forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-3734.html)

lucia ely 12 iun 2010 22:33:12

Re: noua
 
deci ce ai hotarat?ce dieta vei urma?:D de maine incepi nu?:D

Ramonaky 12 iun 2010 22:45:08

Re: noua
 
Buna seara fetelor! ma bucur tare mult ca am ajuns si eu pe aici..poate-poate o sa ma ambitionez pe langa voi sa scap de kg in plus:) Ma numesc Ramona si traiesc de 2 ani in Grecia...de aici am "castigat" si 10 kg in plus:( pastile nu am luat niciodata,dar decate ori zic ca incep o dieta...o si las balta.Adevarul este ca mi-e tare greu sa renunt la dulciuri...si in general sunt gurmanda,dar inainte sa vin aici nu aveam problema cu kg:( nu stiu ce sa mai zic acum,pt inceput...sper sa comunicam cat de mult,k poate asa,o sa pot face fata "chinurilor" :D va multumesc!!o seara buna

lucia ely 12 iun 2010 22:56:56

Re: noua
 
Citat:

Anterior postat de Ramonaky (Post 217779)
Buna seara fetelor! ma bucur tare mult ca am ajuns si eu pe aici..poate-poate o sa ma ambitionez pe langa voi sa scap de kg in plus:) Ma numesc Ramona si traiesc de 2 ani in Grecia...de aici am "castigat" si 10 kg in plus:( pastile nu am luat niciodata,dar decate ori zic ca incep o dieta...o si las balta.Adevarul este ca mi-e tare greu sa renunt la dulciuri...si in general sunt gurmanda,dar inainte sa vin aici nu aveam problema cu kg:( nu stiu ce sa mai zic acum,pt inceput...sper sa comunicam cat de mult,k poate asa,o sa pot face fata "chinurilor" :D va multumesc!!o seara buna

buna seara ! si bine ai venit printre noi:)
eu zic sa iti faci si tu un jurnal ,sa scrii ce te motiveaza ,ce dieta vrei sa urmezi ,ce sport faci...si aja mai departe.
asa o sa te sprijinim ,o sa te certam,o sa te felicitam :D
noi vom fi mereu alaturi de tine:*:*

Ramonaky 12 iun 2010 23:11:12

Re: noua
 
multumesc>:D<bine v-am gasit! o sa incep de maine cu un jurnal pt a fi mai usor sa comunicam.sper sa reusesc de data asta;)ms de incurajare:-*

Irina Costas 13 iun 2010 07:04:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Bine ai venit Missiealkatraz!
Te asteptam cu ideile tale pt dieta!

Irina Costas 13 iun 2010 07:16:21

Re: noua
 
Salutare IZZIE ! Bine ai venit printre noi!
Referitor la pastilute si diete minune eu zic sa te linistesti,nu ai idee ce dezatru provoaca organismului,
Ca idee de regim iti propun sa manaci dimineata superrr bine,ce-ti pofteste inimioara,ca sa fii informa toata ziua,la pranz ceva carnita trasa la gratar cu o salatica,iar seara un iaurt si la gustari fructe,astfel nu privezi organismul de nimic din ce are nevoie,slabesti incet si sigur si nici nu risti sa devii anemica.
Te ppam si te asteptam mai des pe la noi!

Irina Costas 13 iun 2010 07:19:53

Re: noua
 
Cred ca justbelieve, trebuie sa fie un exemplu pt toate slabutele noi,care cauta diete miraculoase,asa ceva nu exista ! Cel mai bine este sa nu privezi organismul de alimentele care ii sunt necesare.

Irina Costas 13 iun 2010 07:22:59

Re: noua
 
Salutare Ramonaky !
Deocamdata staibine cu kg la inaltimea ta.Dar trebuie lucrat la partea cu dulciurile,pt inceput incearca sa consumi doar dulciuri de casa sunt mai sanatoase si mai putin calorice ca cele din comert si incearca sa le consumi la ore rezolabile,dim e foarte bine sa mai papi un dulce si maxim la pranz!
te pupik!

lucia ely 13 iun 2010 08:43:53

Re: noua
 
neata fetelor>:D< ce planuri aveti pentu azi?:D
eu voi sta in casa:D sau cel mult pe terasa(la mine acasa)

va pupacesc>:D< o zi frumoasa la toate :*:*:*

Izzie 13 iun 2010 09:38:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
azi? cred ca trebuie sa merg in oras..

altceva voiam sa va zic.. stiti cum e cand sunteti foarte incantate ca tineti dieta si faceti sport si cand va urcati pe cantar, vi se duce tot elanul, pentru ca ori ati pus ori nu ati dat jos nimic?

eh, asa e la mine. de vreo 5 zile fac aerobic si azi m-am urcat pe cantar. nici macar 100 de grame nu am scazut! stiu ca cu o floare nu se face primavara, dar totusi... oricum, cred ca acel cantar e putin stricat.. :D

o zi frumoasa va doresc!


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:45:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO