaje , intr-o zi cand bagam la greu cu mesaje pe privat cu o slabuta mi-a venit un mesaj care mia zis ca am depasit numarul de mesaje pe ora:)) asa ca aveti grija sa nu patiti si voi la fel si apoi sa nu ne mai puteti scrie nici noapte buna:)

Acolo era vorba doar de mesaje private. asa ca stati linistita. ;) dar sa nu uitam, ca nu are rost sa se scrie mesaje aiurea...

madd 03 mai 2011 21:50:26

imi place ce scrie la dieta ta acolo sus SB da nu renunt la mere verzi

Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 641410)

Acolo era vorba doar de mesaje private. asa ca stati linistita. ;) dar sa nu uitam, ca nu are rost sa se scrie mesaje aiurea...

inca vreo 17.000 de mesaje si te ajung si pe tine:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:12:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO