forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-ii-9368.html)

niculina04 28 feb 2012 18:35:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
reteta de slabit cand o puneti in aplicare si aveti rezultate ma anuntati sa o incep si eu:-/:(:))
Cântăreaţa a mărturisit că, pe lângă o dietă alimentară şi sport, mişcarea din dormitor a ajutat-o cel mai mult să slăbească, mai ales că avea parte de 5 partide de sex pe zi. "Încap în blugii fiicei mele de 13 ani! Abdomenul meu are pătrăţele din nou. Sunt aceeaşi fată de acum 15 ani...faptul că am pierdut atâtea kilograme mă face cea mai bună mamă posibilă. Energia mea e foarte ridicată!", a spus Mel B, extrem de fericită că a revenit la silueta de dinainte să rămână însărcinată şi că putut da jos peste 30 de kilograme.



frumusikapro 28 feb 2012 19:29:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Va urez o seara furmoasa fetelor, ma retrag ,ma doare capul ingrozitor :(( nici nu pot sa il tin drept :( .

Da o fi buna pentru fetele ce pot ,cu siguranta eu zic pas,mai ales la 5 partide pe zi :))

Rallara 28 feb 2012 19:36:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de calamyra (Post 958759)
yupiiiiii bravo draguta!!!:-*

mutumesc;)>:D<>:D< Ziua ta de cantar cand e? Nu e luni ca si la mine?:)

Rallara 28 feb 2012 19:37:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de frumusikapro (Post 958784)
Buna Rallara >:D< !
Super FELICITARI :x >:D<>:D<>:D< !!!!

hehehe, merci merci...:D
La tine cum sta treaba scumpo?:-* de ce stagnezi oare? ai intrat pe platou?
Te pup si sper sa nu te mai doara capul, ne vedem maine dimineata

frumusikapro 28 feb 2012 19:39:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 959159)
hehehe, merci merci...:D
La tine cum sta treaba scumpo?:-*

La mine la fel , nici slaba dar nici grasa, stagnez #:-s am o durere de cap ingrozitoare:(( .

Rallara 28 feb 2012 19:42:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de frumusikapro (Post 959164)
La mine la fel , nici slaba dar nici grasa, stagnez #:-s am o durere de cap ingrozitoare:(( .

lasa ca trece pana maine, eventual ia un medicament de durere:-*

ocsanel 28 feb 2012 20:41:28

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 959038)
reteta de slabit cand o puneti in aplicare si aveti rezultate ma anuntati sa o incep si eu:-/:(:))
Cântăreaţa a mărturisit că, pe lângă o dietă alimentară şi sport, mişcarea din dormitor a ajutat-o cel mai mult să slăbească, mai ales că avea parte de 5 partide de sex pe zi. "Încap în blugii fiicei mele de 13 ani! Abdomenul meu are pătrăţele din nou. Sunt aceeaşi fată de acum 15 ani...faptul că am pierdut atâtea kilograme mă face cea mai bună mamă posibilă. Energia mea e foarte ridicată!", a spus Mel B, extrem de fericită că a revenit la silueta de dinainte să rămână însărcinată şi că putut da jos peste 30 de kilograme.



:)) pai da mamuca-i, eu as face si eu sportul asta, dar aici ai nevoie de partener si cine sa munceasca...ca sotul nu s-ar da nici el la oparte de asa metoda de slabire;) cred ca rupe totul in pat daca o facut patratele la burta...:-o:"> ei hai fetele, spor la treaba;)

vio30 28 feb 2012 21:11:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
buna fetele!!eu intru aproape numai seara!am avut ff mult de alergat zilele astea,nici mie nu-mi vine a crede cat!mai este si maine zi f grea,si apoi sa intru cat de cat in normal,ca nu or fi intrat zilele in sac,si nici salariu dublu nu-mi dau si nici statuie nu-mi fac,sa ma agit atat!continui cu south beach,nu ma mai urc pe cantar deloc,pana sambata am zis!simt inca ca mai am apa de eliminat!nu am apucat sa-mi iau ceai de urzica si eu!acum mi-am facut unul de soc ...imi simt mainile graznic de umflate,nu pot sa strang pumnul!niculina da buna dieta ai mai gasit!noi ne punem cu vedetele astea.....care au si bona la copii si timp berechet,si pe deasupra si nimfomane!!!:P:-snu-i de nasul nostru o asa dieta!lasa.....stii si tu ca dau rezultate si dietele noastre!:x va pup!

niculina04 28 feb 2012 22:09:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
[Q
"Cântăreaţa a mărturisit că, pe lângă o dietă alimentară şi sport",eu doar cu astea ma incadrez:(:(:(restul am sters,nu e de mine:((:((:((:)):)):)).........noapte buna!



calamyra 28 feb 2012 23:03:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 959157)
mutumesc;)>:D<>:D< Ziua ta de cantar cand e? Nu e luni ca si la mine?:)

ba da, tot luni e momentul adevarului.;;)
am intrat sa mai ma relaxez, am facut banda, bicicleta si vibromasaj 40 de min si inca nu m-as pune in pat, desi e tarziu si maine dimi nu ma vad bine cu trezitul.:))
pai probabil daca nu am munci si nu ne-am chinui cu stresul de la serviciu, cel de acasa si grija unei diete....am avea timp sa includem si cele 5 partide pe zi asta in cazul in care noi am fi cantarete si sotul producator muzical.:D dar cum nu suntem, atunci ne tinem de dieta noastra si de sport.;)
noapte buna sa aveti slabutelor!!!>:D<
si maine frumusika vrem sa auzim numai de bine despre tine.:-*

rainbow83 28 feb 2012 23:20:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
niculina, tare nebuna esti! nici de mine nu e dieta asta:))
calamyra, da trebuia sa-mi monteze ierialt internet,dar n-au mai venit:((. ma chiuni de 4 luni sa-mimonteze astia. cred ca renunt la ei si imi fac contract in alta parte
rallara, felicitari pt minusul de la cantar>:D<
marinuta,ms de felicitari! da, il astept pe bebe2>:D<

eu azi am reusit sa ies la plimbare vreo 2 ore:x, ce bine ma simteam dupa. sper sa ies si maine

McFoxxi 28 feb 2012 23:55:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 959663)
niculina, tare nebuna esti! nici de mine nu e dieta asta:))
calamyra, da trebuia sa-mi monteze ierialt internet,dar n-au mai venit:((. ma chiuni de 4 luni sa-mimonteze astia. cred ca renunt la ei si imi fac contract in alta parte
rallara, felicitari pt minusul de la cantar>:D<
marinuta,ms de felicitari! da, il astept pe bebe2>:D<

eu azi am reusit sa ies la plimbare vreo 2 ore:x, ce bine ma simteam dupa. sper sa ies si maine

Şi eu am vrut să ies să mă plimb, dar a început să ningă şi nu am mai ieşit.:(. Noapte bună:*.

cristinicca 29 feb 2012 08:14:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Neata fetelor mama dar ce cuminti a-ti fost in weekend nici una nu ziceti de tentatii si pacate , toate a-ti scazut la cantar FELICITARIIIII.
Azi m-am cantarit si eu si am 73;;):):Dsunt super bucuroasa.
Ma ajuta mult ceaiul pe care il bea frumusika mi-am luat si eu functioneaza tare bine. O zi buna fetelor si spor la slabit..>:D<

Rallara 29 feb 2012 08:33:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de McFoxxi (Post 959696)


Şi eu am vrut să ies să mă plimb, dar a început să ningă şi nu am mai ieşit.:(. Noapte bună:*.

vai mie cat imi place sa ma plimb in timp ce ninge8->8->8->
imi va fi tare dor de zapada pana la anul:x
si aici a nins si s-a asezat de 2-3 degete:)

Rallara 29 feb 2012 08:34:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de cristinicca (Post 959758)
Neata fetelor mama dar ce cuminti a-ti fost in weekend nici una nu ziceti de tentatii si pacate , toate a-ti scazut la cantar FELICITARIIIII.
Azi m-am cantarit si eu si am 73;;):):Dsunt super bucuroasa.
Ma ajuta mult ceaiul pe care il bea frumusika mi-am luat si eu functioneaza tare bine. O zi buna fetelor si spor la slabit..>:D<

da, bravo noua;)
cat ai slabit?

rainbow83 29 feb 2012 09:01:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
'neata, slabute! haideti la capuccino, cafea, ceai!>:D<
la mine aici e o ceataaaaaa,nici nu se vede padurea si nici muntele:>, sper sa se ridice pana dupa masa

cristinicca 29 feb 2012 09:17:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 959783)
vai mie cat imi place sa ma plimb in timp ce ninge8->8->8->
imi va fi tare dor de zapada pana la anul:x
si aici a nins si s-a asezat de 2-3 degete:)

Pai in total 2.5 kg dar intr-o saptamana 1kg pentru ca in ultima saptamana m-am tinut bine doar o zi de pacate am avut si in urmatoarea zi la pranz am papat o masa si in tot restul zilei doar fructe.;) .E ceva neinregula sunt prea multe kg pierdute in timp putin sau de ce ma intrebi?
Eu de regula mai si postesc acu k suntem in post sper sa dau si mai multe kg :D...........

frumusikapro 29 feb 2012 09:29:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Neata fetelor :* Rainbow da vreau si eu o ceasca de cafea:*
Cristinicca ma bucur ca isi face efectul ceaiul si la tine , am depasit si eu crampele dupa mult timp ... Astazi ma simt mai bine , astazi e zi de curatenie generala deci nu prea o sa stau jos :)) ,mi-a mai trecut starea de moleseala .
M-am cantarit dimineata si arata cantarul tot 67 kg :( iar in cm am iar 93,semn ca numai sunt asa umflata :D .

Rallara 29 feb 2012 09:31:07

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de cristinicca (Post 959882)
Pai in total 2.5 kg dar intr-o saptamana 1kg pentru ca in ultima saptamana m-am tinut bine doar o zi de pacate am avut si in urmatoarea zi la pranz am papat o masa si in tot restul zilei doar fructe.;) .E ceva neinregula sunt prea multe kg pierdute in timp putin sau de ce ma intrebi?
Eu de regula mai si postesc acu k suntem in post sper sa dau si mai multe kg :D...........

eu in primele zece zile am slabit -1.5kg. Dar fiecare corp e diferit, depinde de ce dieta tii, daca mananci sanatos si faci sport, e totul in regula, felicitari:-*<:-P<:-P

Rallara 29 feb 2012 09:33:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de frumusikapro (Post 959916)
Neata fetelor :* Rainbow da vreau si eu o ceasca de cafea:*
Cristinicca ma bucur ca isi face efectul ceaiul si la tine , am depasit si eu crampele dupa mult timp ... Astazi ma simt mai bine , astazi e zi de curatenie generala deci nu prea o sa stau jos :)) ,mi-a mai trecut starea de moleseala .
M-am cantarit dimineata si arata cantarul tot 67 kg :( iar in cm am iar 93,semn ca numai sunt asa umflata :D .

bine ca nu te mai doare capul>:D<
Spor la curatenieeee!!!;)
Si nu te intrista ca e tot atat, trebuie sa ne mentinem vointa puternica si sa avem rabdare, da?:-*:x

cristinicca 29 feb 2012 09:34:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de frumusikapro (Post 959916)
Neata fetelor :* Rainbow da vreau si eu o ceasca de cafea:*
Cristinicca ma bucur ca isi face efectul ceaiul si la tine , am depasit si eu crampele dupa mult timp ... Astazi ma simt mai bine , astazi e zi de curatenie generala deci nu prea o sa stau jos :)) ,mi-a mai trecut starea de moleseala .
M-am cantarit dimineata si arata cantarul tot 67 kg :( iar in cm am iar 93,semn ca numai sunt asa umflata :D .

Sa stii k crampele nu sunt foarte incomode nu sunt atat de puternice dar e ok.
Modul in care imi prepar ceaiul e 500ml apa in care pun 3 plicuri de ceai si il beau asa cate putin toata ziua si pe langa el mai beau apa cat de multa pot.Zi-mi te rog tu cum iti faci ceaiul?

frumusikapro 29 feb 2012 09:36:17

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 959928)
bine ca nu te mai doare capul>:D<
Spor la curatenieeee!!!;)
Si nu te intrista ca e tot atat, trebuie sa ne mentinem vointa puternica si sa avem rabdare, da?:-*:x

Da desigur Rallara , ma bucur ca numai sunt asa grasa :-o si ca am slabit , pot fi asa si multa vreme :"> numai sa ma mentin ,daca pun inapoi atunci o sa fiu trista .

Am pus o poza in album :)) sincer imi place cum arat acuma , dar este loc si de mai bine b-) vreau sa ajung macar la 60 de kg nu cer 90/60/90 ca nu is nebuna :)) .

cristinicca 29 feb 2012 09:37:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 959921)
eu in primele zece zile am slabit -1.5kg. Dar fiecare corp e diferit, depinde de ce dieta tii, daca mananci sanatos si faci sport, e totul in regula, felicitari:-*<:-P<:-P

Pai eu mananc mancare gatita dar nu prajit in ulei si nu gras , 3 mese pe zi.Sport nu fac k nu prea pot de fetita mea.Foamea` nu fac;;);)

frumusikapro 29 feb 2012 09:38:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de cristinicca (Post 959931)
Sa stii k crampele nu sunt foarte incomode nu sunt atat de puternice dar e ok.
Modul in care imi prepar ceaiul e 500ml apa in care pun 3 plicuri de ceai si il beau asa cate putin toata ziua si pe langa el mai beau apa cat de multa pot.Zi-mi te rog tu cum iti faci ceaiul?

La mine ceaiul nu e pliculet ci plante in sine , la o cana de 250 de ml pun o lingura .Nu au fost incomode la tine , la mine a fost dezastru :(( foarte incomod mai ales cand ma apuca pe la 2-3 dimineata si fugeam la wc :)) ca se trezea si al meu de ce dureri aveam , acuma da sunt acceptabile crampele .

calamyra 29 feb 2012 09:38:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
neata fetele!>:D<
spor la curatenie frumusika!!:-*
si o zi minunata va doresc!!!;;);;)

Rallara 29 feb 2012 09:38:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de cristinicca (Post 959941)
Pai eu mananc mancare gatita dar nu prajit in ulei si nu gras , 3 mese pe zi.Sport nu fac k nu prea pot de fetita mea.Foamea` nu fac;;);)

e bine atunci draga mea:-*

rainbow83 29 feb 2012 09:38:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de frumusikapro (Post 959916)
Neata fetelor :* Rainbow da vreau si eu o ceasca de cafea:*
Cristinicca ma bucur ca isi face efectul ceaiul si la tine , am depasit si eu crampele dupa mult timp ... Astazi ma simt mai bine , astazi e zi de curatenie generala deci nu prea o sa stau jos :)) ,mi-a mai trecut starea de moleseala .
M-am cantarit dimineata si arata cantarul tot 67 kg :( iar in cm am iar 93,semn ca numai sunt asa umflata :D .

frumusika, nu te descuraja, esti intr-o perioada de platou, dar va trece si asta si vei incepe din nou sa slabesti>:D<. si eu am avut perioade de platou si incercam sa merg mai mult pe jos, eu sport nu aveam cum sa fac si atunci organismul ceda si incepeam iar sa slabesc

cristinicca, este bine cat ai slabit, la inceput se pierd mai usor kg>:D<

frumusikapro 29 feb 2012 09:46:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow83 (Post 959953)
frumusika, nu te descuraja, esti intr-o perioada de platou, dar va trece si asta si vei incepe din nou sa slabesti>:D<. si eu am avut perioade de platou si incercam sa merg mai mult pe jos, eu sport nu aveam cum sa fac si atunci organismul ceda si incepeam iar sa slabesc

cristinicca, este bine cat ai slabit, la inceput se pierd mai usor kg>:D<

Ms Rainbow>:D< :-*
Neata calamyra si tie :-*
Cand ma gandesc ca paltonul ala crapa pe mine si nu il puteam imbraca :)) acum sta larg si e mult mai comod .

calamyra 29 feb 2012 10:09:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de frumusikapro (Post 959966)
Ms Rainbow>:D< :-*
Neata calamyra si tie :-*
Cand ma gandesc ca paltonul ala crapa pe mine si nu il puteam imbraca :)) acum sta larg si e mult mai comod .

arati foarte bine>:D<>:D<
azi ce aveti in meniu?;;)

frumusikapro 29 feb 2012 10:14:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Azi inca nu mi-am facut un plan, tre sa merg la cumparaturi sincer numai stiu ce sa fac... :(

calamyra 29 feb 2012 10:25:34

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de frumusikapro (Post 960012)
Azi inca nu mi-am facut un plan, tre sa merg la cumparaturi sincer numai stiu ce sa fac... :(

si eu trebuie sa merg, dar nu stiu ce sa mananc deseara.....;)

Rallara 29 feb 2012 10:35:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Va pup scumpelor, sa aveti o zi minunata si sa va tineti mai departe de treaba:-*

calamyra 29 feb 2012 10:44:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 960053)
Va pup scumpelor, sa aveti o zi minunata si sa va tineti mai departe de treaba:-*

si noi te pupam :-*, ne tinem, ne tinem ...;;)insa si tu....>:D<
eventual maine putem da putin kicks....ca e 1 martie....si poate o praji cu fetele intre 1 si 8 martie meritam.;)

Rallara 29 feb 2012 10:48:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de calamyra (Post 960077)
si noi te pupam :-*, ne tinem, ne tinem ...;;)insa si tu....>:D<
eventual maine putem da putin kicks....ca e 1 martie....si poate o praji cu fetele intre 1 si 8 martie meritam.;)

:))nici o sansa>:) te pup scumpa:-*

calamyra 29 feb 2012 11:03:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 960088)
:))nici o sansa>:) te pup scumpa:-*

offf.....eu ies cu colegele intre 1 si 8 tocmai sa mananc o praji....deci sunt vinovata!!!>:D<
ma bucur insa ca tu te tii pe pozitie!!!:-*

frumusikapro 29 feb 2012 11:24:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Dulcele ce il voi mananca va fi de paste , pana atunci nimic , imi doresc foarte mult pana la paste sa mai dau jos cateva kg si nu vreau sa o comit :))

calamyra 29 feb 2012 11:31:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de frumusikapro (Post 960182)
Dulcele ce il voi mananca va fi de paste , pana atunci nimic , imi doresc foarte mult pana la paste sa mai dau jos cateva kg si nu vreau sa o comit :))

;) felicitari!!!!sincer, ma bucur sa vad ca puteti sa rezistati!>:D<

AndreeaHa 29 feb 2012 11:41:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Buna fetelor! Multa bafta si o zi usoara!

frumusikapro 29 feb 2012 11:42:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de AndreeaHa (Post 960235)
Buna fetelor! Multa bafta si o zi usoara!

Buna Andreea si tie la fel >:D< tot Andreea ma cheama si pe mine :">:-*

calamyra 29 feb 2012 11:43:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de AndreeaHa (Post 960235)
Buna fetelor! Multa bafta si o zi usoara!

buna si tie Andreea! :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:11:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO