forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/regulament-concurs-slabit-sanatos-18-07-10-10-slabute-toamna-9678.html)

costina89 10 oct 2011 13:45:40

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 813784)
Slabuta,pe cind urmatorul concurs:D:D ca vreau si eu...gata nu mai am concediu;;)#:-s si pot participa:D


buna intrebare Ella;).....eu am dat-o in bara concursul asta:(.

ella 78 10 oct 2011 13:55:48

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de costina89 (Post 813802)
buna intrebare Ella;).....eu am dat-o in bara concursul asta:(.

De ce? Eu cu cel din primavara am fost tare multumita...la cel de acum nu am participat pt ca am avut concediul de vreo 2 saptamini la mijlocul lui si asta m-a tras inapoi...nu vroiam sa trag gasca in jos;;) acum insa,gata concediu...o sa mai unul de craciun da' nu vin in Romania:(,deci pot participa la cite concursuri pot:D si vreau:D.De asta intrebam pe Slabuta...pe cind urmatorul;;):-*:-*:-*

costina89 10 oct 2011 14:14:05

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 813804)
De ce? Eu cu cel din primavara am fost tare multumita...la cel de acum nu am participat pt ca am avut concediul de vreo 2 saptamini la mijlocul lui si asta m-a tras inapoi...nu vroiam sa trag gasca in jos;;) acum insa,gata concediu...o sa mai unul de craciun da' nu vin in Romania:(,deci pot participa la cite concursuri pot:D si vreau:D.De asta intrebam pe Slabuta...pe cind urmatorul;;):-*:-*:-*


Am dat-o in bara la modul ca nu am slabit mai deloc....eu cu cel de vara am slabit 8kg dar acum....vai de kg mele slabite:(,nu stiu ce sa intamplat cu mine,parca mi s-a dus motivatia in excursie:(,imi vine sa plang de ciuda ca in 12 saptamani nu am dat jos mai nimic(bn am dat jos dar leam pus inapoi)....:((,sunt jalnica

blum 10 oct 2011 17:06:48

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Draga Slabuta, unde anume sa uploadez poza de sfarsit? creez un album public, sau?

eliza david 11 oct 2011 12:45:39

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de costina89 (Post 813823)
Am dat-o in bara la modul ca nu am slabit mai deloc....eu cu cel de vara am slabit 8kg dar acum....vai de kg mele slabite:(,nu stiu ce sa intamplat cu mine,parca mi s-a dus motivatia in excursie:(,imi vine sa plang de ciuda ca in 12 saptamani nu am dat jos mai nimic(bn am dat jos dar leam pus inapoi)....:((,sunt jalnica

Hei, ce e cu tine? Vrei sa-ti trag o bataita :) Toate avem perioade din astea. Cred ca la un moment dat ajungem si la faza in care ne saturam de dieta, de regim, de atentia cu care mancam si tot asa.
O sa-ti treaca si o sa poti relua dieta.
Poate ar trebui sa incerci sa tii o alta dieta. E posibil sa te fi obisnuit cu SB si de aia sa nu o mai poti tine klumea.
Poop si capul sus!>:D<

Cintya 11 oct 2011 18:23:50

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Si eu astept noul concurs :D Am participat la primele 2 insa nu am participat la cel din toamna pt ca am fost mai mult plecata si nu vroiam sa incurc fetele.

M`ar motiva foarte mult un nou concurs, cred ca toate fetele ar fi incantate sa se organizeze un concurs inainte de sarbatori :)

costina89 11 oct 2011 20:58:53

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 814484)


Hei, ce e cu tine? Vrei sa-ti trag o bataita :) Toate avem perioade din astea. Cred ca la un moment dat ajungem si la faza in care ne saturam de dieta, de regim, de atentia cu care mancam si tot asa.
O sa-ti treaca si o sa poti relua dieta.
Poate ar trebui sa incerci sa tii o alta dieta. E posibil sa te fi obisnuit cu SB si de aia sa nu o mai poti tine klumea.
Poop si capul sus!>:D<

ar cam trebui Eliza:(....sunt asa suparat,ma trezesc dimineata si zic ca nu mai mananc si de unde ca pana la urma pe la vreo 2 ma razbeste o pofta de paine sau de ceva dulce si uite asa iar mananc:(....sper sa imi revin pt ca plang de fiecare data cand ma urc pe cantar si vad rezultatul.....cn stie poate un nou concurs m-ar motiva mai mult:)....sper sa trec peste perioada asta...poop eliza

BornCrank 11 oct 2011 21:05:51

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 813921)
Draga Slabuta, unde anume sa uploadez poza de sfarsit? creez un album public, sau?


Blum, uite ce zice Slabuta: ¨¨Deseara se va activa functionalitatea. O sa aveti la dispozitie 1 saptamana pentru a pune pozele. ¨¨:)

Slabuta, cele care n-au slabit (adica eu), trebuie poza?

blum 11 oct 2011 21:11:26

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 814792)
Blum, uite ce zice Slabuta: ¨¨Deseara se va activa functionalitatea. O sa aveti la dispozitie 1 saptamana pentru a pune pozele. ¨¨:)

Slabuta, cele care n-au slabit (adica eu), trebuie poza?

trebuie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si cat mai sexy, te rog :))
ieri, cand am scris intrebarea nu era inca faza cu poza, de aia am intrebat. e primul concurs pt. mine, deci sunt nepriceputa :)

BornCrank 11 oct 2011 21:17:29

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 814798)

trebuie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si cat mai sexy, te rog :))
ieri, cand am scris intrebarea nu era inca faza cu poza, de aia am intrebat. e primul concurs pt. mine, deci sunt nepriceputa :)

:)):))sexy...ete mai ce zice ea. :)):))femeie..eu n-am poze sexy ca tine!!!! :D si nici n-am slabit, asa ca varianta cu sexy nu ramane in picioare ca n-am dat cele -10-13 kg. :))
eii, stai linistita, si la mine e primul, dar eu n-am slabit deloc!!! degeaba am scris eu meniurile, miscare, etc, daca acul nu s-a miscat din vina mea. :Dmi-a lipsit vointa...bat-o vina!

blum 11 oct 2011 21:22:07

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 814807)
:)):))sexy...ete mai ce zice ea. :)):))femeie..eu n-am poze sexy ca tine!!!! :D si nici n-am slabit, asa ca varianta cu sexy nu ramane in picioare ca n-am dat cele -10-13 kg. :))
eii, stai linistita, si la mine e primul, dar eu n-am slabit deloc!!! degeaba am scris eu meniurile, miscare, etc, daca acul nu s-a miscat din vina mea. :Dmi-a lipsit vointa...bat-o vina!

eu???????????? poze sexy? mi-e mie jena sa scriu ce parere am despre pozele alea sexy :))stai linistita, daca te simti mai bine, afla ca nici eu n-am atins targhetul ....nici macar pe departe, dar hey, ne-am distrat de minune, ne-am minunat, am mai invatat una-alta. asa ca n-am pierdut nimic.

BornCrank 11 oct 2011 21:29:47

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 814816)

eu???????????? poze sexy? mi-e mie jena sa scriu ce parere am despre pozele alea sexy :))stai linistita, daca te simti mai bine, afla ca nici eu n-am atins targhetul ....nici macar pe departe, dar hey, ne-am distrat de minune, ne-am minunat, am mai invatat una-alta. asa ca n-am pierdut nimic.

da tu!! ti se pare ca vb cu altcineva? :D f sexy esti. ;) ai un abdomen tare frumos!!! ai slabit mult si frumos!!! stau, stau...merg pe mana ta. :D
hey...wake up!!! n-ai atins, dar ai slabit 7 kg, eu 0...ciuciu. :P n-am pierdut nimic? ba da si inca muuulte...tare frumos mi-ar fi stat si mie acum cu -7kg. mi-ar fi placut sa fiu cu tine in grupa, dar nah...raman cu placutul. :))
vezi ce face invidia asta? :)):))

Alexik 11 oct 2011 21:35:23

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Se mai face inca un concurs:D? de data asta cred ca particip:))asa poate dau si eu odata..

blum 11 oct 2011 21:39:58

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 814829)
Se mai face inca un concurs:D? de data asta cred ca particip:))asa poate dau si eu odata..

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o ce vrei sa dai?

Alexik 11 oct 2011 21:40:33

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de blum (Post 814835)


:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o ce vrei sa dai?

7 kg jos:))

BornCrank 11 oct 2011 21:41:58

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 814836)
7 kg jos:))

si eu vreau...vreo 13 :))sau hai fie 14:))

Alexik 11 oct 2011 21:44:23

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 814837)
si eu vreau...vreo 13 :))sau hai fie 14:))

Pai si? ce mai asteptam..?

BornCrank 11 oct 2011 21:58:45

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 814839)
Pai si? ce mai asteptam..?

Aaaaa....???

Alexik 11 oct 2011 22:20:27

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 814852)
Aaaaa....???

De ce nu ne miscam odataaaa ca sa slabim?:-<

BornCrank 11 oct 2011 22:27:32

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 814867)
De ce nu ne miscam odataaaa ca sa slabim?:-<

Ce propui? Scriem meniurile la tine in jurnal? Ne cantarim o data pe sapt?
Dar da-mi timp cateva zile, acum nu-mi arde de cantarit, + ca azi am ramas fara baterie...bine ca m-a tinut tot concursul. :))
Sper ca pana la sf anului sa ajung la 60 kg....sper? Nu sper...VREAU!!!:)

eliza david 11 oct 2011 22:48:02

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de costina89 (Post 814787)
ar cam trebui Eliza:(....sunt asa suparat,ma trezesc dimineata si zic ca nu mai mananc si de unde ca pana la urma pe la vreo 2 ma razbeste o pofta de paine sau de ceva dulce si uite asa iar mananc:(....sper sa imi revin pt ca plang de fiecare data cand ma urc pe cantar si vad rezultatul.....cn stie poate un nou concurs m-ar motiva mai mult:)....sper sa trec peste perioada asta...poop eliza

Costina, te-ai uitat la alte diete? Sa gasesti o dieta nou nouta, o sa te preocupe mai mult, iti garantez. O sa te gandesti de doua ori inainte sa mananci, o sa ai iar sperante noi si o sa ai si rezultate. Incearca macar :)>:D<

Alexik 11 oct 2011 23:16:53

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 814874)
Ce propui? Scriem meniurile la tine in jurnal? Ne cantarim o data pe sapt?
Dar da-mi timp cateva zile, acum nu-mi arde de cantarit, + ca azi am ramas fara baterie...bine ca m-a tinut tot concursul. :))
Sper ca pana la sf anului sa ajung la 60 kg....sper? Nu sper...VREAU!!!:)

Cum vrei tu:P
dA , nici eu nu-s inca de "dieta":))Azi am mancat o gramada de ciocolata..:D ca e buna la memorie si nah:)):))aveam nevoie pt maine ..si deasemenea mai iau vreo 3-4 patratele dimineata.
Dar oricum..eu nu vreau intr-o luni sa incep ca nu ma va tine:D in oricare alta zi:">
Si eu , nici nu ma gandesc ca prind craciunul peste 45 kg:(

BornCrank 11 oct 2011 23:20:53

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 814895)

Cum vrei tu:P
dA , nici eu nu-s inca de "dieta":))Azi am mancat o gramada de ciocolata..:D ca e buna la memorie si nah:)):))aveam nevoie pt maine ..si deasemenea mai iau vreo 3-4 patratele dimineata.
Dar oricum..eu nu vreau intr-o luni sa incep ca nu ma va tine:D in oricare alta zi:">
Si eu , nici nu ma gandesc ca prind craciunul peste 45 kg:(

:)):))Eu m-am dat pe goji, dar azi am mancat porcarii. :(
Daca ai tu o idee mai buna, sunt deschisa.
Ok, da-mi timp, vino cu idei si incepem. :-*

Alexik 11 oct 2011 23:25:49

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 814896)
:)):))Eu m-am dat pe goji, dar azi am mancat porcarii. :(
Daca ai tu o idee mai buna, sunt deschisa.
Ok, da-mi timp, vino cu idei si incepem. :-*

Eu de cand am voie paine..:)):))am mancat cam multa!!..(Bine nu paine paine, dar felii gen wasa cate 6 pe zi):-s.
De slabit..nu cred..doar m-am mentinut sau am pus vreo 1 kg...inapoi:))
Dar si ideile tale sunt bune:Po sa ma gandesc si eu la vreo ceva:D
Eu am plecat sa ma uit la un film , poate-mi vine somnul ca nu vreau sa fiu maine obosita:(dar acum numai sa dorm nu pot.
Te pup.Noapte buna:-*

BornCrank 11 oct 2011 23:36:14

Re: Regulament Concurs slabit sanatos (18.07-10.10) - Slabute la Toamna!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 814897)
Eu de cand am voie paine..:)):))am mancat cam multa!!..(Bine nu paine paine, dar felii gen wasa cate 6 pe zi):-s.
De slabit..nu cred..doar m-am mentinut sau am pus vreo 1 kg...inapoi:))
Dar si ideile tale sunt bune:Po sa ma gandesc si eu la vreo ceva:D
Eu am plecat sa ma uit la un film , poate-mi vine somnul ca nu vreau sa fiu maine obosita:(dar acum numai sa dorm nu pot.
Te pup.Noapte buna:-*

Ia hai la tine in jurnal. :P

De cand ai voie? :)):)) Eu paine am mancat, dar mai rar. :D
In schimb vad ca iar m-am dat pe porcarii, gen placinta dovleac/mere, tarta fructe..., azi am papat capsuni...yuummy ce bune. :x

Cred ca asta a fost singura mea mancare sanatoasa pe ziua de azi..aaa si avocado, in rest placinta la greu. :"> Am facut burta!! Iar ma chinui 1 sapt ca s-o dau jos...

Ai grija ce faci maine.

Noapte buna!! :-*>:D<

Floriana Simona 06 nov 2011 11:40:24

cine a castigat concursul?
 
Buna fetelor.Am si eu o intebare cine a castigat concursul slabute la toamna?Imi puteti arata si mie poze va rog frumos,ca eu nu gasesc nimic.Multumesc frumos.Si spor la slabite

eva 9 06 nov 2011 11:50:19

Re: cine a castigat concursul?
 
Citat:

Anterior postat de Floriana Simona (Post 837168)
Buna fetelor.Am si eu o intebare cine a castigat concursul slabute la toamna?Imi puteti arata si mie poze va rog frumos,ca eu nu gasesc nimic.Multumesc frumos.Si spor la slabite

oitele! :P
toate oitele!

Slabuta 06 nov 2011 12:19:33

Re: cine a castigat concursul?
 
Concurs Slabute la Toamna 2011 - Concurs.Slabute.ro


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:57:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO