forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   The Ice Queens (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/ice-queens-10666.html)

miras 28 nov 2011 18:04:04

Re: The Ice Queens
 
dati mi voie sa va urez succes!!
va tin pumnii strans, strans! :D

basalic gina 28 nov 2011 18:18:59

Re: The Ice Queens
 
Citat:

Anterior postat de eva 9 (Post 861019)
Buna Gina!
Succes si voua! Cum merge pana acum?


eu pana acum sunt ok m am trezit bine azi dimineata plina de vointa si ambitie si sper din tot sufletul sa o tin asa..... tocmai ce am luat si cina:D....si mi am salvat meniul pentru ziua de astazi ...mai pe seara cred ca se face adunarea si o sa mai vb cu fetele din grup .... pupici si mult succes :-*

eva 9 28 nov 2011 19:09:21

Re: The Ice Queens
 
dragelor am fugit la sala!:P
mi am salvat si meniul pana acum...
merg si la sala.. sunt exxxxtreeeeem de cuminteee!! azi am program de cardio
a trebuit sa mananc niste gem de prune pe paine (wasa) ca sa-mi salt putin carbii azi ca aveam 16g =)) si-acu nu mai pot de energie =))
fetelor ce faceti? cum a fost prima zi?
:-*:-*:-*:-*:-*:-*

eva 9 28 nov 2011 19:10:03

Re: The Ice Queens
 
Citat:

Anterior postat de miras (Post 861022)
dati mi voie sa va urez succes!!
va tin pumnii strans, strans! :D

pu - pu - pup !!!!!!!!!!
>:D<>:D<>:D<>:D<

rose rose 28 nov 2011 19:56:51

Re: The Ice Queens
 
Mi-e foarte greu fara o dieta anume; daca as sti ce ar trebui sa mananc maine poate ca as gati cu o seara inainte. entru azi mi-am completat deja meniul si dupa cum a scris mai devreme Eva si eu cred ca as innebuni sa le scriu pe toate in aceeasi zi. Si dupa ce vad cam cat am mancat imi dau seama si daca mai am voie sau nu sa mai mananc ceva.
Sper sa ma organizez cat se poate de bine; vreau ca in zilele de aerobic sa am o masa cu carnita.

Imi place ca aici predomina optimismul...sper sa fim asa pana la final.

Asa deci...suntem mai multe din Galati. Ce-ar fi fost sa fie concurs pe zone. :))

andrylici 28 nov 2011 21:14:11

Re: The Ice Queens
 
Citat:

Anterior postat de eva 9 (Post 861105)
dragelor am fugit la sala!:P
mi am salvat si meniul pana acum...
merg si la sala.. sunt exxxxtreeeeem de cuminteee!! azi am program de cardio
a trebuit sa mananc niste gem de prune pe paine (wasa) ca sa-mi salt putin carbii azi ca aveam 16g =)) si-acu nu mai pot de energie =))
fetelor ce faceti? cum a fost prima zi?
:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Bravoooooooo! Cardio este excelent pentru slabit. Si eu am facut astazi bicicleta putin mai intens decat de obicei + abdomene, pectorali si brate. Totul a durat cam o ora. Am fost si cuminte cu meniul. Parca acum ca sunt la concurs imi vine mai usor. Ma simt mai ambitioasa. Trebuie sa dau totul![*117*]
Saptamana asta am in plan sa merg si la patinoar. Abia astept. Eu sunt din Buzau si s-a deschis de o saptamana. Sunt atat de fericita.

Mult spor la eliminatul kg!

andrylici 28 nov 2011 21:16:54

Re: The Ice Queens
 
Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 861147)
Mi-e foarte greu fara o dieta anume; daca as sti ce ar trebui sa mananc maine poate ca as gati cu o seara inainte. entru azi mi-am completat deja meniul si dupa cum a scris mai devreme Eva si eu cred ca as innebuni sa le scriu pe toate in aceeasi zi. Si dupa ce vad cam cat am mancat imi dau seama si daca mai am voie sau nu sa mai mananc ceva.
Sper sa ma organizez cat se poate de bine; vreau ca in zilele de aerobic sa am o masa cu carnita.

Imi place ca aici predomina optimismul...sper sa fim asa pana la final.

Asa deci...suntem mai multe din Galati. Ce-ar fi fost sa fie concurs pe zone. :))

Buna! E destul de greu fara o dieta anume, dar ai putea sa incerci sa-ti planifici mesele pe cateva zile. Poate nu pe intreaga saptamana dar macar pe 2-3 zile. Asa ar fi mai usor sa te pregatesti. Pe de alta parte si mie mi se pare ca dacaimi introduc meniul inainte de cina si vad ca am mancat deja numarul necesar de calorii (eu as vrea cam 1400 max/zi), mai bine ma abtin sau mananc mult mai putin. Astazi a functionat ;).

odilina 28 nov 2011 21:40:17

Re: The Ice Queens
 
Gata am salvat si eu meniul. Greeeeu cu caloriile astea, acum le admir tare de tot pe fetele care tin hipocalorica. Eu daca as fi stat in fiecare zi sa numar ce si cat bag in gura ma lasam demult de dieta. Plus ca e ciudat si cu minimul asta de calorii. Cel putin la cina nu ma mai puteam ridica de la masa, io ce sa fac daca varza are putine calorii? De-aia am si adaugat branza si vin ca sa fac minim 1200 cal..... bine am si zile cand bag 2000 fara probleme.

Am reusit sa ma tarasc sa fac 30 de min Start Walking si am zis ca mor lesinata pe podeaua din dormitor dar nu ma las!!! Merit numai maturi pe cocoasa pentru conditia fizica pe care o am....

MCS 28 nov 2011 21:43:22

Re: The Ice Queens
 
Pfff...cred ca nu e ziua aia buna azi...:(
Am venit buluc sa-mi salvez meniul si....nu stiu de ce naiba nu merge...
Ori n-am mai notat eu meniurile demult si am uitat cum se face, ori ceva nu functioneaza...
Ma poate ajuta cineva? :-/

odilina 28 nov 2011 21:57:10

Re: The Ice Queens
 
MCS ce nu-ti merge?


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:44:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO