forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie) (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-slabute-craciun-revelion-luna-viii-16-noiembrie-14-decembrie-1747.html)

Rusu Laura 14 dec 2009 20:12:07

Re: Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie)
 
multumim:)>:D<

dorutza 14 dec 2009 20:14:09

Re: Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie)
 
multumim slabuta de felicitari
si eu sper ca de sarbatori sa fie totul bine

anqutz 14 dec 2009 21:00:58

Re: Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie)
 
Multumim! :D Nu vreau sa fiu carcotasa, dar nu am cum sa fiu pe ultimul loc la cat sport am facut.

Oricum, target atins!!! <:-P<:-PDam de baut!

Slabuta 14 dec 2009 21:34:32

Re: Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie)
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 57218)
Multumim! :D Nu vreau sa fiu carcotasa, dar nu am cum sa fiu pe ultimul loc la cat sport am facut.

Oricum, target atins!!! <:-P<:-PDam de baut!


Nu esti carcatoasa :)
Te lamuresc de ce e asa. :) Ca punctaj fetele sunt mai sus, pentru ca au facut si masaj (orice lucru facut pentru corpul nostru este binevenit) care se puncteaza, sa te uiti la regulament. :)

Dar avand in vedere ca tu si cu Dorutza ati atins targetul sunteti castigatoare.
I-am spus lui Vadmin sa va trimita interviurile

anqutz 14 dec 2009 21:39:43

Re: Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie)
 
Dar nu am castigat, pt ca am punctajul cel mai mic.

Se pare ca nu am inteles eu bine punctajul. 100 de min de fitness se puncteaza cu 15 puncte, nu?

Merci de lamurire si scz de deranj! :"> >:D<

Am o mica sugestie, poate punctezi si sauna la concursul viitor, pt ca si aia e buna pt piele. :)

Slabuta 14 dec 2009 21:48:30

Re: Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie)
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 57253)
Dar nu am castigat, pt ca am punctajul cel mai mic.

Se pare ca nu am inteles eu bine punctajul. 100 de min de fitness se puncteaza cu 15 puncte, nu?

Merci de lamurire si scz de deranj! :"> >:D<

Am o mica sugestie, poate punctezi si sauna la concursul viitor, pt ca si aia e buna pt piele. :)


Pai, regulamentul zice asa, se puncteaza fiecare concurenta, dar castiga cele care isi atinga targetul. Dar asta nu inseamna ca daca nu a mancat nimic si a slabit 10 kg este castigatoare, deci targeturi rezonabile.

Sa iti spun de ce ne trebuie punctajul.

Au fost cazuri in care nimeni nu isi atingea targetul, sa zicem vroia -4 kg si slabea 3 kg, si erau mai multe fete din astea, in cazul acela se selectau in functie de punctaj primele 2 :)

La miscare se puncteaza in felul urmator, trebuie sa faci minim 30 minute ca sa ti se dea 15 puncte. Pentru ca de-a lungul acestor concursuri au mai praticipat si fete care aveau multisoare kg si nu puteau face fata unui efort fizic prelungit, ca sa nu fie dezavantajate atunci noi am stabilit ca 30 de minute oricine poate face.
Si asa a ramas. Probabil pe viitor ar trebui sa ne gandim la concursuri separate pe categorii de greutate. Vom discuta la anul aceasta posibilitate, astept sa veniti si voi cu sugestii. :)

Multumesc pentru sugestie, la regulamentul de la concursul viitor adaugam si asta. Va fi punctat ca masajul, fiecare face ce poate, ori sauna, ori masaj :)

anqutz 14 dec 2009 21:53:09

Re: Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie)
 
Ok! Pai merci de lamuriri! Oricum, e o buna idee foarte concursul, pt ca pana la urma ne motiveaza sa slabim!

Felicitari tuturor celor care au slabit si abia astept urmatorul concurs! :D

roxana1985 04 ian 2010 13:47:27

Re: Concurs "Slabute de Craciun si Revelion", Luna VIII (16 noiembrie - 14 decembrie)
 
Vreau si eu sa ma inscriu, cred ca este construstiv acest concurs si ne da curaj.


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:15:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO