forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-fetitele-powerpuff-concursul-slabute-toamna-2011-a-9740.html)

MuffinR 25 iul 2011 19:20:08

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Eu maine dimineata ma cantaresc :). Nu am avut timp sa intru pe net ca am lucrat tot weekendul si am mancat numai prostii :-s. Nu am prea avut timp sa-mi fac ceva sanatos de mancare :(. Si oricum eram trista ca a murit Amy Winehouse..

iuhy 26 iul 2011 21:15:35

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Deci fetele, e gata prima saptamana de concurs. >:D<>:D< Nu uitati sa va puneti toate meniurile si sa setati greutatea.

dupy 26 iul 2011 21:16:41

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Deci meniurile mele au peste 1100 kcal:x greutatea am resetat`o azii;;) eu spun ca suntem bine:>

Acum vad ca mie imi apare tickerul ca fiind actualizat ultima data pe 24:-? dar nu are nimic, nu? ca dum-luni-marti sunt zile de actualizare :-?

Renata mai tb sa seteze tickerul, ca e nesetat de pe 21:D si sa completeze pt azi la meniu, si e bineee:x avem meniuri frumoase toatee;;)

dupy 27 iul 2011 06:35:29

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
heei suntem pe locul 6:x:x:x
eu spun ca daca ne mentinem in top 10 pana la sfarsit, e ca si cand am fi pe 1:>:> deoarece noi mai avem putine kg de dat jos, eu una un prea am cum sa dau mai mult de 4:D
Asa ca suntem fff binee:x
Eu ma duc la mare de vineri pana marti:-s S-ar putea sa iau un pic in greutate:D sa nu va suparati pe mine:(:"> dar 1data pe an plec la mare..

iuhy 27 iul 2011 21:30:57

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de dupy (Post 737652)
heei suntem pe locul 6:x:x:x
eu spun ca daca ne mentinem in top 10 pana la sfarsit, e ca si cand am fi pe 1:>:> deoarece noi mai avem putine kg de dat jos, eu una un prea am cum sa dau mai mult de 4:D
Asa ca suntem fff binee:x
Eu ma duc la mare de vineri pana marti:-s S-ar putea sa iau un pic in greutate:D sa nu va suparati pe mine:(:"> dar 1data pe an plec la mare..

Distractie placuta la mare ! Have fun !!!!

iuhy 31 iul 2011 13:14:11

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Hello fetelor ,nu am mai intrat pe aici de nush cand. Azi o sa incerc sa imi reamintesc ce am papacit. Ce va pto spune sigur e ca joi m-am plimbat f mult cu niste sandale care mi-au lasat amintire... >:D<Ne mai auzim.Va pup :-*

dupy 03 aug 2011 15:33:39

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Rebeca, ce se intampla?:)
O sa fiu directa: ai tras toata echipa in jos. Nu ai avut grija de actualizari si meniuri, nu mi se pare corect fata de noi.
Eu am venit abia aseara de la mare, dar la 23:30 am intrat si am completat tot, chiar daca eram franta. Nu vroiam sa dezamagesc echipa.
Daca esti decisa sa nu te mai ti de treaba, eu propun sa iesi din echipa:) nu e normal sa ne tragi pe mine si pe iuhy in jos, care ne straduim.
Daca a fost doar o neatentie si nu urmeaza sa se mai repete, macar anunta-ne. Asa ar fi etic.:)

iuhy 07 aug 2011 20:45:00

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna fetelor .Ce mai faceti? Sper ca ramaneti in concurs :(

iuhy 10 aug 2011 08:08:08

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Mda, se pare ca am ramas doar eu.:-s

dupy 11 aug 2011 16:34:28

Re: Grupul Fetitele Powerpuff - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Ma simt foarte prost:|
Am repetat greseala la Rebecai, si tocmai eu comentasem..
Imi pare foarte rau, dar sa stiti ca eu vreau sa mai raman in concurs, daca sunteti deacord! Daca nu mai are rost pt echipa deoarece deja am scazut mult, atunci pentru mine..vreau!

Nu stiu daca mai are rost sa ma scuz.. dar sincer! nu am avut acces la internet de vineri, deoarece am fost plecata la munte. Acum 2ore am venit...
Imi voi completa meniurile de marti incoace.. si inca o data, imi pare rau. Vreau doar sa precizez ca m-am preocupat serios de accesul la net pt concurs:( dar nu am avut posibilitatea.. imi pare foarte foarte rau.


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:54:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO