forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Alegerea barbatului ideal (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/alegerea-barbatului-ideal-6529.html)

mvthebest 30 sep 2010 21:35:44

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 348535)
Si eu sunt de aceeasi parere:D intradevar ne schimbam mult cand iubim:x bine, eu nu prea recunosc in fata lui iubi ca el s-a schimbat ce sti ce, sunt mandra:)) nu ii dau nas:P dar intradevar... ce a fost si ce e acum, e alta treaba:))

Da, cam asta este adevarul ca ne schimba mult:x
Dar sa sti ca si pe ei ii schimba, desi nu recunosc. Eu am obsevat la al meu ca, cu mine e mai tandru si afectuos fata de cum e cu alte pers din fam lui. Si l-am facut sa fie mai darnic.

Femeia e la putere,chiar daca nu prea recunosc ei>:)

andra_aly 30 sep 2010 21:37:23

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 348550)


Da, cam asta este adevarul ca ne schimba mult:x
Dar sa sti ca si pe ei ii schimba, desi nu recunosc. Eu am obsevat la al meu ca, cu mine e mai tandru si afectuos fata de cum e cu alte pers din fam lui. Si l-am facut sa fie mai darnic.

Femeia e la putere,chiar daca nu prea recunosc ei>:)

Aia da... acum nu vreau sa tin femeile pe tron, dar tre sa recunoastem ca in multe chestii femeia e inaintea barbatului:P

mvthebest 30 sep 2010 21:44:57

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 348553)

Aia da... acum nu vreau sa tin femeile pe tron, dar tre sa recunoastem ca in multe chestii femeia e inaintea barbatului:P

Avem dreptate, dar orgoliul masculin e mult mai mare. Cum dealtfel si al nostru, chiar daca are dreptate incerc sa evit subiectul pentru ca daca ii dau dreptate ii cam dau ,,coarne'' :))
Dar din cand in cand e bine sa fie laudat :x
Se spune ca asa cum il inveti asa ii[*121*]

Daca ii dau coarne si te bate,te inseala clar o v-a mai repeta pentru ca i-ai permis o data.

Spunea o tipa o data: ,,eu am avut o relatie cu un tip, ma batea,il bateam, ne luam la pumni,palme si dupa ne iubeam pana dimineata , dar mie imi placea asa, eu asa vedeam iubirea. :-o:-o:-o ''

andra_aly 30 sep 2010 21:49:30

Re: Alegerea barbatului ideal
 
:-o:-o Iubire aia?b-)

mvthebest 30 sep 2010 21:53:32

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 348571)
:-o:-o Iubire aia?b-)

Da, sunt unele persoane mai ,,ciudate'' ca sa le spun asa.
Eu nu prea inteleg multe ,,iubiri''
Cum poti sa iubesti o persoana care te bate,te inseala,vb vulgar cu tine:-o.
Cred ca de multe ori conteaza si ce iubire ai primit din familie. Multe se refugiaza in bratele unor barbati doar sa scape de probleme de acasa, si vad iubirea cum le-o arata ei,pentu ca acasa nu au avut.

andra_aly 30 sep 2010 21:55:30

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Trebuie sa recunosc ca am avut si eu momente cand mai vb urat cu iubi. :-s de fapt reciproc:-s dar ne-am calmat. erau probleme de alta natura...nu iubire:-s si eram cu nervii intinsi la maxim#:-s

mvthebest 30 sep 2010 22:00:10

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 348577)
Trebuie sa recunosc ca am avut si eu momente cand mai vb urat cu iubi. :-s de fapt reciproc:-s dar ne-am calmat. erau probleme de alta natura...nu iubire:-s si eram cu nervii intinsi la maxim#:-s

Si eu am mai avut mici scapari,atunci cand eram f nervoasa,in schimb el nu mi-a adresat cuvinte urate.
De persoanele care iti vorbesc, adresat cuvinte vulgare/urate la fiecare 2fraze:-o. In fine, fiecare cu ,,iubirea'' lui :)).
Eu decat o iubire dinasta mai bine deloc. :))

Sand 30 sep 2010 22:47:55

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 348454)
Alegerea barbatului ideal: Fat Frumos, dar nu ai siguranta ca nu te insala sau zmeul cel urat, dar sigur este doar al tau?

Fat Frumos (in ochii mei), destept si cu simtul umorului. Daca insala atunci inseamna ca nu e barbatul ideal pentru mine.:D

anqutz 30 sep 2010 22:50:10

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 348454)
Alegerea barbatului ideal: Fat Frumos, dar nu ai siguranta ca nu te insala sau zmeul cel urat, dar sigur este doar al tau?

Nici, nici! Barbatul ideal nu trebuie sa fie rupt din rai, dar trebuie sa imi placa mie. Eu cand ma uit la el sa simt ca ma topesc dupa el. :x Si pe langa asta trebuie sa mai aiba si alte calitati, ca doar nu fizicul il fac barbatul perfect.

andra_aly 30 sep 2010 22:52:06

Re: Alegerea barbatului ideal
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 348586)


Si eu am mai avut mici scapari,atunci cand eram f nervoasa,in schimb el nu mi-a adresat cuvinte urate.
De persoanele care iti vorbesc, adresat cuvinte vulgare/urate la fiecare 2fraze:-o. In fine, fiecare cu ,,iubirea'' lui :)).
Eu decat o iubire dinasta mai bine deloc. :))

Ai dreptate. mai bine lipsa:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:30:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO