forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   super fantasticele reloaded (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/super-fantasticele-reloaded-10675.html)

sherpika 08 dec 2011 20:53:44

Re: super fantasticele reloaded
 
Pup dragutele! >:D< :-*
Imi pare tare rau Magda! >:D< Nu stiu ce sa spun, dar daca persista simptomele, du-te, totusi, la medic. :)

CaSy 08 dec 2011 22:33:23

Re: super fantasticele reloaded
 
pup fetele >:D<:-*
finutzuuuuuuuu iubita nu mai apucam sa vorbim, sunt pe fuga aici, o tai imediat la bici... si eu is cu meniul saptamana asta cam prost dar incerc sa-mi revin dupa week-end-ul trecut :(
si week-end-ul asta sunt plecata la tara la marius se taie porcul :(( si eu am sa salivez, bine un mic gratar probabil ca am sa ciugulesc :D

apucam noi candva sa mai si vorbim

magda iubita sincer nu am patit asa ceva niciodata... sarcina ceva? :D nu stiu ce sa zic, la fel cum a zis si finutzu daca persista fugutza la medic

eu am hotarat ca nu mai astept pana dupa sarbatori, saptamana viitoare imi fac programare si ma duc si eu sa vad de mine, ma duc la endocrinolog si dupa sarbatori sa vad de fiere

gata am taiat-o la bicicleta ca deja e tarziu si iarasi ma bag in pat catre ora 1 :(

pup si ne citim pe maine>:D<:-*

magdaT 09 dec 2011 10:04:13

Re: super fantasticele reloaded
 
Neatza fetelor!

Azi sunt fericita ca am putut si eu sa fac o sedinta de sport ieri :) Chiar m-am simtit bine si am zis ca nu cred ca mi s-a mai intamplat vreodata sa nu fac sport si sa-i simt lipsa.
Casy, nu sunt gravida. No way! :"> Nu prea as fi avut cum.... Oricum, azi nu mi-a mai fost rau.
Va pup si va urez o zi faina!

Flaviola 09 dec 2011 10:25:37

Re: super fantasticele reloaded
 
Hello, fetele!
Magda, ma bucur ca esti mai bine. Si eu am facut aseara miscare si am facut mai mult decat ma asteptam, chiar am rezistat bine, si sunt super ok azi, plina de viata.

Stefanie 09 dec 2011 12:35:42

Re: super fantasticele reloaded
 
Citat:

Anterior postat de magdaT (Post 872257)
Neatza fetelor!

Azi sunt fericita ca am putut si eu sa fac o sedinta de sport ieri :) Chiar m-am simtit bine si am zis ca nu cred ca mi s-a mai intamplat vreodata sa nu fac sport si sa-i simt lipsa.
Casy, nu sunt gravida. No way! :"> Nu prea as fi avut cum.... Oricum, azi nu mi-a mai fost rau.
Va pup si va urez o zi faina!

Magda ,apare si o jena inafara de greata ?Ma gandesc sa nu fie o gastrita sau ceva la nivel gastric .
Multa sanatate !>:D<:-*

sherpika 09 dec 2011 18:52:41

Re: super fantasticele reloaded
 
Pup si eu fetele si va doresc un sfarsit de saptamana cat mai frumos, fara tentatii :) Si sa fiti sanatoase si voioase! >:D< :-* >:D<

CaSy 12 dec 2011 07:35:55

Re: super fantasticele reloaded
 
'neatza fetele!>:D<:-*
am aparut si eu :D, fost in week-end plecata la tara la marius, azi trebuie sa-mi notez meniurile, le am pe biletele :)) mai trebuie sa le trec aici ;;)

sherpika 12 dec 2011 10:11:32

Re: super fantasticele reloaded
 
Pup nashika, fetele! >:D< :-* >:D< Eu ma pregatesc sa plec la serviciu, am dupa amiaza, iar ajung tarziu :((
Sa aveti o saptamana frumoasa! :-*>:D<:-*

Flaviola 12 dec 2011 10:34:34

Re: super fantasticele reloaded
 
Neata, fetele. Ce faceti?
Eu sunt intre 2 zile de nastere, tot pe fuga si in criza de timp. Vineri plec la Bucuresti pentru petrecerea de Craciun; nu am nici un chef, ca asa multe as face in weekendul ala.
Inca o saptamana in care trebuie sa fim super fantastice, sa dam mai mult decat putem!

magdaT 12 dec 2011 16:24:13

Re: super fantasticele reloaded
 
Hello! Cred ca a dat ceva in astrele astea azi de suntem toate lesinate si nu mai apucam sa ne mai adunam si sa mai stam la o discutie. Si eu am avut o zi... grozava. Numai plecata am stat si apoi m-am bagat cu nasu de tot in laptop. Ufff #:-s! De abia am reusit sa-mi setez greutatea. Meniurile le fac mai incolo, ori pe drum spre casa ori de acasa mai tarzior. Oricum, am de recuperat doar vreo-doua trei zile.
De azi am inceput sa tin si eu post, deci cred ca saptamana asta voi avea mai mult spor la slabit. Nu stiu de ce, dar nici saptamana asta n-am reusit sa fac sport ca mai inainte. :-s Ce-o fi cu mine? :-/ Cred ca imi cam lipseste energia....


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:41:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO