forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013 (http://forum.slabute.ro/concursuri/toamna-se-numara-slabutele-concurs-sept-2013-a-12415.html)

mutulica 27 sep 2013 10:16:04

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
multumesc Claudia, acuma mi-e clar...ma bag si eu in concurs...ma cintaresc maine dimineata sa vad cu cite kg ma bag ca sigur am 70-71...si merg pe kg slabite.
Covrigii de obicei cu tarite ii maninc, iar daca o sa maninc paine o sa ma axez pe neagra, tarite, secara.


anqutz 27 sep 2013 11:04:38

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1300966)


Super! e77 de cm la colacel e chiar bine..
Cred ca la mine sunt 80 de cm :( De la 75 cat aveam in iulie :-s

Multam, dar eu cel mai bine arat pe la 72-73 de cm in colacel, deci am cam 4 cm in plus. Tu ce zona iti alegi? Tot colacelul? :P

anqutz 27 sep 2013 11:11:38

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
1 ataşament(e)
Putem aveam un chat meal ca asta? :))

anqutz 27 sep 2013 12:32:17

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
Cheat meal am vrut sa zic... :P Am mancat litere de uimire. :))

gabytza17 27 sep 2013 13:33:12

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1300968)

Buna dimineata!
Te primim in cincurs cu mare drag!
Nu consideri "regim strict".. ci mai degraba o schimbare a modului de viata, a obiceiurilor alimentare.. Sport+ alimentatie sanatoasa = LOVE :)) ;)


Modul de viata l-am schimbat inca de acum 3 ani, dar acum nu-mi gasesc motivatia sa nu mai calc stramb (se intampla de 2-3 ori pe saptmana). Sport fac 5-6 zile pe saptamana , dar cu mancatul e jale, asa ca degeaba fac sport, ba o punga de covrigei, ba una de nachos, hai ca e ziua cuiva mai iau o prajitura si tot asa :(

LOREDANA99 27 sep 2013 13:44:22

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
Clau, trebuie sa-ti dam fie greutatea, fie o masuratoare, nu? Cand e data limita :D?

alinutzik 27 sep 2013 16:01:02

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1300967)

Hey Alina! Welcome back! :D
Chiar nu te-am mai vazut de ceva timp pe aici.. Cum merge treaba? >:D<>:D<

Heyy draguta !! Am fost plecata toata vara si nu am avut cum sa intru. Treaba cu slabitul nu merge, m-am ingrasat ( cred ca am 60 kg ), dar ma simt bine in pielea mea si asta conteaza. Chiar daca am pus ceva, se vede oricum ca am facut si fac in continuare sport ..deci kg in plus nu sunt chiar asa inestetice. As vrea sa mai slabesc, dar nu pot sa zic ca imi e rusine cu mine. LA mine merge foarte bine pe psihic. Daca mananc cateva zile clean si fac si sport, vad rezultate.. eu le vad, chiar daca ele poate nici nu exista.

Astept concursul cu drag, duminica dimineata ma cantaresc si eu :*

alinutzik 27 sep 2013 17:25:16

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 1301021)
Putem aveam un chat meal ca asta? :))

Haha il ador pe tipul asta :D:D

jessik 27 sep 2013 21:21:57

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
in ce constau 130 mind e sport? ca eu nu pot sta la sala doua ore si 10 minute.. asta trebuie obligat zilnic? si sa scriem ami cioncret ce inseamna junk food. ca poate mie mis e pare normal, sa mananc o chestie. si alata zice ca e junk food..

jessik 27 sep 2013 21:27:40

Re: Toamna se numara... slabutele! Concurs Sept 2013
 
de exemplu, cartofii prajiti sunt considerati junk food. dar daca faci la cuptor cu putin ulei sunt buni,? sau tyrebuie sa fie copti simplu?
spaghete sau orice tip de paste sunt ok sau nu?
dulciuri, poate daca imi fac eu acasa.. cum e considerat>? inghetata? sendvishuri? mezeluri, ca alta e carnatul, alta e sunca de curcan
burger, de exemplu poate fi doar o carne tocata de vita si facuta la grill.. pus cu vegetale, eu una nu o consider junk food
apoi biscuiti, sunt tot felul. astia la ce intra?


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:59:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO