forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

lucia ely 25 iul 2010 11:20:50

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 266742)
trebuie sa cumpar un cantar:>dar voi o data la cat timp va cantariti?


eu ma cantaresc in fiecare zi:">....
dar iau in considerare numai o data pe saptamana:D
cum mi-a zis una din fete am devenit putin obsedata X( de slabit:-<
aaa si normal trebuie sa te cantaresti cel mult o data pe saptamana atunci e valoarea reala:*:*

Flori V. 25 iul 2010 11:39:03

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Fetele, eu ies cateva ore. Ma duc sa ma epilez si dupa cred ca bag jumatate de ora de stepper. Ca sa am mai putin de lucru diseara.
Duminica placuta in continuare, va pup cu drag >:D<

lucia ely 25 iul 2010 11:43:07

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 266785)
Fetele, eu ies cateva ore. Ma duc sa ma epilez si dupa cred ca bag jumatate de ora de stepper. Ca sa am mai putin de lucru diseara.
Duminica placuta in continuare, va pup cu drag >:D<

duminica placuta si tie :*:*
si spor :*:*:*
te-am pupacit :*:*>:D<

happygirldiana 25 iul 2010 13:23:43

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
am lipsit un picut.am vb cu parintii mei,am papat si acum ma duc sa ma "zbengui"un pic:))miscare tata,miscare;)o zi placuta in continuare:*:*:*
P.S:cred ca o sa imi cumpar coarda digitala de sarit,sa masor si calorii arse si viteza si sarituri:>

maria86 25 iul 2010 13:55:54

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna fetelor,ce faceti?bate vantul pe aici :(

yulyka 25 iul 2010 13:58:52

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 266909)
buna fetelor,ce faceti?bate vantul pe aici :(

buna maria..asa ma gandeam si eu mai devreme ca mereu cand sunt eu peaici bate vantu:)):)):))
Ce mai faci??:-*

happygirldiana 25 iul 2010 14:17:53

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna!:* eu citeam chestii interesante pe forum;)si ma bucuram ca snu sunt singura in situatia de fata si ca ma pot baza pe cineva care traieste ce traiesc si eu:D

maria86 25 iul 2010 14:35:07

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna diana & yulika eu am venit de la job si imi era dor de partenerele mele de slabit ,am intrat un pic sa va salut si am trecut la prima repriza de bicicleta :P fetele sunt la plaja oare????mie imi e rusine sa-mi arat sunca la plaja:D

happygirldiana 25 iul 2010 14:43:58

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
nici eu nu merg la plaja:((desi am dunarea la nici un km departare...sau daca ma duc la plaja stau undeva unde nu e nimeni nimeni!!si merg cu iubitul,sora sau prietena mea:D doar ei imi stiu chiar atat de bine suncile:))

rodica2010 25 iul 2010 15:18:29

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Maria! Diana!Se poate?!Sunteti tinere,inalte si f. frumoase.Nu trebuie sa fiti atat de complexate.Nu sunteti singurele cu cateva kg. in plus pe plaja,importanta e atitudinea si siguranta voastra.Ca vreti sa slabiti e ok,dar asta e pt. sanatatea voastra si nu trebuie sa va intereseze ce zice unul si altul.Nu mergeti la ciorba nimanui! Si chiar daca se uita o data pe urma o sa li se ia.Ce,ei n-au niciun defect?Unul e sasiu,altul cracanat,altul are ditamai barna ,etc.Fruntea sus si vedeti-va de treaba voastra.Toti avem defecte dar daca vreti sa slabiti, cu vointa veti reusi!Va pupicesc de va zapacesc.:))>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:02:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO