forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-ii-6853.html)

sherpika 02 dec 2010 18:11:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Suuuper. Sa faci poze, please :D ;;)

Alina82 02 dec 2010 18:29:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de sherpika (Post 424575)
Suuuper. Sa faci poze, please :D ;;)

Fac sigur k fac:DBn bradutul meu e unul din ala mai ieftin asa...adik nu e chiar pe placul meu....k am vazut eu niste brazi artificiali superbi...din aia plini asa care chiar te pacalesc k ar fi bradutz adevarat dar cum aia sunt scumpi am zis k nu se merita pana nu ma stabilesc undeva....k asa si in Spania am cumparat brad si toate cele si le-am lasat pe urma k poi la transportat dintr-o tara in alta te rupe la buzunar....asa k am zis mai bn unu mai ieftin sa nu plang poi dak va fi nevoie sa plecam k il las pe urma:D

sherpika 02 dec 2010 18:40:30

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Asa e, eu as fi vrut sa imi iau un bradut din acela in ghiveci, ca mi-e mila sa iau brazi taiati, dar erau foarte scumpi, in plus, nici nu prea am unde sa il pun dupa, asa ca si eu mi-am luat unul mic, artificial. Il am de vreo 4-5 ani, pentru mine e de ajuns. Si pentru miros mai iau cateva crengute sau o coronita de brad si asta e tot :)

Alina82 02 dec 2010 18:52:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de sherpika (Post 424596)
Asa e, eu as fi vrut sa imi iau un bradut din acela in ghiveci, ca mi-e mila sa iau brazi taiati, dar erau foarte scumpi, in plus, nici nu prea am unde sa il pun dupa, asa ca si eu mi-am luat unul mic, artificial. Il am de vreo 4-5 ani, pentru mine e de ajuns. Si pentru miros mai iau cateva crengute sau o coronita de brad si asta e tot :)

Astia aici nici makr nu au crengutze sau brazi....doar artificiali gasesti...dar ma multumesc asa ce sa fac....al meu are 1.5-2m nu mai stiu exact....dar e din ala mai golas asa...oricum o sa il vedeti sambata:D

sherpika 02 dec 2010 18:56:39

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
:) Abia astept. Am meu e mic si indesat :)) E des, asa, dar e micut, de pus pe masa. Nici nu vreau sa-mi iau mai mare sau sa fac unul mare, in primul rand pentru ca mie imi ajunge cel mic si apoi nu vreau sa stau cu grija ca ma trezesc cu Kittylina pe post de ornament :))

Alina82 02 dec 2010 19:01:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de sherpika (Post 424614)
:) Abia astept. Am meu e mic si indesat :)) E des, asa, dar e micut, de pus pe masa. Nici nu vreau sa-mi iau mai mare sau sa fac unul mare, in primul rand pentru ca mie imi ajunge cel mic si apoi nu vreau sa stau cu grija ca ma trezesc cu Kittylina pe post de ornament :))

:)):)):))
pe post de ornament ar fi bn mie Pisa mereu imi trantea bradul:))vedea luminile si globurile si incepea sa dea cu labutele si cum alea se invarteau ea si mai rau facea pana ajungea bradul pe jos=))=))=))Si uite asa am renuntat sa mai pun globuri de sticla in pom k eu aks am o gramada de globuri de sticla...de pe vremea cand s-au casatorit ai mei...de la primul meu Craciun si ma rog fiecare glob cu povestea lui....dar le lasam in cutie k in cativa ani as fi ramas fara ele cu Pisa mea cea zapauca:))

bety 02 dec 2010 19:13:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 424609)

Astia aici nici makr nu au crengutze sau brazi....doar artificiali gasesti...dar ma multumesc asa ce sa fac....al meu are 1.5-2m nu mai stiu exact....dar e din ala mai golas asa...oricum o sa il vedeti sambata:D

si eu de abia astept sa fac bradul..........mai ales acum ca Silviu este mai mare.......anul trecut era un ghindocel.
il fac rosu cu albastru,asa a fost si anul trecut. iar bradul este din cel verde cu alb.
o sa fac si eu poze atunci.......dar il impodobesc aproape inainte de colindete adica cam pe 20 decembrie.
si anul asta trebuie sa cumpar costum de mos.........il imbrac pe tata :)) , ca sa vina Mos Craciun la Silviu

roxy04 02 dec 2010 19:18:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
fetelor am gasit o rochita care imi place mult dar......mai am pana o sa pot purta asa ceva:-s
http://img1.price.ro/images/preturi/...5/4/180754.jpg
merge si de revelion pentru ca este rosie:D:D:D:D

Alina82 02 dec 2010 19:20:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 424624)
si eu de abia astept sa fac bradul..........mai ales acum ca Silviu este mai mare.......anul trecut era un ghindocel.
il fac rosu cu albastru,asa a fost si anul trecut. iar bradul este din cel verde cu alb.
o sa fac si eu poze atunci.......dar il impodobesc aproape inainte de colindete adica cam pe 20 decembrie.
si anul asta trebuie sa cumpar costum de mos.........il imbrac pe tata :)) , ca sa vina Mos Craciun la Silviu

Te cred k de abia astepti...cu un copil in casa e de 1000 de ori mai frumos...si akm imi aduc aminte anul trecut de Craciun cum topaia Alessia(nepoata mea)si cum se bucura cand am facut bradutul....neaparat trebuie si costum de mos sa se bucure copilasul k il vede pe mos:)Ce frumos o sa fie...de abia astept sa vad poze cu Silviu in brate la mos:)

Alina82 02 dec 2010 19:24:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Ahh si app de imbracatul costumului de mos...sa va povestesc de iubi meu cand era mic:DParintii lui s-au chinuit sa faca rost de un costum de mos pt k deh vroiau sa faca copilul fericit si pe vremea aia nu se gaseau k in ziua de azi la orice magazin...si au facut ei rost dar nu avea curea asa k tata socru si-a pus cureaua normala si hai in seara de ajun sa vina mosul....cand a vazut iubi(avea vreo 4-5ani)cureaua lui taicasu a inceput sa planga si sa fuga de mos spunandu-i maicasii k mosul l-a omorat pe taicasu si i-a furat cureaua=))=))=))doamne ce imaginatie bolnava avea iubi si ce atentie de a recunoscut cureaua lui taicasu...k nah era o curea simpla neagra:)):)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:52:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO