forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-ii-6853.html)

Alina82 03 nov 2010 14:21:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 390031)
Aici sunt!
Nu am fsot la Cluj ,am fost la tara:D!
Maine merg la cluj city>:)!

Ce mai faceti??
Offff eu sunt un pic necajita ca nu mi-a aratat cantarul mai putin ba cu 100 de grame mai mult...dar nu prea am inteles de ce...ca sport am facut ,mancat okei...:-snah oricum nu-i stres inca...sper sa scada pana luni totusi macar cateva sute de grame!
Luni am facut 30 de coarda 25 zumba+25 belly dance
Marti 60 de min cu shaun +10 min zumba!

In schimb m-am masurat si in cm am pierdut....:D!


>:D<>:D<:-*>:D<>:D<
Ma duc sa ii dau niste commenturi la Lora..mama ce frumoasa e:x

#:-s#:-s#:-s
Deci dak nu te strigam nu vi ai?????Pai e frumos sa nu dai u un semn de viata si sa ma lasi cu grija k te-o fi rapit careva???:-s:-s:-s
Pai dak la cm ai scazut si la kg nu e posibil sa fi pus masa musculara bre...si cum muschi atarna mai greu decat sunk de aia ti s-a parut k se uita urat cantarul la tine...las k e bn mama k scazi in cm...aia inseamna k se duce din grasime....si nah dak nu am avea sunci nici nu ne-ar interesa nr kg...missed u...si da Lora e o frumoasa:)

BooBoolina 03 nov 2010 14:24:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 390041)

#:-s#:-s#:-s
Deci dak nu te strigam nu vi ai?????Pai e frumos sa nu dai u un semn de viata si sa ma lasi cu grija k te-o fi rapit careva???:-s:-s:-s
Pai dak la cm ai scazut si la kg nu e posibil sa fi pus masa musculara bre...si cum muschi atarna mai greu decat sunk de aia ti s-a parut k se uita urat cantarul la tine...las k e bn mama k scazi in cm...aia inseamna k se duce din grasime....si nah dak nu am avea sunci nici nu ne-ar interesa nr kg...missed u...si da Lora e o frumoasa:)

E chiar ciudat serios,ca acu zic totusi sa intru la slabute...si am citit pe rand paginile...Cred ca e extrasenzoriala legatura dintre noi:)),am mai intrat ieri sa calculez meniul dar nu am stat tare mult!

Apoi asa zic si eu desi nu m-ar supara un 75 sa isi faca aparitia!:D

Nu ma rapeste nimeni,don't worry sunt inca prea grea pt a putea fi carata:))!

Alina82 03 nov 2010 14:27:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 390048)
E chiar ciudat serios,ca acu zic totusi sa intru la slabute...si am citit pe rand paginile...Cred ca e extrasenzoriala legatura dintre noi:)),am mai intrat ieri sa calculez meniul dar nu am stat tare mult!

Apoi asa zic si eu desi nu m-ar supara un 75 sa isi faca aparitia!:D

Nu ma rapeste nimeni,don't worry sunt inca prea grea pt a putea fi carata:))!

:)):)):))
Isi face si 75 ala aparitia...k de nu biciul e pregatit pt cantarul Anei...pune biciul si pe cantarul tau dak nu se lasa>:)>:)>:)

BooBoolina 03 nov 2010 14:32:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 390056)

:)):)):))
Isi face si 75 ala aparitia...k de nu biciul e pregatit pt cantarul Anei...pune biciul si pe cantarul tau dak nu se lasa>:)>:)>:)


Offf sti,sincer m-a chiar intristat treaba asta ,cu cantarul si un pic mi-am pierdut din elan,probabil si din cauza asta nici nu am intrat....:-s:-s:-s

Felicitari draga mea...>:D<stiu ca tu ai pierdut foarte bine saptamana trecuta...>:D<...vai ce bine ar fi sa pierd si eu un kg intr-o saptamana...>:D<dar 1.6:-o:-*

Alina82 03 nov 2010 14:46:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 390067)
Offf sti,sincer m-a chiar intristat treaba asta ,cu cantarul si un pic mi-am pierdut din elan,probabil si din cauza asta nici nu am intrat....:-s:-s:-s

Felicitari draga mea...>:D<stiu ca tu ai pierdut foarte bine saptamana trecuta...>:D<...vai ce bine ar fi sa pierd si eu un kg intr-o saptamana...>:D<dar 1.6:-o:-*

Pai fa si tu nitel studiu pe caz....adik pe tine...si vezi ce anume te face sa slabesti mai bn....adik la mine e asa...proteinele tre sa le am cel mult la limita inferioara(iti afiseaza pe site un min si un max necesar la zi) grasimile le pot avea si mai mari k nu-i bai,carbo e musai sa ii tin cat mai jos posibil si zaharul la fel mic...si cu sport la mine merge...cum nu tin cont de treburile astea cum nu mai merge asa bn....eu am studiat la inceputul dietei treburile astea...adik o sapt am mancat proteine mai multe sa vaz ce se intampla..alta grasimi...alta am bagat carbo cu putere...si asa am aflat ce anume metabolizeaza bn organismul meu....si nu te mai dezamagi asa k iei bataie...akm si tu stii destul de bn k fiecare organism are ritmul lui...continui mai tarziu k a venit sefu:P

BooBoolina 03 nov 2010 14:55:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 390096)

Pai fa si tu nitel studiu pe caz....adik pe tine...si vezi ce anume te face sa slabesti mai bn....adik la mine e asa...proteinele tre sa le am cel mult la limita inferioara(iti afiseaza pe site un min si un max necesar la zi) grasimile le pot avea si mai mari k nu-i bai,carbo e musai sa ii tin cat mai jos posibil si zaharul la fel mic...si cu sport la mine merge...cum nu tin cont de treburile astea cum nu mai merge asa bn....eu am studiat la inceputul dietei treburile astea...adik o sapt am mancat proteine mai multe sa vaz ce se intampla..alta grasimi...alta am bagat carbo cu putere...si asa am aflat ce anume metabolizeaza bn organismul meu....si nu te mai dezamagi asa k iei bataie...akm si tu stii destul de bn k fiecare organism are ritmul lui...continui mai tarziu k a venit sefu:P

Si eu am studiat putin problema,
Acu sa vad ce va fi saptamana asta...:-s

Alina82 03 nov 2010 15:02:41

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 390111)
Si eu am studiat putin problema,
Acu sa vad ce va fi saptamana asta...:-s

Deci sa continui cu toate k sefu e in birou...dar sa speram k nu mai vine pe acilea:PSpuneam k tu stii k fiecare organism are ritmul lui...la unu'merge mai bn la unu'mai greu...dar cert e un lucru...asa cum pana akm ai slabit mai cu poticniri...mai usurel...mai greut...vei slabi si de akm incolo....asta e viata...nu e corect...k una slabeste mai usor,una mai greu...k unele nici makr nu stiu ce inseamna termenul dieta...dar fiecare tre sa ne purtam crucea...capul sus si tot inainte cu tupeu:-*>:D<

Alina82 03 nov 2010 15:05:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Mai fetelor da nimeni nu mai pune pozici??K m-am dus akm sa vaz dak e ceva nou si nik:(aveam chef de vazut poze....doar eu am facut o pasiune pt pozat??:D

BooBoolina 03 nov 2010 15:05:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 390122)

Deci sa continui cu toate k sefu e in birou...dar sa speram k nu mai vine pe acilea:PSpuneam k tu stii k fiecare organism are ritmul lui...la unu'merge mai bn la unu'mai greu...dar cert e un lucru...asa cum pana akm ai slabit mai cu poticniri...mai usurel...mai greut...vei slabi si de akm incolo....asta e viata...nu e corect...k una slabeste mai usor,una mai greu...k unele nici makr nu stiu ce inseamna termenul dieta...dar fiecare tre sa ne purtam crucea...capul sus si tot inainte cu tupeu:-*>:D<

Ahh,pai ai dreptate!
Oricum am slabit mai bine decat m-as fi asteptata..si vreau sa merg pe acest drum macar pan la 68 de kg...daca nu o sa ajung la 65!
eu fac pasi marunti dar siguri:))

>:D<>:D<:-*>:D<>:D<mersi Batmaniza:-*

BooBoolina 03 nov 2010 15:12:04

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 390129)
Mai fetelor da nimeni nu mai pune pozici??K m-am dus akm sa vaz dak e ceva nou si nik:(aveam chef de vazut poze....doar eu am facut o pasiune pt pozat??:D

Fac poze azi in colanti si le punb-)..ca vreau sa vad cum imi sta:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:44:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO