forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-3735.html)

Alina82 23 sep 2010 13:42:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 339695)
da......imi doresc.....dar acum daca nu e luni si mai trec cateva zile nu e bai.......important este ca incet incet se duc aceste kg
acum ma gandeam ca este ptr prima data cand am slabit timp de 2 luni jumtatate.........aproape 3 ........
pana acum mai mult de 3 saptamani nu slabeam si apoi........o luam de la capat cu mancatul........
sunt asa bucuroasa ca am gasit acest site si ca v-am gasit pe voi........parca pe zi ce trece sunt mai increzatoare ca o sa ajung candva sa arat cum imi doresc.......>:D<:-*>:D<

eu nu am vecini sub mine asa k pot tropai cat vreau:))
ma bucur k ai inceput sa fi increzatoare pt k asta iti va da putere sa mergi inainte....eu spun mereu k dak psihic esti ok cu dieta poi vine de la sine....si ai dreptate nici eu nu am tinut niciodata dieta mai mult de oluna hai max o luna jumate...akm au trecut 4 luni si aproape 2 sapt si inloc sa imi fie tot mai greu sau sa ma gandesc la chestii interzise park ma simt tot mai bn si gandul la junk-uri e tot mai departe de mine.....sa ii multumim slabutei si celor care ua infiintat site-ul asta pt k conteaza enorm de mult sa vb intre noi,sa nu ne mai fie rusine sa spunem ce ne doare si sa primim intelegerea celor de aici>:D<

Alina82 23 sep 2010 13:43:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 339711)
Multumesc!!!>:D<:-*De acuma bat pasul pe loc pana ma duc acasa...:D

Pai de ce??

loralin 23 sep 2010 13:46:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de Yoyonixa (Post 339701)
chiar ma intrebam si eu daca nu stresez vecinii, mai ales cand sar coarda. Dar azi am aflat ca vecinii de jos sunt plecati:D deci am noroc

Eu una nu pot sa sar coarda acasa ca am niste vecini dedesubt tare ciufuti,nici pe fete nu le suportau daca mereau mai apasat prin casa....au oprit-o intr-o zi pe cea mare sa o intrebe daca ele alearga ziua prin casa cu frigiderul in brate...:))

loralin 23 sep 2010 13:49:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 339714)

Pai de ce??

Ma gandesc sa incep o mentinere....mi-e teama sa nu se razbune corpul pe mine cand ma duc acasa si o sa pap din toate cate voi pregati:-s

Yoyonixa 23 sep 2010 13:51:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 339720)
Eu una nu pot sa sar coarda acasa ca am niste vecini dedesubt tare ciufuti,nici pe fete nu le suportau daca mereau mai apasat prin casa....au oprit-o intr-o zi pe cea mare sa o intrebe daca ele alearga ziua prin casa cu frigiderul in brate...:))

:)) frate, vecinii tai ori au auzul foarte fin, ori ai o podea subtire. Eu pana acum ma chinuiam, imi puneam ceva pe jos sa nu se auda asa tare, incercam sa fiu mai subtila, dar acum gata, sar pana se rupe podeaua:D

Alina82 23 sep 2010 13:53:04

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 339723)
Ma gandesc sa incep o mentinere....mi-e teama sa nu se razbune corpul pe mine cand ma duc acasa si o sa pap din toate cate voi pregati:-s

Pai tu stii mai bn dar eu cred k as mai astepta si m-as baga la mentinere cu o sapt 2 inainte de a merge aks....si oricum stiu eu k o sa ai grija si aks si chiar dak o sa mai papi si ce nu trebuie nu o sa sari calul:)

loralin 23 sep 2010 13:56:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 339713)

eu nu am vecini sub mine asa k pot tropai cat vreau:))
ma bucur k ai inceput sa fi increzatoare pt k asta iti va da putere sa mergi inainte....eu spun mereu k dak psihic esti ok cu dieta poi vine de la sine....si ai dreptate nici eu nu am tinut niciodata dieta mai mult de oluna hai max o luna jumate...akm au trecut 4 luni si aproape 2 sapt si inloc sa imi fie tot mai greu sau sa ma gandesc la chestii interzise park ma simt tot mai bn si gandul la junk-uri e tot mai departe de mine.....sa ii multumim slabutei si celor care ua infiintat site-ul asta pt k conteaza enorm de mult sa vb intre noi,sa nu ne mai fie rusine sa spunem ce ne doare si sa primim intelegerea celor de aici>:D<

Perfect de acord cu tine,nimeni pe lume nu ne poate intelege mai bine ....descoperim zi de zi puncte comune si stim sa ne tragem de urechi asa cum fac mamele cu copii lor,fara rautate ,din dragoste si din dorinta de face lucrurile sa mearga mai departe pe taramul cel bun:x

Alina82 23 sep 2010 13:56:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 339720)
Eu una nu pot sa sar coarda acasa ca am niste vecini dedesubt tare ciufuti,nici pe fete nu le suportau daca mereau mai apasat prin casa....au oprit-o intr-o zi pe cea mare sa o intrebe daca ele alearga ziua prin casa cu frigiderul in brate...:))

Atunci numai de a naibii as sari >:)
eu aveam un vecin in ro statea vizavi de mine si ma opreste intr-o zi sa imi zik noaptea sa nu mai trag apa la wc k il trezeste zgomotul din somn....si eu i-am spus auzi vecine mata ori dormi in baie ori nu dormi deloc k eu nu stau toata noaptea la wc k sa zici k sunt exagerata...si apoi dak vrei sa nu mai trag apa naptea dimineatza te astept sa imi speli wc-ul :Dsi poi sa vezi cu ce fatza ma privea si i-a spus unei alte vecine k sunt rea si probabil si nebuna:))dar pe mine nu m-a mai deranjat si eu am continuat sa trag apa la buda noaptea:D

bety 23 sep 2010 13:56:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 339723)
Ma gandesc sa incep o mentinere....mi-e teama sa nu se razbune corpul pe mine cand ma duc acasa si o sa pap din toate cate voi pregati:-s

nu o sa se razbune, tu deja ai invatat sa mananci.........si nu vei mai putea manca mult,chiar daca mananci din toate o sa mananci mai putin si nu vei pati nimic.>:D<:-*

bety 23 sep 2010 13:58:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 339737)

Atunci numai de a naibii as sari >:)
eu aveam un vecin in ro statea vizavi de mine si ma opreste intr-o zi sa imi zik noaptea sa nu mai trag apa la wc k il trezeste zgomotul din somn....si eu i-am spus auzi vecine mata ori dormi in baie ori nu dormi deloc k eu nu stau toata noaptea la wc k sa zici k sunt exagerata...si apoi dak vrei sa nu mai trag apa naptea dimineatza te astept sa imi speli wc-ul :Dsi poi sa vezi cu ce fatza ma privea si i-a spus unei alte vecine k sunt rea si probabil si nebuna:))dar pe mine nu m-a mai deranjat si eu am continuat sa trag apa la buda noaptea:D

vecinul ala cred ca sigur avea ceva la cap..............cum sa iti spuna sa nu tragi apa la wc :-o.......doamne......


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:07:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO