forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   super fantasticele reloaded (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/super-fantasticele-reloaded-10675.html)

Coccolino 12 dec 2011 19:41:08

Re: super fantasticele reloaded
 
buna fetelor , iar pe fuga si la serviciu nu ne merge internetu x-(
o saptamina frumoasa va doresc>:D<

CaSy 13 dec 2011 10:15:37

Re: super fantasticele reloaded
 
pup fetele >:D<:-*
vad ca toate suntem in "viteza"... lasa ca trece si perioada asta

asta seara musai sa apuc sa bag meniurile alea si sportul ca e bai... asa nu-mi place pe ultima suta de metri dar din pacate aseara nu am reusit sa intru... azi o rezolv eu
va pup si nu stiu cand mai apuc sa intru dar dau eu semne de viata :D >:D<:-*

finutzu ai grija mama de matale si pup iubita >:D<:-*

Stefanie 13 dec 2011 18:22:10

Re: super fantasticele reloaded
 
Buna fetelor!!Am completat si eu meniurile si am setat greutatea.
Mult succes si sa ne vedem in top 3 maine dimineata !
O seara cat mai frumoasa >:D<:-*

Stefanie 13 dec 2011 20:54:15

Re: super fantasticele reloaded
 
MagdaT nu uita sa iti completezi meniurile si sa iti setezi greutatea te rog :P

CaSy 14 dec 2011 07:01:52

Re: super fantasticele reloaded
 
'neatza fetele >:D<:-*
tot pe locul 4 suntem, nu-i bai recuperam noi ;) sunt convinsa :D

am intrat matinal sa va felicit pentru inca o saptamana de succes si spor la trebe, azi nu stiu daca mai apuc sa intru, e nebunie la servici :(( si nu mai apuc sa fac nimic :( asta este la noi tot timpul asa se intampla la sfarsit de an zici ca vine sf lumii nu sfarsitul anului, avem cel mai mult de muca :-?? trece si asta

pup si mai intru eu >:D<:-*

Coccolino 15 dec 2011 14:40:48

Re: super fantasticele reloaded
 
buna fetelor , vad ca si la voi e nebunie:D asa cum a spus Simona parca vine sfirsitu lumi :(
o zi frumoasa sa aveti >:D<>:D<

Coccolino 15 dec 2011 14:41:30

Re: super fantasticele reloaded
 
Citat:

Anterior postat de CaSy (Post 876765)
'neatza fetele >:D<:-*
tot pe locul 4 suntem, nu-i bai recuperam noi ;) sunt convinsa :D

am intrat matinal sa va felicit pentru inca o saptamana de succes si spor la trebe, azi nu stiu daca mai apuc sa intru, e nebunie la servici :(( si nu mai apuc sa fac nimic :( asta este la noi tot timpul asa se intampla la sfarsit de an zici ca vine sf lumii nu sfarsitul anului, avem cel mai mult de muca :-?? trece si asta

pup si mai intru eu >:D<:-*

si eu te pup , :-*:-*

sherpika 16 dec 2011 22:00:16

Re: super fantasticele reloaded
 
Pup dragutele! >:D< :-* >:D<
Revin si eu dupa o saptamana super obositoare si inca mai am, sunt obosita si cu capsa pusa, trebuie sa navaleasca si rusii si am mari schimbari de dispozitie, atat psihica, cat si alimentara. Deci la sfarsit de saptamana ma voi multumi daca macar o sa stau pe loc la greutate, ca de scazut, nu cred ca am vreo sansa. Si pe deasupra m-a apucat o criza cumplita de spate, de abia pot sta in fund, ce sa mai zic de mers? :( Si colac peste pupaza mi s-a defectat ceva si la masina si maine trebuie sa umblu cu ea la reparat :(( Macar sa ma lase durerea de spate, ca turbez! x-(
O sa ne citim tot asa, rarut si saptamana asta, ca nici nu stiu cum o sa rezist la programul pe care il am. Stiu ca si voi sunteti la fel in focuri, asa ca va doresc din tot sufletul sa treceti peste, sa fiti sanatoase si sa ne citim cu bine cand ne vom linisti! :-*:-*:-*

Flaviola 19 dec 2011 13:35:26

Re: super fantasticele reloaded
 
Hello, fetele!
Eu sunt cam terminata, incerc sa imi revin dupa weekendul la Bucuresti si petrecerea de craciun. Vad ca toate suntem bagate in priza, cu multa treaba pe cap, dar trebuie sa ramanem pe pozitii si in lupta cu kg. Sa aveti spor la treburi !

Flaviola 19 dec 2011 13:47:24

Re: super fantasticele reloaded
 
Hello, fetele!
Eu sunt cam terminata, incerc sa imi revin dupa weekendul la Bucuresti si petrecerea de craciun. Vad ca toate suntem bagate in priza, cu multa treaba pe cap, dar trebuie sa ramanem pe pozitii si in lupta cu kg. Sa aveti spor la treburi !


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:10:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO