forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-v-8731.html)

dianapana 20 iul 2011 09:03:02

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
buna dimineata,eu am in vizita niste rude de mai departe deci.. pune masa...strange masa....offf grea lupta cu prajiturelele...si nu ies invingatoare mereu...de dimineata m-am delectat cu niste clatite....dar azi sala....voi ce mai faceti???

sherpika 20 iul 2011 10:32:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
'Neata, fete dragi!!! >:D< :-* >:D<

Nu va mai invit la cafeluta :P ca eu am baut deja jumatate din ea, am fost la piata si acum ma bag la sport un pic, apoi am in program bucatareala, ca frigiderul meu e sexy si gol :))

Diana, ce sa-ti spun, bafta multa. Hai ca poti sa te abtii si nu-i nimic daca mai gusti putin, dar putin, da? Mergi la sala si incearca macar in a doua parte a zilei sa te feresti de tentatii ;) Sporuri! >:D< :-*

Hai ca nu ma lasa inima, va aduc si voua niste cafea, sa va dezmortiti :D

http://www.mdjunction.com/components...e6c69b69e9.gif

Alina82 20 iul 2011 10:36:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Salve fetele!!!
EU is la a 2 a cafea Sherpi k deh e a 3 a zi cand fac de munk all day long...asa k trebe cofeina in vena k sa rezist:Dsi k sa vezi ce dusa cu pluta sunt...aseara ajunsei aks si k si cand 13h de munk nu imi erau de ajuns m-am apucat sa fac curat...k mi se parea mie k e jegul dupa lume in casa:))si azi m-am trezit nitel mai devreme k sa bag si la spalat k nah nu e framos sa se adune mormane de haine:))

Tudor Cristina 20 iul 2011 10:38:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
[buna slabutelor ce faceti???;)

sherpika 20 iul 2011 10:39:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
:)) Pup Alinush si o zi usoara sa ai!

Apoi nu ma mir, sa ma vezi si pe mine cum stau eu asa si nu stiu cum ma invart prin casa si mi se pune pata si mi se razvratesc piticii ca nu stiu ce am vazut eu nelalocul lui si da-i, strange, curata, aspira, zapaceste =)) Zici ca s-a terminat timpul si musai atunci sa le fac. Asta e, maniace :D

sherpika 20 iul 2011 10:40:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 729206)
[buna slabutelor ce faceti???;)

>:D< 'Neata, Cristina! Uite mai stateam un pic la taclale cu Alina, ca nu ne-am mai "vazut" de mult si eu ma pregatesc de o tura de sport. :) Tu?

dianapana 20 iul 2011 10:44:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
eu incerc sa ma mobilizez pe caldura asta sa fac ordine putin..am bagat si ceva la cuptor...deci fac sauna....vreau la mare:((

loralin 20 iul 2011 10:46:18

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Buna fetelor>:D<:-*!Multumim pentru cafea sys>:D<:-*!
Eu acum abia o beau ...vreau ca aerobicul sa il fac fara stimulente din astea ....a trecut o jumatate de ora de cand mi-am terminat prima parte a programului de transpirat ...asa ca pauza de o cafea ca acusi trebuie sa iau gustarea :D.
Ce imi place cand ma disciplineaza ceva...in cazul meu concursul imi umple ziulica...fuga la comp sa vad ce au mai facut coechipierele mele,fuga la treaba,fuga la sport...:))un adevarat maraton dar am o stare f placuta,nu simt ca sunt obosita decat noaptea cand ajung sa ascult povestile pernutei:)).

Tudor Cristina 20 iul 2011 10:46:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
[bn ma bucur ca vorbeste si cnv cu mne ca am intrebat de atatea ori anumite lucruri si nimeni nu am bagat in seama:(

sherpika 20 iul 2011 10:52:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 729222)
Buna fetelor>:D<:-*!Multumim pentru cafea sys>:D<:-*!
Eu acum abia o beau ...vreau ca aerobicul sa il fac fara stimulente din astea ....a trecut o jumatate de ora de cand mi-am terminat prima parte a programului de transpirat ...asa ca pauza de o cafea ca acusi trebuie sa iau gustarea :D.
Ce imi place cand ma disciplineaza ceva...in cazul meu concursul imi umple ziulica...fuga la comp sa vad ce au mai facut coechipierele mele,fuga la treaba,fuga la sport...:))un adevarat maraton dar am o stare f placuta,nu simt ca sunt obosita decat noaptea cand ajung sa ascult povestile pernutei:)).

>:D< :-* Sa-ti fie de bine! Si eu m-am mobilizat si mi-am facut program, ca nu se mai poate :)) Concediu, concediu, dar sa facem si noi ceva =)) Sporuri multe dragalasa si ne mai citim din cand in cand :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:54:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO