forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-winner-group-concursul-slabute-toamna-2011-a-9750.html)

adar 23 iul 2011 08:48:30

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna dimineata si spor la slabit !!!

O zi frumoasa sa aveti !!!

Flora 23 iul 2011 09:13:14

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de adar (Post 732968)
Buna dimineata si spor la slabit !!!

O zi frumoasa sa aveti !!!

Buna dimineata!!!!
Am facut o poza cu freppee si am scris si mesaj de dimineata pe la 8 dar nu s-a afisat:( ce s-o fi intamplat.
Cand ne cantarim maine sau luni:D

adar 23 iul 2011 09:29:03

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Eu luni, ca inca nu s-a dus niciun gram :((

Flora 23 iul 2011 10:00:19

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 

Citat:

Anterior postat de adar (Post 732998)
Eu luni, ca inca nu s-a dus niciun gram :((

Atunci si eu luni ca azinoapte am dai iama in frigider x-(x-(bine ca nu le-am amestecat (vezi si adormita tot disociat mananc:)):))).
Nu pot scpa nicicum de obiceiul asta de a vizita frigiderul noaptea de obicei are grija sotul sa inchida buc si ia cheia ma rog azi noapte a uitat DAR ce ma fac cand am sa ma mut:((:(( ca bucataria e in sufragerie.
Ceva sugestii????

eliza david 23 iul 2011 10:25:00

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
neata fetelor! si eu am comis-o aseara. deja ma enerveaza scaparile astea. N-am nici o solutie pentru a evita mancatul noaptea. pune si tu in frigider, la indemana, ceva legume feliate sau din astea usoare ca macar, daca to mananci, sa fie de dieta :)) poops

Flora 24 iul 2011 07:46:28

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Neta scumpele mele!!!>:D<>:D<:-*
Sunt bucuroasa in dimineata asta[*114*].M-am cantarit asa intr-o doara dupa nazbatia pe care o facusem noaptea si ce sa vezi mai minune mare cantarul imi arata 60.6[*fericit*][*fericit*] e prima data cand salbesc asa de mult intr-o saptamana.De acum incepe graul ca o sa stagnez si o sa ma enervez.
Parca vad ca data trecuta o saptamana slabeamuna stagnam.
Dar pana atunci ma bucur de victorie.Oricum astept pana maine.
Va pupacesc si va doresc o dimineata minunata.

Ps La noi se anunta o zi torida .>:D<>:D<:-*
PS

eliza david 24 iul 2011 18:23:38

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Flora (Post 733696)
Neta scumpele mele!!!>:D<>:D<:-*
Sunt bucuroasa in dimineata asta[*114*].M-am cantarit asa intr-o doara dupa nazbatia pe care o facusem noaptea si ce sa vezi mai minune mare cantarul imi arata 60.6[*fericit*][*fericit*] e prima data cand salbesc asa de mult intr-o saptamana.De acum incepe graul ca o sa stagnez si o sa ma enervez.
Parca vad ca data trecuta o saptamana slabeamuna stagnam.
Dar pana atunci ma bucur de victorie.Oricum astept pana maine.
Va pupacesc si va doresc o dimineata minunata.

Ps La noi se anunta o zi torida .>:D<>:D<:-*
PS

Flora, felicitari pt scadere!!! Tine-o tot asa!!>:D<>:D<
Eu weekendul asta iar mi-am cam facut de cap. Cred ca de maine imi schimb dieta. O sa vad dupa ce ma cantaresc. Asa ceva nu mai merge :((

Flora 24 iul 2011 18:33:51

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna Eliza!!!! Cred ca si Ada a facut prostioare azi:D.
Eu am fost tentata la pranz dar m-am abtinut;;).
Azi a gatit al meu sot pui la cuptor cu cartofi si face niste cartofi asa de buni crocanti si rumeniti si asa imi venea sa mananc unul:D dar m-am gandit ce bucuroasa eram de dimineata si m-am abtinut.
Azi a fost o zi foarte calduroasa si se anunta altele si mai calduroase.
Am fost dupa amiaza la piscina si cica ne-am racorit .... era apa fiarta dar am tras o balalceala buna.
Pooop feteleee

adar 24 iul 2011 19:42:19

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Euuuuuuu ???? N-am facut nicio prostioara !!!
Voi vad ca va faceti de cap si nu-mi place! Daca nu va reveniti, o luati, serios :D

Eliza, nu dieta e de vina maica, daca tu faci prostii!!!! Crezi ca gasesti alta mai buna ??? Eu nu cred ...

Haideti, astept cantarul dimineata (chiar ma gandeam ca ar fi bine sa punem si o poza cu cantarul, nu ???? ) si astept o saptamana cu fete cuminti, care nu calca stramb si CARE VOR SA CASTIGE !!!!!!!!!!!!!

Flora 24 iul 2011 21:38:33

Re: Grupul The Winner Group - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de adar (Post 734581)
Euuuuuuu ???? N-am facut nicio prostioara !!!
Voi vad ca va faceti de cap si nu-mi place! Daca nu va reveniti, o luati, serios :D

Eliza, nu dieta e de vina maica, daca tu faci prostii!!!! Crezi ca gasesti alta mai buna ??? Eu nu cred ...

Haideti, astept cantarul dimineata (chiar ma gandeam ca ar fi bine sa punem si o poza cu cantarul, nu ???? ) si astept o saptamana cu fete cuminti, care nu calca stramb si CARE VOR SA CASTIGE !!!!!!!!!!!!!

Gata iubitele mele facui si yoga 1,20 de minute au curs toate apele pe mine va scriu acum imi termin de completat meniul si ma duc sa fac dus si dupa aceea la nani ca de maine ma apuc de impachetat:D.
Ada am zis si eu asa ca ai calcat stramb ca nu ai dat nici un semn toata ziua.
Eu am sa fac poza maine dimineata si am sa o pun in album sa o puteti vedea.
Deja costumul de baie mi-a ramas putin largut noroc ca am o prietena croitoreasa si a zis ca mi-l dregea ea ca era nou si imi sta bine cu el si mi-ar pare rau sa nu il mai folosesc.
Sotul mi-a zis fiti atente,, Daca slabesti si iti ramane mare iti dau bani sa-ti iei unul mai mic,,:D asa ca trebuie ca mai vreau unul.
Va doresc noror maine la cantar si ne auzim de dimineata.
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:10:27.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO