forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Celulita (http://forum.slabute.ro/celulita/)
-   -   Programul "Love Your Legs" (http://forum.slabute.ro/celulita/programul-love-your-legs-8666.html)

deadcountess 24 mar 2011 11:20:35

Programul "Love Your Legs"
 
Ati auzit de programul anticelulita "Love Your Legs" (contine un CD cu exercitii, informatii legate de nutritie si indicatiile unui medic)? A incercat cineva? Ma tenteaza sa-l comand dar parca vad ca n-o sa gasesc acolo nimic in plus fata de ce stiam dinainte:-s

pasiune 27 mar 2011 14:01:21

Re: Programul "Love Your Legs"
 
Buna,

Cum aud de "programe" care fac referinta la imbunatatirea aspectului picioarelor am inima care pulseaza cu 180 bpm/min, asa ca am facut o mica cautare pe Net si am gasit mai multe pareri legate de "Love your legs" pe Amazon (com).
Nu am timp sa fac sinteza dar pot sa-ti spun ca e cotat la 4,5 stele din 5.
Am inteles ca programul pune accent pe 3 parti: nutritie, circulatie si exercitii.

Insa daca cineva de pe forum l-a incercat, dorim o descriere cat mai amanuntita!

P.S Nu stiu daca cunosti programul lui Tracy Anderson (are mai multe programe de fapt) dar este cel care da cele mai bune rezultate (din foarte multe programe experimentate de mine). Este un program "anti- exercitii" clasice de fitness care fac picioarele sa arate "bulky' iar rezultatele sunt "picioare fine ca a dansatorilor de balet".

O Duminica faina! :)

pasiune 27 mar 2011 14:13:09

Re: Programul "Love Your Legs"
 
Din cate am citit in cele 27 pareri despre program pe Amazon am inteles ca in afara de programul de exercitii, tot ce e legat de partea de nutritie si de masaj sunt lucruri pe care 90% le stiau deja. O mare parte cunosteau si exercitiile dar ceea ce face toata diferenta este ca exercitiile (in numar de 10 a fi facute de 3 ori pe sapt.) sunt executate unul dupa altul FARA NICI O PAUZA si sunt exercitii FARA greutati. Asta e si unul din punctele fundamentale din programul lui Tracy A. Nu numai ca ea face exercitiile unul dupa altul fara oprire dar le executa mai intai pe toate pe un singur picior si pe urma pe toate pe celalalt picior.

glamvintage 30 apr 2011 14:12:01

Re: Programul "Love Your Legs"
 
Nu a aparut un dvd cu acest nume atasat la o revista de curand?

deadcountess 22 mai 2011 02:40:05

Re: Programul "Love Your Legs"
 
Citat:

Anterior postat de glamvintage (Post 636540)
Nu a aparut un dvd cu acest nume atasat la o revista de curand?

Nu prea mai sunt la curent cu ce apare prin tara (n-am mai fost de mai mult de doi ani :()
Daca e atasat unei reviste probabil ca nu e o investitie asa mare, dar sa-l comand pe amazon, sa platesc o gramada de taxe si vami guvernului norvegian si sa vad dup-aia ca de fapt contine 99% informatii deja cunoscute nu prea imi vine :-/

grasuta88 24 mai 2011 16:19:15

Re: Programul "Love Your Legs"
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 665444)
Nu prea mai sunt la curent cu ce apare prin tara (n-am mai fost de mai mult de doi ani :()
Daca e atasat unei reviste probabil ca nu e o investitie asa mare, dar sa-l comand pe amazon, sa platesc o gramada de taxe si vami guvernului norvegian si sa vad dup-aia ca de fapt contine 99% informatii deja cunoscute nu prea imi vine :-/

nu il gasiti pe torrent?:-/

deadcountess 30 mai 2011 09:25:55

Re: Programul "Love Your Legs"
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 667939)
nu il gasiti pe torrent?:-/

N-am gasit :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:58:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO