forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05 (http://forum.slabute.ro/concursuri/concursul-slabutelor-tin-montignac-12-04-12-05-a-3437.html)

Liviutzza 11 apr 2010 17:52:25

Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Fetelor de maine incepem concursul!Asa ca maine dimineata sa nu uitati sa va luati si ambitia cu voi cand plecati de acasa!Trebuie sa muncim din ce in ce mai mult,pentru ca vara se apropie cu repeziciune,si nu vrem sa ne gaseasca cu sunculitele de iarna pe noi!Asa ca haideti sa ne punem pe treaba!

Liviutzza 11 apr 2010 17:57:57

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Regulament:
1.Pot participa toti membrii care tin dieta Montignac!
2.Daca vreti sa participati la concurs, anuntati-ma si va trec pe lista participantelor.
3.Pentru inscriere, trebuie sa ne spuneti numarul de kg actual, numarul de kg propus pentru slabit timp de o luna (cat tine concursul), si urmatoarele dimensiuni (bust, talie, solduri)
4.Castigatoare vom fi toate,pentru ca ne vom tine de treaba si vom avea rezultate!
5.Ne cantarim in fiecare zi de luni!
6.Notam in fiecare zi ce am papat,si ce sport am facut!
Succes tuturor slabutelor!Maine incepem,asa ca rog slabutele care vor sa i-a parte la acest concurs distractiv sa isi scrie aici datele!>:D<>:D<>:D<

oanamagdalena 11 apr 2010 18:09:33

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Deci eu ma bag!Cantarirea si dimensiunile cred ca maine dimineata o sa le scriu,pentru ca tot atunci o sa fac si poza pe cantar!:D
Abia astept sa vad ce rezultate voi avea dupa o luna ;;)
Sunt convinsa ca toate vom fi niste invingatoare si peste o luna vom fi mandre de noi!:-*
SUCCES,FETELOR!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

Liviutzza 11 apr 2010 18:11:29

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Citat:

Anterior postat de oanamagdalena (Post 145672)
Deci eu ma bag!Cantarirea si dimensiunile cred ca maine dimineata o sa le scriu,pentru ca tot atunci o sa fac si poza pe cantar!:D
Abia astept sa vad ce rezultate voi avea dupa o luna ;;)
Sunt convinsa ca toate vom fi niste invingatoare si peste o luna vom fi mandre de noi!:-*
SUCCES,FETELOR!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

Da Oana!Sa scrii de asemenea si cam cat iti propui sa dai jos!O sa fac si eu poza maine dimineata si cantarirea exacta:D pe stomacul gol!Abia astept sa incepem!>:D<>:D<

oanamagdalena 11 apr 2010 18:13:10

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 145674)
Da Oana!Sa scrii de asemenea si cam cat iti propui sa dai jos!O sa fac si eu poza maine dimineata si cantarirea exacta:D pe stomacul gol!Abia astept sa incepem!>:D<>:D<

Pai ...cred ca mi-ar placea sa imi ating targetul de 47 de kg!Desi...nu ma grabesc!Voi ce credeti?E mult pentru o luna?(ar fi cam 5 kg daca rotunjim :D )sau sa ma multumesc doar cu schimbarea prefixului?Habar nu am!

Liviutzza 11 apr 2010 18:17:46

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Citat:

Anterior postat de oanamagdalena (Post 145677)
Pai ...cred ca mi-ar placea sa imi ating targetul de 47 de kg!Desi...nu ma grabesc!Voi ce credeti?E mult pentru o luna?(ar fi cam 5 kg daca rotunjim :D )sau sa ma multumesc doar cu schimbarea prefixului?Habar nu am!

Daca faci sport nu e mult!Dar daca nu faci e bine sa dai vreo 4!Acum daca ai un metabolism super:D nu se supara nimeni ca slabesti mai mult atata timp cat nu te infometezi:D

oanamagdalena 11 apr 2010 18:20:54

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 145683)
Daca faci sport nu e mult!Dar daca nu faci e bine sa dai vreo 4!Acum daca ai un metabolism super:D nu se supara nimeni ca slabesti mai mult atata timp cat nu te infometezi:D

De infometat nu se pune problema,doar am mai zis ca sunt o mancacioasa si ca imi face impresia ca exagerez cat de mult mananc...Cat despre sport...:( nu am cu ce sa ma laud...Deci ma voi gandi maine functie de cantar!Dar in o luna cred ca 3-4 kg nu ar fi prea mult si nici putin...,ce zici?

Liviutzza 11 apr 2010 18:23:01

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Citat:

Anterior postat de oanamagdalena (Post 145687)
De infometat nu se pune problema,doar am mai zis ca sunt o mancacioasa si ca imi face impresia ca exagerez cat de mult mananc...Cat despre sport...:( nu am cu ce sa ma laud...Deci ma voi gandi maine functie de cantar!Dar in o luna cred ca 3-4 kg nu ar fi prea mult si nici putin...,ce zici?

Pai sa slabesti 3-4 kg pe luna e normal!Adica,cam atat e bine sa dai jos ca sa nu slabesti prea brusc:D Eu vreau 6 kg!Dar eu am 74 de kg deci o sa dau putin mai repede jos,avand in vedere ca o sa trec de la sedentar la foarte activ!aaa si nu o sa mai mananc nimic dupa 7:30 seara!Nici cioco cu fructoza nu mai mananc,absolut nici un dulce luna asta:D

oanamagdalena 11 apr 2010 18:29:09

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 145692)
Pai sa slabesti 3-4 kg pe luna e normal!Adica,cam atat e bine sa dai jos ca sa nu slabesti prea brusc:D Eu vreau 6 kg!Dar eu am 74 de kg deci o sa dau putin mai repede jos,avand in vedere ca o sa trec de la sedentar la foarte activ!aaa si nu o sa mai mananc nimic dupa 7:30 seara!Nici cioco cu fructoza nu mai mananc,absolut nici un dulce luna asta:D

Ok,atunci o sa imi pun target de maximum 4 kg!;;)
Asa si trebuie: sa nu mananci mai tarziu de 7.30.Mi se pare cel mai sanatos asa,ba chiar o idee mai devreme(dar asta depinde si de ora la care te duci sa faci nani)

Liviutzza 11 apr 2010 18:30:01

Re: Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05
 
Citat:

Anterior postat de oanamagdalena (Post 145699)
Ok,atunci o sa imi pun target de maximum 4 kg!;;)
Asa si trebuie: sa nu mananci mai tarziu de 7.30.Mi se pare cel mai sanatos asa,ba chiar o idee mai devreme(dar asta depinde si de ora la care te duci sa faci nani)

Dupa 12 noaptea:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:14:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO