forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-ii-6853.html)

roxy04 28 oct 2010 20:42:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 383808)
asa este,aici fac antrenament intens.........chiar ff intens,au antrenorul langa ei..............ehee,daca am face si noi macar de 3 ori pe saptamana cum fac ei.........am fi departe

eu ma vait ca am de slabit 20kg dar ei au multeeee kg isi doresc sa ajunga macar la greutatea la care sunt eu...ma gandesc ca ei intradevar au motive sa fie disperati...nu persoanele care au 5-6 sau 10kg
eu au 50 sau chiar mai multe kg..trist si adevarat sunt multe persoane in aceeasi situatie ca ei:(

roxy04 28 oct 2010 20:42:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 383810)
Buna seara fetelor!>:D<:-*Acusi intrecem grupele mari la scris:)) si asta doar intr-o singura zi..;:)):))!!!!

buna lora:-*:-*:-*>:D<

nicoleta100 28 oct 2010 20:45:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 383814)

eu ma vait ca am de slabit 20kg dar ei au multeeee kg isi doresc sa ajunga macar la greutatea la care sunt eu...ma gandesc ca ei intradevar au motive sa fie disperati...nu persoanele care au 5-6 sau 10kg
eu au 50 sau chiar mai multe kg..trist si adevarat sunt multe persoane in aceeasi situatie ca ei:(

Vreau si eu antrenor personal!!!:((:((:((

loralin 28 oct 2010 20:46:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Surioara Sherpika!!!!!>:D<:-*Misulica intreaba de Kittilika....se plimba nervos prin camera si nu are pace deloc:)):)):)):))!

sherpika 28 oct 2010 20:47:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Pup fetele!!!
Bine merge, Roxy, nu prea am facut zilele astea sport organizat, ca am rusii in vizita si mi-a fost destul de rau, in plus, am ajuns destul de tarziu ieri acasa, spre exemplu, pe la 9 jumatate seara, dar in rest, Doamne ajuta, tot inainte! >:D< Am vazut tema ta, sa nu uiti sa fi putin atenta si la ce papi, nu numai cat, da? Mie nu-mi place foarte tare branza aia topita in meniu, papa mai bine niste branzica, telemea, cas, ce-ti place tie, cred ca e mai bine :) Bravo, esti o fetita silitoare :-* >:D<

loralin 28 oct 2010 20:47:40

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 383816)
Vreau si eu antrenor personal!!!:((:((:((

Daca stateai mai aproape de mine deveneam antrenorul tau de jogging...pt mine e un sport relaxant,ieftin si eficace;)!

sherpika 28 oct 2010 20:49:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 383817)
Surioara Sherpika!!!!!>:D<:-*Misulica intreaba de Kittilika....se plimba nervos prin camera si nu are pace deloc:)):)):)):))!


:)) Iubita, Kittylica si-a pus tartitza cea frumusica pe tv, dar nu prea incape, ca e televizor cu fundul mic :)) Si acum e la mine in brate, toarce linistita si motzaie :) Pup surioara mare! :-* >:D<:x

nicoleta100 28 oct 2010 20:52:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 383820)
Daca stateai mai aproape de mine deveneam antrenorul tau de jogging...pt mine e un sport relaxant,ieftin si eficace;)!

Crezi ca am timp de asa ceva!:-/:-/:-/
Eventual daca fug in jurul mesei!
Bebe a fost bolnav ,nu am mai iesit din casa de multtt!!!(doar in fuga ,pana la piata si piata e la 2 minute de blocul meu)

roxy04 28 oct 2010 20:53:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de sherpika (Post 383819)
Pup fetele!!!
Bine merge, Roxy, nu prea am facut zilele astea sport organizat, ca am rusii in vizita si mi-a fost destul de rau, in plus, am ajuns destul de tarziu ieri acasa, spre exemplu, pe la 9 jumatate seara, dar in rest, Doamne ajuta, tot inainte! >:D< Am vazut tema ta, sa nu uiti sa fi putin atenta si la ce papi, nu numai cat, da? Mie nu-mi place foarte tare branza aia topita in meniu, papa mai bine niste branzica, telemea, cas, ce-ti place tie, cred ca e mai bine :) Bravo, esti o fetita silitoare :-* >:D<

multumesc mult...am mai auzit undeva ca nu ar fi buna branza topita dar mie imi place si ma gandeam ca decat ceva prajit mai bine branza topita...oricum mai scapa cate ceva nepermis:D:D:D....bafta:-*>:D<

loralin 28 oct 2010 21:00:05

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 383827)
Crezi ca am timp de asa ceva!:-/:-/:-/
Eventual daca fug in jurul mesei!
Bebe a fost bolnav ,nu am mai iesit din casa de multtt!!!(doar in fuga ,pana la piata si piata e la 2 minute de blocul meu)

Off saracutul>:D<:-*bine ca s-a facut bine si ca mami o sa danseze cu el ca sa-l distreze..copiii in genere adora asta;)si atunci cand mai creste un pic jucati-va de-a piticii...pfuu cate calorii arzi cu mersul piticului ...


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:44:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO